Günün Melek Kartı – Geçmişinizi Salıverin Gitsin

doves

Geçmişinizi gittiğiniz her yere beraberinizde taşımak sizi yordu, Sevgili. Bu yükü sırtınızdan atma zamanı geldi. Yanınıza sadece dersleri ve sevgiyi alın, diğer her şeyi arkanızda bırakın. O şeyleri ne istiyorsunuz, ne de ihtiyacınız var ve şimdi artık gittiler

Arkadaşlar, aylardır gereksiz safrayı atmak üzere cesaretlendirilmediğimiz tek bir gün bile geçmiyor. Sürekli aynı konuya geri dönüyoruz çünkü bilmiyorum neden, büyük çoğunluk bu kartları, yükselmiş ustalardan, galaktikler ve meleklerden gelen mesajları okuyor ve HİÇBİR ŞEY YAPMIYOR! Ben bunu çözemiyorum.

Bana mesajlar yolluyorsunuz, bazı mesajlar adeta sıkıntılarından zevk alır, onlarla gurur duyarmış gibi yazılıyor. Pek çok kişi en çok kendisinin sıkıntı çektiğini, en çok kendisinin yaralandığını, en çok kendisinin yorulduğunu iddia etmekten kendini alamıyor. Aslında bu gemide hep beraberiz ve sizlerin sırdaşı olarak ben söylüyorum ki, çektiklerinizden dolayı özel ve herkesten üstün değilsiniz, onlar sadece sizin sıkıntılarınız. Bu özellik duygusu sadece egonun sizi yanıltması.

Ama siz her biriniz özel ve kendinize hassınız, çünkü kalpleriniz temiz, niyetleriniz temiz ve içinizde Tanrı kıvılcımını taşıyorsunuz. Ben her gün birbirinden pırlanta gibi insanlarla tanışıyorum ve bunu onlarla olan tecrübelerime dayanarak söylüyorum. Sevgili dostlarım, lütfen geçmişe olan takıntınızı geride bırakın, o anılar ve böbürlenerek taşıdığınız yüklerin ve yara izlerinin size hiç faydası yok.

Bu kart bugün bize geldi çünkü geçmiş hakkındaki düşünceleriniz ve duygularınız sizi ilerlemekten alıkoyuyor. Bir şablonu sürekli tekrarlıyorsunuz çünkü geçmişten gelen duygularınız henüz sona ermemiş. Bu kart affedip ilerlemeniz için gelen bir işaret. Böylece tekrarlanan acı dolu kısır döngüler sona erecek. Bu affettiğiniz kişi ile bir araya gelmeniz, konuşmanız anlamına gelmiyor. Bu sadece zehirli duyguları huzurla değiş tokuş ettiğiniz anlamına geliyor. Bu kart aynı zamanda şu anlamları taşıyor:

  • Yeni bir duruma ya da yeni bir ilişkiye olumlu beklentilerle yaklaşın
  • Alışkanlıklar ve rutinden sakının
  • Sizi incitenleri affedin
  • Kendinizi affedin
  • En kötüsü artık geride kaldı
  • Aklınızdaki durumla ilgili düşüncelerinizi yüksek ve aydınlık tutun

Melek enerjileri sayfasında affetme, bağları kesme, şifalanma konusunda çalışabileceğiniz pek çok yöntem var.  Lütfen kendinize en uygun bulduğunuz enerjilerle çalışmaya başlayın ve bilinçli olarak geçmişi geçmişte bırakın. Dün Meryem Ana bize şunları söyledi: “Evet, son günlerdeki enerjiler sizlere daha fazla arınma,(salıverme) getirdi. Ve evet, bazen buna daha fazla katlanamayacağınız hissine kapıldınız. Ama ne yazık ki, katlanmalısınız. İçinizde birikmiş olanlara açık olmak ve onları salıvermek, sizin günlük ödeviniz.”

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/