Günün Enerjisi

Günün Enerjisi – Mükemmellik

Serafini Amelia - Creative Street ArtArkadaşlar, bugün ve bu hafta “mükemmel nedir?” diye soracağız. Mükemmel, on milyonda sadece bir adet hatalı basılmış bir pul mudur? O zaman, ona neden hatalı diyoruz ama buna karşın milyonlarca dolar değer biçiyoruz?

Merkür geri giderken, aradığımız ilhamı bize veriyor. Onun verdiği ilhamla yeni fikirler ve hareketler doğuruyoruz. Bu hafta enerjiler “tasarım” imzası taşıyor, buna düşüncelerimizi yeniden düzenlediğimiz “zihinsel mimari” çalışması da diyebilirsiniz.

Eskilerden gelen düşünceler, olaylar ve ilişkiler yeniden  kullanıma açılıyor, ama bambaşka ve yepyeni amaçlarla! Eskiler, tamamen yenileniyor, değişime uğruyor. İşte o zaman, haftanın sorusu “mükemmel nedir” büyük önem kazanıyor.

Medyanın, geleneklerin, toplumsal şartlanmaların bize zorladığı mükemmel olgusunu arkada bırakabilir miyiz? Herkesin bir örnek olduğu, aynı şeyleri yaşadığı, aynı yolda yürüdüğü “mükemmel” bir dünyada yaşayabilir misiniz? Mükemmelin fonksiyonu nedir?

Sizin mükemmel ilişkiniz nasıldır? Mükemmel işiniz nasıldır? Sadece sizin hayat ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş ve Gaia’nın hediyesi olan bedeninizi neden mükemmel bulmuyorsunuz?

Ben her birinize, olduğunuz gibi mükemmelliğe zaten ulaştığınızı söylüyorum, ama bunu sizlerin yürekten bilmesi ve kabul etmesi için bu hafta mükemmel! Ardından büyük bir yeni fikir ve yaratıcılık akımı yaşayacaksınız.

Mutlu bir Pazartesi ve harika bir hafta dilerim!

Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com