Bu Süreçte Artık, “Daha Fazla Penaltı Vuruşu” Kaçıracakmış Gibi Görünmüyorsunuz… – Fran Zepeda aracılığıyla Meryem Ana

PeleBu mesajı çeviren Mor Alev Dostu, bize getiren Fran Zepeda ve Meryem Ana’ya teşekkürler. Mesajın orijinal İngilizcesine buradan ulaşabilirsiniz.

Merhaba Sevgililer,

Bugün bu kanal aracılığıyla (mesajı ileten kişi), kalplerinizi biraz daha fazla açmanız için,  sizlere çağrı yapmak üzere buradayım. Evet, son günlerdeki enerjiler sizlere daha fazla arınma getirdi. Ve evet, bazen buna daha fazla katlanamayacağınız hissine kapıldınız.

Ama ne yazık ki, katlanmalısınız. İçinizde birikmiş olanlara açık olmak ve onları salıvermek, sizin günlük ödeviniz. Ve ben de size yardım etmek için buradayım.

İçinizde, sadece sizin isteğinizle açılıvermeyi bekleyen o kadar çok Bilgi ve Sevgi “kapsülleri” var ki, bunların hepsi üst üste duruyorlar. Sanki kapsül içinde kapsül, içinde kapsül gibiler.  Şimdi durmayın! Şimdi kendinizi kapatmayın! Kalplerinizi daha fazla açarak, enerjilerin içinize nüfuz etmesini sağlayın. Ve daha sonra sessizce oturun ve bu Bilgi ve Sevgi kapsüllerinin içinizde açılmasına izin verin.

Sevgi ve Kutsallık adına deneyimleyeceğiniz şeylerin sınırı yok. Çünkü Sevgi ve Kutsal olan, sizlersiniz.  Sizler, sınırsız Sevgi’siniz, ortaya çıkmayı bekleyen sınırsız ve dağlar kadar Bilgi’siniz.

Deneyimlediğiniz bu son enerji dalgasıyla – evet, belki salıverilmesi gereken bir sürü şeyi içinizde uyandırdınız – ama aynı zamanda, İlahi Öz’ünüzün derinliklerini de kazmış oldunuz ve daha yükseğe çıktınız. Bu yeni seviyede, sizin için pek çok hazineler saklı. Tek yapmanız gereken, onları açmaktır.

İçinizde gerçekleşen değişikliklerin biraz zorlayıcı olmasından dolayı, belki salıverme işlemine son vermeye yatkınsınızdır. Ama bunun tam tersini yapmanız ve böylece birçok olanakları açığa çıkarmanız, aydınlanma yolunda sizi daha da ileriye götürecektir.

Ve Sevgililer, şu sıralar içinizde o kadar çok şeyi uyandırıyor, o kadar çok şeyi keşfediyorsunuz ki, tüm bunları tanımlamanız ve anlamanız, biraz zaman alabilir. Onları anlamıyor olsanız bile, oldukları yerde kalmalarına izin verin. Yüksek Boyutlara yükseltildiğiniz bu süreçte, artık farklı bir şekilde yerine oturan tüm yeni yap-boz parçalarını yerleştirdiğinizde, içinizdeki her şey de kendiliğinden düzene girecektir.

Ancak sizleri yine uyarmak istiyorum. İçinizdeki değişiklikleri, eski kıstaslara ve farklılıklara göre nitelendirmeye ve değerlendirmeye kalkmayın. Enerjilerin rahatça akabilmesi, sizlerin de akışta kalıp onları rahatça kabullenmenizi gerektirir. Belki, ne yöne gittiğinizi ya da tüm bunların ne anlama geldiğini, her zaman bilmiyor olabilirsiniz. Ama bunun güzelliği de budur, Sevgililer. İçinizdeki kapsülleri Sevgi ve İçtenlik ile sarmaladıkça, bu bilgi yüklü kapsüllerin birçoğunu açacaksınız.

Artık, “bilinmeyen yere” (yeni Dünya) açık olma isteğinize karşı çıkan tüm engelleri, fırlatıp atma zamanıdır. Çünkü özgürlüğünüzü bulacağınız yer, orasıdır ve hayal bile edemediğiniz yeni açılımlar oradadır.

