Baş Melek Rafael (İsrafil) ve Metatron: Artık Dünya’da Sevgi Çağı’nı Yaratan, Yaratıcı Bir Varlık Olmanızın Zamanı Geldi…

divine creationArkadaşlar, bu mesajda Rafael ve Metatron “tüm suretleriniz” derken bütün benliğimizi işaret ediyorlar ve buna pek de görmek istemediğimiz, kendimizde hatalı bulduğumuz yüzlerimiz de dahil. Suretlerimizin hepsi belli bir amaç için oluşmuşlar ve hepsi de görevlerini yerine getirmişler ve getirmekteler. Bu suretlerin her birine bugün olduğumuz insan haline gelmemize yardımcı oldukları için şükran borcumuz var. Biliyorsunuz, asla hata diye bir şey yoktur, onun için kaçmak ve pişmanlık duymanın da bir anlamı olmadığına derinden inanıyorum. Şimdi bu gölgeler ışığa çıktıkça temizleniyor ve saflaştırılıyor. Rafael (İsrafil) ve Metatron son dönemde hızı yeniden artan arınmamıza yardımcı olacak bir şükran yöntemi de veriyor.  Mesajın orijinal İngilizcesine buradan ulaşabilirsiniz. Bu berrak çeviriyi yapan Mor Alev Dostu ve mesajı ileten Natalie Glasson’a çok teşekkürler.

Bizler, Baş Melek Rafael ve Baş Melek Metatron olarak, dünyasal ve içsel düzeyde devam eden bu heyecan verici evrimleşme sürecinde sizleri, dua ve Sevgi ile selamlıyoruz.

Bu dönem, fiziksel bedeninizin, duygusal bedeninizin ve zihinsel bedeninizin evrimleşme sürecidir. Aslında bu üç bedeniniz, Ruh ve Yaratan ile daha derin bir Birlik içinde var olmaları için, dönüşüm ve etkinleşim sarmalı oluşturmak zorunda bırakıldılar. Bu durum, Varlığınızın çekirdeğinde bulunun tüm ilahi parçalarınızı aktive edecek ve böylece bu ilahi parçalarınız,  tüm suretlerinizde bütünüyle mevcut olacaktır.

Artık hiç kimsenin, Öz Varlığının Işığından ve gerçekliğinden uzak kalması gerekmiyor. Şimdi, Yüce Titreşimlerinizi ve gerçek Öz Bilincinizi tamamen kucaklama zamanıdır.

Belki siz de duygusal, zihinsel ve fiziksel bedenilerinizde süregelen derin arınmayı fark etmişsinizdir. Bu arınma işlemi, gerçekten sizin isteğiniz ve Yaratan’ın Sevgi’sini kabul etmeniz ile etkinleşti. Şimdi tüm Varlığınız, Evreninin tam çekirdeğinde meydana gelen dönüşüm ve değişim işlemini yansıtıyor.

Bütün her şeyin, Sevgi’nin titreşimleriyle uyumlu olması için, eski ve olumsuz olan birçok şey bertaraf ediliyor. Ve onların yerini, daha saf bir bilinç, mevcudiyet ve bakış açısı alıyor. Böylece, siz de değişiyorsunuz. Varlığınızın içinde meydana gelen dönüşüm ve değişimden, korkmayın. Gözlerinizi dört açıp gerçeklik ile yüzleşmeniz ve her sabah uykudan uyandığınızda, değiştiğinizi algılamanız çok önemlidir.

Çünkü duygusal, zihinsel ve fiziksel bedenlerinizin arınma işlemi, uykunuzda gerçekleşiyor. Her uykuya dalışınızda, sanki bu üç beden hızlandırılmış bir dönüşüm ve şifalanma sürecine girmiş gibi oluyor. Bunu bir “yenilenme süreci” olarak da görebilirsiniz. Belki uyandığınızda enerji titreşimleriniz farklılaşmış, bazı bakış açılarınız değişmiş, derin bir huzur ve Sevgi’nin birliğine bağlanmış olabilirsiniz.

