İşte Yine “Geleceğinize Paraşütsüz Atlamak” Üzeresiniz… – Konsey (Mesaj 27)

Diving into the sun by Xavier LeontiArkadaşlar, aslında bu mesaj Ron’a Nisan başında gelmişti ancak bir türlü çevirip yayınlayamamıştık. Şimdi mesaja bakınca hala daha geçerli olduğunu, hatta şu anda anlattıklarının daha da anlam kazandığını gördüm.

Aslında, Ron’un Michael ve Konsey’den ilettiği mesajların neredeyse tamamı zamansız birer inci gibi, o yüzden eski mesajları da her ne kadar geçmişte yayınlanmış olurlarsa olsunlar, eğer okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim. Mesajların hepsini sol sütundaki Konular başlığı altında bulabilirsiniz.

Çeviriyi yapan Mor Alev Dostuna, Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (https://oraclesandhealers.wordpress.com/)

******

(Bu mesajın ilk iki paragrafı, Ronald Head (Konseyin mesajlarına kanal olan kişi) ile ilgilidir.)

Son birkaç gündür bize “kanal olma işleminde” oldukça zorlanıyor gibi görünüyorsun. Bunun nedeni, hem bu dönemin enerjisel şartlarından, hem de alışılmadık bir *etkinleşim olayının gerçekleşecek olmasından kaynaklanmaktadır. (Mesajları net alamadığını düşünerek) bu işlemle ilgili, netliğinin ve yeteneğinin artması için rica ettiğini duyuyoruz. Bir şeyler değişip duruyor.

Bunun üzerinde çalışmaya devam et. Ve devam ettikçe de, bu “yeni” işlem şeklinin her geçen gün daha da kolay olduğunu göreceksin. İşlem şekli değiştiğinde, sanki bir şeyler “duraklamış” gibi gelir. Aslında olan bunun tam tersidir. Bu iki paragrafı, yayınladığın son mesajına dâhil et. Çünkü birçok kişi de kendi kanallık işleminde aynı tür “durgunluk veya tıkanmışlık” duygusu yaşayabilir.

Bugün, hepinizin bu dönemde devam ettiği “yükseliş yolculuğu” hakkında konuşmak istiyoruz. Özellikle çoğunuzun yaklaştığını hissettiğiniz kuantum sıçramasından bahsedeceğiz. Kolektif olarak Işık imzanızın (Işığınızın) yükselişinin dış dünyanızdaki etkilerini zaten görmeye başlamışsınızdır ve bu devam edecektir. (Evren bizleri Işık ve titreşim olarak algılıyor. Her birimizin Işığı farklı olduğu için, yansıttığımız Işık bizim “Işık imzamız” oluyor. )

Ama sizin şimdilerde hissettiğiniz, kendi evrimleşme sürecinizdeki bir diğer kilometre taşıdır. Ve bu kilometre taşı, bir sonraki “hizalanma” ya da sizin “geçiş kapısı” *(04.04. 2015 geçiş kapısı ve tam ay tutulması kastedilmektedir) olarak adlandırdığınız tarihte etkinleşecektir (aktive olacaktır).

Bu durum, ilk başlarda çoğunuz tarafından oldukça dikkat çekici ve önemli bir olay olarak görülebilir. Ama sonra- her zaman olduğu gibi- bu yeni enerjisel ortama alıştıkça, sizin için normal bir durum haline gelecektir. Sizlerin bir şeyleri “idrak etme” ya da benimseme şekliniz böyledir ve her zaman da böyle olmuştur. Aslında bir şeylerin sizin için normal bir hal alması, harika bir şey! Çünkü bu, meydana gelen değişiklikleri özümsediğiniz ve bu yeni enerjilerle de gayet iyi başa çıkabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Her ne kadar bazı şeyler (alıştığınız için) şimdi sizin “yeni normal” halinize dönüşmüş olsalar da, yine de şunu hatırlatmak istiyoruz. Bu sefer, daha öncekilerden, en azından çok uzunca bir süreden beri deneyimlemediğiniz “normalliklerden” çok daha farklı olacaktır.

