Günün Melek Kartı – Kutsal Hayvanlar

Katerina PlotnikovaHayvan ruh rehberiniz aynı zamanda koruyucunuzdur ve bu durumda size yardım ediyor

Arkadaşlar, Mayıs başından beri doğada büyük bir ruhani hareketlenme var. Hem toprağın kendisi, hem hayvanlar ve bitkiler hem de Elemental denilen doğa varlıkları yani Su, Orman, Ateş ve Hava Perileri olarak anlatabileceğim varlıkların hepsi bizlere yardım etmek için sıraya girmiş durumdalar. Dünya’daki diğer varlıklar çoktan bir sonraki aşamaya, bir yüksek boyuta rahatlıkla geçecek enerjideler ama 3. boyutta hep beraber insanlığın uyanışını bekliyorlar ve bu sırada da bize yardım ediyorlar.

Bence bugün bu kartın ilk defa bizi ziyaret etmesi bir tesadüf değil. Özellikle büyük bir çevre katliamının yaşandığı bu dönemde hem yardım eli uzatıyorlar, hem de yardım istiyorlar. Her birimizin bir ya da birden fazla “Hayvan Totemi” var, yani o hayvan karakterini bize rehberlik etmesi için bu dünyaya gelmeden önce yaşam planımızı yaparken seçmişiz. Bunu özellikle Amerikan Yerli İnanışında ve diğer toprakla bir yaşayan eski uygarlıklarda çok görürüz. Sizin hayvanınız hangisi? Dikkat edin, belki sıklıkla ayılarla ilgili belgeseller çıkıyor karşınıza, belki evinizde kedi, köpek, kuş ya da başka bir hayvan besliyorsunuz. Rüyalarınıza atlar, kartallar, kurtlar giriyor belki… Bunların hepsi sizler için birer işaret. Onlardan neler öğrenebiliriz?

Arkturuslular bir seferinde “Siz evcil hayvanlarınızı çoğu zaman birbirinizden fazla seviyorsunuz, bunun sebebi hayvanlarınızın her zaman affedici olması ve kayıtsız şartsız sizi sevmesidir” demişti. Belki almamız gereken ders budur, ne dersiniz?

Kartımıza dönersek şunu söylüyor: Bu kart sizin hem fiziksel hem de ruhani olarak hayvanlarla çalışmanız için bir çağrıdır. Onlar size ulaşmaya, sizinle iletişim kurmaya çalışıyorlar. Bu sevecen varlıkları duyabilmek için kalbinizle dinlemeli ve yargılamaktan kaçınmalısınız. Zihninizi açtığınızda onların mesajlarını açık ve net bir şekilde almaya başlayacaksınız. Yanınızda size rehberlik eden özel hayvanlar var ve bu belki de ev hayvanınız da olabilir. Bunlar toprak ve dünya ile çok sıkı bağları olan melekler gibidir. “Kutsal hayvanınız” ya da “Hayvan Toteminizin” ne olduğunu öğrenmek için kısa bir meditasyon yapın, kalbinizde onu bulduğunuzda her zaman sizi koruyan ve yönlendiren bir başka meleğe kavuşmuş olacaksınız. Ona bu dünya ve çevremiz için ne yapabileceğinizi bile sorabilirsiniz.

Hayvanların kanıtlanmış iyileştirici gücünden faydalanalım.

Teşekkürler Melekler ve Gaia!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

3 comments

  1. Kedilerle aram pek iyi değildir, ihtiyaçlarını giderir ama asla sevmem ve eve sokmam; fakat bugün gittiğimiz yerde birçok kişi olmasına rağmen 5-6 tane kedi asla etrafımızdan ayrılmadı ve gelip ayaklarımızın altına da dolanmadı. Masadakilerin dikkatini çekense kedilerin sürekli bana bakması ya da benim olduğum yere toplanmasıydı. Ben de onları besledim ve istediğim her şeyi yaptılar. Herkes onların komut alan kediler olduğunu söyledi ama benim aklıma günün kartı geldi 🙂

    Beğen

  2. Sevgili Mor Alev, geçtiğimiz hafta yaptığım kalp meditasyonunun üzerine gece rüyamda yunuslar gördüm, denizde kaybolmuştum ve beni koruyup kolluyorlardı, yolu gösteriyorlardı. Bu rüyayı bir işaret olarak düşündüm. Sonra tesadüfen bu kartı çekmişsiniz, dün gece bu yazıyı okuduktan sonra yatmadan önce yunusların benim hayvan ruh rehberim olup olmadığına dair bir işaret istedim meleklerimden ve voila! Yine yunuslar tarafından kaybolduğum denizde korunup kollandığım bir rüya daha gördüm, çok anlamlıydı. Sanırım daha bariz bir işaret gelemezdi değil mi? Teşekkürler ışık olduğunuz için.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.