Günün Enerjisi – Simya: Ruhani ve fiziksel olanın mükemmellikte birleşmesi

Sunrise in Wisconsin Phil KochSevgili Dostlar,

Son aylarda her gün, günün Sabian sembolüne bakma alışkanlığım oldu. Ertesi gün ise, bir önceki günün sembolünün ne kadar isabetli olduğunu gördüğümde hala şaşırıyorum. Bugün Güneş 7⁰ Koç’ta. Bu o kadar güzel bir sembol ve son zamanda gönderilen enerjilere o kadar çok uyuyor ki, açılan bu enerji penceresini sizlerle paylaşmak istedim.

“Bir adam, kendini iki farklı alemde aynı anda ifade etmeyi başarıyor.”

Bu sembol tam olarak Mor Alev dönüşüm enerjisini içinde taşıyor. Yaşadığımız 3 boyutlu dünya zıtlıklarla tanımlanıyor. Bunları hepimiz biliyoruz; gündüz-gece, kadın-erkek, ruh ve madde… Saymaya devam edebiliriz.

Bugün öne çıkan enerji bu zıtlıkları bir araya getirerek ve aralarında bir köprü kurarak mucizeler yaratma olasılığını getiriyor. Hepimizin içinde kadın ve erkek enerji var. Hepimizin sağ ve sol beyin fonksiyonlarımız var. Asırlar boyu gördük ki, tek yöne yoğunlaşmak hatalara yol açıyor. Karar verirken sadece matematiği kullanmak ve duygulara önem vermemek istenen sonucu vermiyor, sadece içimizdeki erkeği ya da kadını kucaklamak bizi tek taraflı olmaya itiyor. İki ucu bir araya getirdiğimizde, dengeli ve olumlu kararlar alıyoruz. Bu şekilde yaptığımız seçimlerin sonucu da bizi mutlu ediyor.

Bugün, zıtlıklarla karşılacağız. Zıtlık, birbirini sıfırlayan karşıtlık demek değildir. Sadece bir kavramın iki kutbudur. Bu açı yardımıyla, bütün algılarımız açık ve yapmamız gereken tek şey, bütün verilere aynı değeri verip, onları birlikte kullanmak. Buna simya, buna bilgelik denir. Bu mucizeler yaratır!

Doğal olarak, bugün Mor Alev enerjisini kullanmanızı tavsiye ediyorum. Fizikselin mükemmel hali kırmızı ışın boyunun mükemmel frekansıdır, ruhani olanın mükemmel hali mavi ışın boyunun mükemmel frekansıdır. Bu iki frekans bir araya geldiğinde devasa dönüşüm gücüne sahip Mor Alev enerjisini oluşturur.

©Mor Alev 2015

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

2 comments

Yorumlar kapatıldı.