Yine teknoloji!

Sevgili Dostlar, bugün Mor Alev blogu yine teknolojik kısıtlamaların kurbanı oldu, bölgemizde telefon ve internet hatları iflas etti. Biraz önce her şey normale döndü ama belki de bugün yazmam istenmedi, son yayınlanan yazıların özümsenmesi istendi, onu bilemiyorum. Mars ve Satürn Akrep’teyken neler olacağını önceden bilmemiz çok mümkün değil. Onun için ekte bu hafta ve önümüzdeki haftaların enerjisini taşıyan bir şarkı yayınlıyorum. Her şeye rağmen doğru olduğunu hissettiğimiz şeyleri yapmamız ve adım adım ilerlememiz adına…

Jüpiter Aslan’dayken yeni benliğimizi olabildiğince genişleteceğiz, eski kurallara sıkı sıkıya bağlı ve büyük ihtimalle çok mutsuz kişilerin eleştirileriyle karşılaşacağız. Egolar ise git gide isyan bayrağını açmış şekilde üzerimize saldırabilir. Onlara bu şarkıdaki gibi zarif bir şekilde cevap verebiliriz:

Benim hata yapma hakkım var. Hatalarım beni daha da güçlü kılacak. Büyük bilinmeyene adım atıyorum. Hiç uçmadığım halde kanatlarımı hissediyorum. …

Benim kendi zekam var. Ben de etten ve kemiktenim. Taştan yapılmadım. Hata yapma hakkım var. Onun için beni rahat bırak.

Çok uzun süre bastırıldım, özgür olmak istiyorum. Böylece nefes alabileceğim en sonunda. Kendi şarkımı söylemeliyim. Notalar tam tutmasa da bu şarkı kesinlikle beni harika hissettiriyor. Onun için beni rahat bırak.

Senin kendi fikrine sahip olma hakkın var. Ama yapacaklarım benim kararıma bağlı. Ben geri dönemem, misyonum var. Beni seviyorsan, lütfen görüşümü bulandırma. Olabileceğim her şey olmama izin ver. Beni olumsuzlukla boğma. Ne bekliyorsa beni, onunla isteyerek yüzleşeceğim.

Sevgilerimle

Mor Alev

4 comments

 1. Emeğinize, ilginize ,sevginize sağlık.Çok kaliteli bilgiler paylaşıyorsunuz.Benim için de tekrar hatırlama ve ilaveler anlamında sizi zevkle takip ediyorum.Çeşitli eğitimler alarak bu yolda ilerlemenin güçlüklerini ama bir o kadar da mucizelerini şükranla deneyimleyerek yoluma devam ediyorum.Gönüllerimizde birbirimizi tanıyor ve tamamlıyoruz.Şu an da çok değerli hocalardan Regresyon terapisliği eğitimi almaktayım ayrıca gümüş mor alevi,sertifikası,pranik şifa ve access bar eğitimleri aldım. Bende bir terapist ve şifacı olma yolunda kendi misyonumda ilerleyen biri olarak ,sizi tekrar gönülden kutluyor ve şükranlarımı yolluyorum.
  Aynı dilden konuşan varlıkların,gönüllerine dokunuşlarda bulunuyorsunuz yolumuz her daim ışık ve bilgiyle aydınlansın.
  Sevgiler,saygılar

  Beğen

 2. Merhaba Moralevcanım,
  bugün benim de yazı paylaşamamanla ilgili hissettiğim tek şey, son yayınladığın yazıların özümsenmesi idi özellikle özümüzü reddetme ile ilgili olan yazı tam manasıyla şu an en acil ihtiyacımız olan muhteşem bir şifa çalışması

  Özümüzü reddetme alışkanlığımızın tüm şekilleri çözülmeye başladı ve siliniyor.
  Kendimizi seviyoruz ve kabul ediyoruz.

  SONSUZ TEŞEKKÜRLER MOR ALEV
  ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

  Beğen

 3. Here is our advice toward the outsider: Don’t try to change them. Honor free choice, but also don’t let them change you unless, of course, it’s your choice. Hold the integrity of what you believe and have found to be your truth. Let go of them, and send them on their way. Even the ones who are your friends. Break the attachments, for you’ll be better off for it. Remember this, dear Human Being, to them you’re the outsider. It goes both ways, and may I remind you, it’s brother against brother. The family is still one, no matter what each brother believes.

  Kryon- Newport Beach Channeling

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.