Meditasyon Nedir ve Meditasyona Başlamanın Yolları

Arkadaşlar, meditasyon serisine 2013 yılında Michael’ın bize verdiği bir mesajı yeniden yayınlayarak başlıyoruz. Bence burada önemli olan 2 şey; meditasyonu görev değil, sevdiğimiz bir şey olarak düşünmek, ve kompleks, ritüellerle dolu bir şey olduğu düşüncesinden uzaklaşarak, meditasyonun getirdiği rahatlığın sadelikte yattığını hatırlamak.
Yazının tamamını okumak için en aşağıdaki “orijinali görüntüle” bağlantısına tıklayın.
Mor Alev

Mor Alev

Bu mesaj Michael (Baş melek Mikail) tarafından Ron Head’e iletilmiştir.  İngilizce aslı için lütfen aşağıdaki linki kullanınız. http://oraclesandhealers.wordpress.com/2013/03/13/love-yourselves-as-we-love-you-channeled-by-ron-head/

Flower dreamBu sabah konumuz meditasyon. Amacımız size, sizin de herkes gibi başarılı bir şekilde meditasyon yapabileceğinizi göstermek.

Lütfen meditasyonun ne olduğu konusundaki görüşlerinizi sadeleştirin. Başkalarının meditasyon deneyimlerini duydunuz veya okudunuz.  Sizi hayrete düşüren şeyler anlatıyorlar ve bu şeylerin hiçbiri siz gözlerinizi kapayınca size oluyormuş gibi görünmüyor. Bundan dolayı siz meditasyon yapamadığınıza inanıyorsunuz ve hayal kırıklığı içinde en sonunda denemeyi bırakıyorsunuz.

Sevgili dostlar, sizin yaşanacak bir hayatınız var. Size bel bağlayan insanlar, çocuklarınız ve eşleriniz var. Bu beceriyi geliştirmek için bir ömür harcamadınız, ve bunu yapacak vaktiniz zaten yok. Bu hiç sorun değil. Bunu anlıyoruz. Eğer bu söylediğimiz size uymuyorsa ve siz usta bir meditasyoncu iseniz sizi alkışlıyoruz. Ama büyük çoğunluğunuz ne mağarada yaşayan keşişler, ne de ömür boyu meditasyon yapmış kişilersiniz. O yüzden lütfen kaygılarınızı ve şüphelerinizi dağıtmamıza ve her neredeyseniz oradan ileriye…

View original post 365 kelime daha