Günün Melek Kartı – Cesaret!

AquamanArchangel Ariel

Cesur olun ve inandıklarınızın arkasında durun!

Bu durumda diğer kişiler sizinle hemfikir olmasa bile kendi kararlarınızla hareket etmek zorundasınız. Sizi her türlü zarardan koruyorum ve sizi ışığın sevecen savaşçısı olmak için yönlendiriyorum. İnançlarınızın arkasında dururken, onlar için mücadele verirken diğer herkes için örnek kişi oluyorsunuz. Diğerlerine örnek olmak çok önemli bir öğretme şeklidir, sizin bu duruşunuz diğer kişilere de kendi prensipleri için ayağa kalkacak cesareti verir.

Bugün kendinize güveninizi ve cesaretinizi güçlendirmek için Ariel’i çağırın. O size cesaretin yanı sıra odaklanma gücü ve zarif bir şekilde istediğinizi elde etme yeteneği verecektir.

Arkadaşlar, bu hafta “korkular”, “korkuları geride bırakmak” ve “cesaret” konularında çok konuşuyoruz. Bugünkü kart da bunu adeta ruhumuza zımbalamaya çalışıyor: Korkacak hiçbir şey yok! Hayatınızı korkularla ertelemeyin! Gidip yapmanız gerekenleri yapın!

Dün Linda Dillon St. Germaine’e kanallık yaparken ondan nazikane bir şekilde bütün bir insanlık ve ışık işçileri topluluğu olarak azar işittik. St. Germaine diyordu ki “Hareket edin! Neden bekliyorsunuz? Ne bekliyorsunuz? Bu gelişmelerde siz ve biz ortağız, birlikte çalışıyoruz. Size bir sürü araç verdik. Siz belki benim Mor Alevimi bir-iki gün kullanıyorsunuz, sonra bırakıyorsunuz. Neden Michael’ın Mavi Alevini, benim Mor Alevimi, Kutsal Anne’nin enerjilerini kullanmıyorsunuz? Siz sadece sizi bekliyorsunuz. Biz zaten buradayız. Sizler de birer yükselmiş ustasınız. Ben hareketi seven bir varlığım, gelin birlikte çalışalım!” (Bütün bu enerjileri Melek Enerjileri sayfasında bulabilirsiniz)

Bir cesaret harekete geçelim arkadaşlar. Ariel “Ben de yanınızdayım” diyor.

Teşekkürler Ariel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/