Herkese Önerilir: Enerji Akışını Yönetmek ve Negatif Enerjiden Korunmak için Yıldız Bilgelerden bir Yöntem

Arkadaşlar, bu dönemde çok önemli olduğuna inandığım için bu yöntemi yeniden hatırlatmak istedim… (Yazının tamamı için lütfen en alttaki “orijinali görüntüle” bağlantısına tıklayın.)

Mor Alev

energy fieldArkadaşlar, aşağıda vereceğim yöntemi Aluna Joy isimli pek de tanımadığım bir kanaldan öğrendim. Bunu okuduğumda çok ilgimi çekti ve bir haftadır deniyorum, çok olumlu sonuçlar alıyorum. Şu anda herkes kendi “Büyük Temizlik” sürecini yaşadığı için ortalık enerji açısından biraz toz-duman. İşte o yüzden bu yöntemi her gün uygulamanızı hepinize tavsiye ederim. Ben her sabah ve her akşam bu enerji kalkanının varlığını ilan ediyorum.

Bu yöntem size şu şekillerde yardımcı olacaktır:

 1. Daha temiz, berrak ve saf enerjilerle insanlığın hizmetinde olacaksınız
 2. Kendi enerjinizi kendiniz yöneteceksiniz
 3. Günlük hayat sırasında istemeden de olsa ve çoğu zaman da farkında olmadan ego bazlı düşünceler ve negatif enerjiler yayabiliriz, bu yöntemle onun önüne geçmiş olacaksınız
 4. Kendinizi bilinçli ya da bilinçsiz gönderilen negatif enerjilerden koruyacaksınız
 5. Sizden enerji emilmesine karşı korunacaksınız. (Özellikle alışveriş merkezlerinde, kalabalık ortamlarda bu durumla çok karşılaşıyoruz)
 6. Enerjilerin yanlış kullanılmasına engel olacaksınız.
 7. Aldığınız karşılıksız sevgi enerjisine karşı şükran enerjisini otomatikman göndereceksiniz.

Özetle, kendinize Tanrı (Kaynak, Evren)’den ve sizi…

View original post 546 kelime daha

3 comments

  1. Sevgili Dilek, Bu bilgiyi bütün arkadaşlar için yazıyorum: Bu bir re-blogged yazı. Re-blogged yani “tekrar yayınlandığında” yazının sadece ilk yarısı ön sayfada görünür ve devamı için altındaki linke tıklanır, ki zaten bunu en tepede belirtmiştim: “Arkadaşlar, bu dönemde çok önemli olduğuna inandığım için bu yöntemi yeniden hatırlatmak istedim… (Yazının tamamı için lütfen en alttaki “orijinali görüntüle” bağlantısına tıklayın.)” Bütün blog sistemlerinde bu böyle çalışır. Bu ülkede çok fazla blog olmadığı için, blog gelenekleri tam olarak bilinmiyor ama hep beraber alışıyoruz. Sevgiler

   Beğen

   1. HIZLICA OKUYUNCA BOYLE FARK EDILMIYOR ISTE:( SIMDI GORDUM TESEKKURLER:)

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.