Şimdi benimle nefes alın Sevgililer, Bilinmeyen yerin güzelliğini soluyun. Bilinmeyen yerin özgürlüğü teneffüs edin. Bilinmeyenle dostluk kurun. Onunla barış içinde olun. Bunu yaptığınız için, sonsuza kadar minnettar kalacaksınız.

Bilinmeyene ve yüksek titreşimlere doğru attığınız her adımla yarattığınız yeni ve enerjik Dünya’nın güneş ışığını soludukça, huzuru hissedeceksiniz. Çünkü ait olduğunuz yer orasıdır. Çağlar boyunca yönlendirildiğiniz yer, orasıdır.

Sizler, tüm hızıyla devam eden “eskiyi salıverme” işlemindeki engellerin son kalıntılarını atıyorsunuz. Bu dönemde yeni benliğinizi tamamen kabul etmekte biraz hamlık ya da acemilik hissedebilirsiniz. Ancak Yeni Benliğinizi, yavaş yavaş ve düzenli bir şekilde Yüksek Boyutların güneş ışığına maruz bıraktıkça, “yeni cildiniz” de kendisini daha rahat ve doğru ortamda hissetmeye başlayacaktır.

Yeni Dünya’da deneyimleyeceğiniz olanaklar, sınırsızdır. Sadece onlara açık olmayı seçmek, eskiyi sahiplenmeden salıverilmesine izin vermek ve yeni olanakların, eskinin hemen ardında tüm ihtişamıyla parlamak üzere beklediğini bilmek, çok önemlidir.

Yani Sevgililer, sadece bu yeni enerjilerden dolayı kazılıp ortaya çıkmış olan eskilerden dolayı kendinizi şaşkın ya da güçsüz gibi hissederseniz, sakın umutsuzluğa kapılmayın. Çünkü yeni gerçekliğinize tutunduğunuz “kulpu” elinizden bırakmadan, eskileri salıvermek konusunda uzmanlaşıyorsunuz.

Görünüşe göre üstünüze üstünüze gelen olaylardan dolayı, eskiyi salıverme konusunda duraksamayın ya da dikkatinizi dağıtmayın. Zira bu işlem biraz, havai fişek gösterisinin son aşamasında, hiç nefes aldırmadan ard arda gelen fişeklerin, ışık ve renk saçarak patlamasına benziyor. Ancak onun da bir sonu olduğunu ve gösteri bittiğinde ortalığı huzur ve sakinliğin kapladığını biliyorsunuz.

Sizler benim, Merhamet ve Işık Meleklerimsiniz ve cesaretinizden dolayı sizleri takdir ediyorum. Yürümeye ve aydınlanmaya devam edin. Çünkü bu işlemin, gittikçe kolaylaştığını görmeye başlıyorsunuz. Bu süreçte artık, “daha fazla penaltı vuruşu” kaçıracakmış gibi görünmüyorsunuz. Yeni ve bilinmeyen enerjilerden dolayı yukarı doğru savrulduğunuzu hissettiğinizde, daha üst bir seviyeye tutunabilmeniz çok yakında mümkün olacaktır.

Hepinizin, benim Işık ve Sevgi Meleklerim olduğunuzu hatırlatarak, yanınızdan ayrılıyorum. Sizler, Dünya’yı ve kendi dünyanızı arzu ettiğiniz şekilde yeniden kurmak için buradasınız. Hepiniz, gerekli olan “araçlara” sahipsiniz, Sevgililer. Karşınıza sıklıkla çıkan beklenmedik durumların başarıyla üstesinden gelmeyi öğreniyorsunuz. Böylece bu araçları, daha ustaca ve güvenli bir şekilde kullanabilmeyi sağlıyorsunuz.

Sonsuza kadar sizin hizmetinizdeyim ve hepinizin içinde bulunduğu bu muhteşem Sevgi Festivalinde, sizlerin rehberiyim. Bu süreci, sadece bir Festival olarak görmeye özen gösterin ve hızlı bir şekilde geride bıraktığınız “eski bakış açısı” ile üstünü karalamayın.

Tüm Sevgimle

Meryem Ana

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

    1. O dönemde nelerin üzerinde çalıştıysanız, bugünlerde o çalışmaların meyvelerini almanız olası. Evet, DNA aktivasyonunu hep beraber şu günlerde yaşadığımıza göre isabetli bir saptama. Sevgilerimle..

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.