8 Ağustos 2014, Cuma saat 19.00 – Global Barış Meditasyonuna Çağrı

Sevgili Dostlar, Deepak Chopra öncülüğünde tarihin en büyük grup meditasyonu 8 Ağustos Cuma günü Türkiye saatiyle 19.00 da düzenleniyor. Meditasyonun amacı hepimizi bir araya getirerek enerjik açıdan Dünya Barışı oluşumunu durdurulamaz, önüne geçilemez bir kırılma noktasına ulaştırmak. Bu meditasyon aslında 8-8 Aslan Kapısı enerjisinden de yararlanıyor.

Böyle bir kırılma noktası benim zihnimde çeşitli resimler yaratıyor; Yani askerlerin, militanların “yeter artık, ben savaşmayacağım, evime gidip sevdiğimi görmek istiyorum” diyerek silahları atmaları, farklı fraksiyonlara ait komşuların birbirlerine “aslında evdeki yemek hepimize yeter, biz bu düşmanlık olmadan önce birbirimizi çok severdik” demeleri, insanların bir araya gelip sorunlara çözüm bulmaya çalışmaları… Bir düşünün, eğer savaşarak hem kendi hayatını hem de sözde düşmanın hayatını mahvetmeye gönüllü “aptallar” yoksa, silah tüccarları ne yapacak? Politikacılar kimi kandıracak? Askersiz ordu kiminle savaşacak? Silahlanmaya giden kaynaklar nereye gidecek? Büyük bir değişimden bahsediyoruz…

Ben bu meditasyonun başarılı olmasını çok istiyorum ve hepinizi davet ediyorum. Şu bağlantıdan meditasyona kayıt olabilirsiniz. http://globalmeditation.chopra.com/. Meditasyon İngilizce, İngilizce bilmeyen arkadaşlar da buna katılabilir ve Sevgi Seli ya da arzuladıkları herhangi bir şekilde meditasyonu yapabilirler, önemli olan niyet ve enerjinizi katmanız. Aşağıda tanıtım filmini görebilirsiniz.

Bu meditasyon için fiziksel olarak gruplar halinde bir araya gelmenizi tavsiye ederim. Arkadaşlarınızı çağırın, ailenizi bir araya getirin. Sonra da güzel bir Cuma gecesi geçirirsiniz. Eğer toplanamazsanız, asla yalnız olmadığınızı ruhen hep beraber olduğumuzu unutmayın. Ve o saatte trafikte kalan, çalışmak zorunda olan ya da başka sebeplerden katılamayan arkadaşlar, lütfen zamanın aslında bir illüzyon olduğunu ve niyet ederek daha sonra enerjilerinizi kolektif enerjiye katabileceğinizi hatırlayın.

Sevgiler

Mor Alev

Not: Yukarıda gönüllü “aptallar” yazarken koyduğum tırnak işareti yayın sırasında kaybolmuş, şimdi fark ettim. Bir işaret çok şeyi değiştiriyor, ben insanlar kendilerini “aptal” yerine koyduruyorlar demek istemiştim. Bu koruma içgüdüsü son derece yüksek ve 3 boyutlu dünyanın kurallarına göre asil bir görev yapan savunma personeline karşı bir yargılama kelimesi değildir. Bu hatadan dolayı özür dilerim.

8 comments

  1. Sevgili Recep, yazmış olduğum gibi arkadaşlarınızı toplayabilir ve istediğiniz yerden katılabilirsiniz. Kayıt olun, meditasyon günü size bir video linki gönderecekler. İsterseniz yalnız evinizden katılın. Sevgiler…

   Beğen

 1. Cok heyecanlandim böyle güzel bir olayda birlik olmak muhtesem bir duygu sabirsizlikla bekliyorum…size de tesekür ederim mor alev arkadaslarima sevgiyle kalin❤️❤️❤️❤️❤️

  Beğen

 2. sevgılı mor alev merhaba

  8-8 aslan kapısı ıla ılgılı tum nıyetlerınıze tertemız hıs ve dusuncelerınıze tum ruhumla katılıyorum. 8-8 cuma saat 19,00 da medıtasyınumla sızlere katılacagım. saglık, sıhat ve sevgıyle kalın.

  Beğen

 3. Metninizi okumadan önce yaşadığım duygular ve ic sesimle kendimle yaptıgım konusmalar tam da bunlardı. Metni okudukça saskınlıgım sevince dönüştü. Yaradan beni unutmamış bilgilendirmeye olması gereken yerde, zamanda ve dunya bılıncınde bılısıyle zaten donatıyormus. Ruhuma sukurler olsun ya rab. Ve rüyalarım ıcın içim tarifsiz bir sevinçle doldu bu duyguyu bılısı hissetmeyi seviyorum. Tesekkurler sevgiyle kalın benim kadim dostlarım.
  Éflatun-iye

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.