Bu denli yoğun titreşimlerde somutlaşmadan önce (3. Boyutun düşük frekanslarına enkarne olmadan önce) size göre her zaman gayet normal gelen şeyler (kuantum sıçraması), artık yaklaşmaya başlıyor. Bu durumu, “yoğunluğun kendisini hafifletmesi” gibi düşünebilirsiniz. Ve bu düşünceniz, hiç de yanlış olmaz. Bazılarınız bu olayı, “perdenin aradan kalkması” olarak tanımlıyor. Bu da doğrudur. Yine de bu düşünce ve tanımlar, durumun kendisini (gerçeğini) açıklamaya yeterli değildir.

Peki, biz bu konuyla ilgili neler söyleyebiliriz? Bu olaya yaklaşımınız konusunda, size nasıl bir tavsiyede bulunabiliriz?

Evet, aranızda yeni yeteneklerinin olduğunu keşfedecek olan kişiler için şunu söyleyebiliriz. Bu yeni yeteneklerinizle “oynamak” (alışmak üzere kullanmak) isteyebilirsiniz. Ancak onları, kendinize “aferin” diyerek sırtınızı sıvazlayacağınız bir şey olarak görmemelisiniz. Çünkü bu, oyuncak kutunuzda hep mevcut olan bir oyuncağı, günün birinde yeniden keşfetmek gibi bir şeydir.

Kendisinde bir takım rahatsızlık verici şeylerin olduğunu keşfedecek olan kişilerin de (ki bazılarınız bunu yaşayacaktır) şunu bilmelerini isteriz. Bu sadece “hortumda birikmiş olan ve temiz suyla dışarı atılabilen çamurlu sudur”. Kendinizi pataklayacağınız bir şey değildir.

Her biriniz, tabiri caizse, farklı bir noktada bulunuyorsunuz. Ve her birinizin bir sonraki adımı, kendi evrimleşme işleminiz için ihtiyaç duyduğunuz adım olmak zorundadır. İleriye doğru bir adım attığınızı gördüğünüzde, buna sevinin ve şükredin. Bazen biraz sabırsızlık gösterseniz de, bilin ki yolda “takılı” kalmadınız. Siz hızla ilerliyorsunuz. Hatta ancak Yüzyıl içinde mümkün olacağından çok çok daha hızlı bir şekilde ilerliyorsunuz. Ama yine de kendinizi ilerlememiş ve olduğunuz yerde takılıp kalmış gibi görüyorsunuz. Bu gerçekten çok komik!

Evet, işte yine “geleceğinize paraşütsüz atlamak” üzeresiniz. Eğlenin ve bunun tadını çıkarın. Ve sizi gerçekten daima desteklediğimizi ve sizden sevgi dolu yardımlarımızı esirgemediğimizi bilin. Şunu size tekrar hatırlatmak istiyoruz. Ne zaman ve neye ihtiyacınız olursa olsun, bizlerden yardım istemeyi unutmayın. Biz o kadar da meşgul değiliz ve sizler bizim için herkesten daha önemlisiniz. Böyle bir olanağınız olduğu halde, bizlerden yardım istemekten çekinmeniz, gerçekten takdire şayan bir davranış. Ama şunu bilin ki, sadece size odaklanmış olan Rehberler ve Melekler var. Sadece isteyin! Her zaman isteyin!

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

   1. Son kıtada bulunan cümleler;”Ne zaman ve neye ihtiyacınız olursa olsun, bizlerden yardım istemeyi unutmayın. Biz o kadar da meşgul değiliz ve sizler bizim için herkesten daha önemlisiniz. Böyle bir olanağınız olduğu halde, bizlerden yardım istemekten çekinmeniz, gerçekten takdire şayan bir davranış….”
    Bu kısmı açabilir misiniz peki?

    Beğen

    1. Sevgili İdealistissiz, Size cevap vermek üzere uzun süre düşündüm. Açıklamamı istediğiniz cümleler topluluğunda açıklanacak bir şey göremedim. Bizden yardım isteyin diyor. Yardım, piyango biletinize para çıkması gibi olmayabilir, işaretlere dikkat edin. Kalbinizi dinleyin. O işaretleri takip edip adım atın. Sevgilerimle

     Beğen

 1. Sevgili mor alev,hoş geldin,bir kaç gün bile olsa sensiz kendimi biraz ıssız,yönsüz hissettim ,yani yokluğun çok belli oldu:) Bize verdiğin bilgi ve ìşığın paha biçilmez olduğunu söylememe gerek yok sanırım,umarım hep yanımızda olursun,en içten sevgilerimle:)

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.