Günün Melek Kartı – Boğaz Çakrası: İletişim, kendi gerçeğinizi ifade etmek, dürüstlük

Healing Expression Print by Carol CavalarisMelekler kendi gerçeğinizi ifade edebilmeniz için yanınızdalar

Arkadaşlar, geçen gün söylediğim gibi, geçen tutulma evresinde gelen kartlar tek tek bizi ziyaret etmeye devam ediyorlar.

Boğaz çakrası konuşma, yazma ve yaratıcı ifadeyi barındıran bir çakradır. Onaylanmayacağınızdan, takdir edilmeyeceğinizden korkarak gerçeğinizi susturursanız bu çakra sıkılaşır ve kararır. Geçmişte ya da geçmiş hayatlarda eğer sesinizi duyurmak istediğiniz ve kendi gerçeklerinizi ilettiğiniz için cezalandırıldıysanız yine bu enerji merkezi kapanır.

Bu çakra sadece bizim kendi gerçeğimizi dışarıya ilettiğimiz değil, dışarıdan da gerçeği aldığımız enerji merkezidir. Siz ne kadar açık, berrak, dürüst ve anlaşılır olursanız, karşınızdaki kişiler ve durumlar da o kadar net ve dürüst olur. Arınma ve şifa çalışmalarımda genelde boğaz çakrası ön planda oluyor ve bu çakranın büyük çoğunluk için ne kadar kapalı, ne kadar kararmış ve durma noktasına gelmiş olduğunu anlatacak kelime bulamıyorum! Michael’la boğaz çakrasını düzenli olarak temizlemek ve bağları kesmek sizi yalanlardan korur ve sizin de gerçeğe bağlı kalmanızı sağlar.

Çok uzun süredir seanslarımda bu çakrada çalışırken Michael’ın (Baş Melek Mikail) verdiği bir bilgi var. Michael ziyaretçilerime ısrarla şunu iletiyor:

“Siz iletişimi ağzınızdan çıkan ya da klavyede yazdığınız kelimeler olarak düşünüyorsunuz. Oysa bu iletişiminizin sadece küçük bir parçası. Belki de sadece %10’u. Hiç diğer iletişim yollarına dikkat etmiyorsunuz. Öncelikle, enerjiniz sizinle ilgili ne söylüyor, yani berrak, açık, mutlu, yapıcı, sevgi dolu veya umutlu mu? Ya da tam tersi bulanık, karışık, umutsuz, önyargılı ve yıkıcı mı? Vücut diliniz, sesinizin tonu, bakışlarınız ve hatta hücreleriniz hep iletişim halindeler ve bütün bunlara dikkat etmelisiniz. Eğer siz önce kendinize dürüst olursanız, kendinizi onurlandırmış ve berraklaşmış olursunuz, böylece enerji alanınız da berraklaşır. İletişiminiz eskiden olduğundan çok daha başarılı olmaya başlar.”

Kartımız şunları söylüyor:

Melekler bugün bu kartı gönderdi çünkü sözlü ya da yazılı olarak vermeniz gereken önemli mesajlar var. Sizi kendinize ve diğerlerine karşı kendi gerçeğinizi iletebilmeniz için cesaretlendiriyorlar. Kendinize gerçek duygularınızı ve fikirlerinizi itiraf edin. Duygularınızı, düşüncelerinizi ve kendinizde yeni keşfettiğiniz şeyleri yazın.

Meleklerinizden kendi yararınız için güçlü ancak sevecen bir şekilde konuşabilmeniz için yardım isteyin. Onlar sizin sevgi, mizah ve hevesle konuşmanıza yardımcı olacaklardır.

Bugün tüm iletişimlerinizde sevecen, gerçekçi ve kendi benliğinize ve düşüncelerinize saygılı olmaya çalışın. Bugün iş toplantılarınızda, okulda, evde size kazandıracak olan yol budur. Eğer önemli görüşmeleriniz varsa mutlaka boğaz çakranızı meleklerin yardımıyla açın. Gabriel (Cebrail) iletişim meleğidir, onun enerjilerini çağırın.  Kutsal Anne’nin şeffaf mavi enerjisini kullanırsanız netliğe kavuşursunuz ve verdiğiniz mesajlar da net ve berrak olur, buna karşı alacağınız cevaplar da.

Bu günlerde meditasyonlarınızda boğaz çakrasına daha çok önem verin. Tiroit bezi bu çakraya denk gelir, çakrada dengesizlik metabolizma sorunlarına yol açabilir. Bu konuda daha önce uzun bir yazı yazmıştım, ona bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Gabriel bize kısa bir dua veriyor:

“Baş Melek Gabriel (Cebrail), şu anda seni çağırıyorum. İç gerçekliğimi ve bilgeliğimi ifade etmemde beni yönlendirdiğin için teşekkür ederim. Senden her söylediğim ve yazdığım kelimede bana göz kulak olmanı rica ediyorum, böylece iç mesajlarımı açıkça ve şefkatle iletebileceğim. Teşekkürler Tanrım.”

Teşekkürler Gabriel!

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha yakın iletişime girmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

One comment

  1. Tamda bugunlerde sabahlari bogaz agrisiyla uyaniorum,demekki bu cakrayla calismam icin isaretmis tesekkurlerr sonsuzz
    moralev ve meleklerr

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.