Bunların farkına varın ve dönüşüm işleminizin, siz uyku halindeyken gerçekleştiği için, her sabah şükranlarınızı ifade edin. Çünkü şükretmek, bu dönüşümü deneyimlemenizi bin kat daha arttıracak ve büyütecektir. Sizin, duygusal, zihinsel ve fiziksel bedenleriniz, ruhsal bedeniniz ile çok daha uyumlu hale geliyor. Bunun amacı, geçmiş Çağların kalıplarından ve bakış açılarından kurtularak, Ruhu ve Ruh grubunu kucaklamak için, Varlığınızda bir alan açmaktır.

Belki sabahları, şöyle bir şeyler söyleyerek teşekkür edebilirsiniz:

“Baş Melek Rafael ve Baş Melek Metatron, şimdi sizleri Sevgi ile yanıma çağırıyorum.”

“Ben uykudayken tüm Varlığımda meydana gelen dönüşüm işleminin farkındayım ve bunun için şükranlarımı sunuyorum.”

“Duygusal, zihinsel ve fiziksel bedenlerimin arındığının, aynı zamanda bu bedenlerimin, ruh, ruh grubu ve Yaratan ile ilahi mükemmellik içinde olduğunun, farkındayım ve bundan dolayı şükranlarımı ifade ediyorum.”

“Ben yenileniyorum, dönüşüyorum, arınıyorum ve Yaratan’ın Sevgi’sini deneyimliyorum ve oluşturuyorum.”

“Lütfen şimdi, şifalanma ve uyumlanma işlemimde bana yardım edin. Teşekkürler.

Tüm Varlığınızla arınma ve büyüme safhasına adım atma işlemi – aynı şeyler, Evrenin çekirdeğinde de meydana gelmektedir – sadece kafa karıştırıcı bir dönem olmayabilir. Tam tersi ve daha da önemlisi, muazzam bir huzur dönemi de yaratabilir.

Dışsal etkenler, kendi zihninizin geçmişteki oluşumları ve tüm insanlığın genel bilinci, artık yok olmaya başlıyor. Sanki Yaratan sizin üzerinize bir spot ışığı çevirmiş ve içinde bulunduğunuz bedende neyi oluşturmak istediğinizi sorar gibi bir durum var artık.

Aslında, Yaratan sizin ne oluşturmak istediğinizi biliyor. Çünkü o fikir ve enerji, zaten Yaratan’dan geliyor. Ancak Yaratan, gerçekliğinizin her anında oluşturmak istediğiniz şeyi, önce idrak ederek ortaya çıkarmanızı istiyor. Bu şekilde kendinizi (ve Yaratan’ı) keşfetme yolculuğunuzun devamlılığını canlı tutuyor.

Dünya’da artık Sevgi Çağı yükseldiğinden dolayı, herkesin uygulaması gereken yeni “oluşum yasaları” ortaya çıkmıştır.

Öncelikle şunu söyleyelim. Yaratan, deneyimlemek istediğiniz ve arzuladığınız şeyi oluşturmanızı, her zamankinden daha fazla bekliyor. İlk önce bunu idrak etmelisiniz. Ancak, oluşturmak istediğiniz konu hakkında gerekli bilgileri almak için, Ruhunuza, İlahi Varlığınıza ve kalbinize bağlanmanızı (danışmanızı) istiyor. Bu şekilde EGO yönleriniz törpülenecek, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenleriniz, İlahi uyum içinde bir hizaya gelecektir.

İkincisi; Yaratan bizlerden, Sevgi Çağı’nı gerçekleştirmemizi istiyor. Şu an içinde var olduğumuz bu yeni dönem ve Çağ, alışmamız gereken muazzam bir değişikliğin olacağını simgeleyen, yeni bir başlangıçtır.

Değişim, Varlığınızın ve gerçekliğinizin çeşitli aşamalarında meydana gelebilir. Belli belirsiz ya da bariz bir şekilde olabilir. Ancak her değişimde, Varlığınız içinde daha fazla huzur bulabileceğinizi kabul etmeniz gerekiyor.

Değişim, eskilerin bırakılmasını ve onların yerini, Yaratan’ın rehberliğinde gerçek ilahi olan şeylerin almasını sağlar. Değişim dalgalarında süzülmeyi öğrenmek ve sizi nereye yönlendirirse yönlendirsin, titreşimlerini takip etmek, çok önemlidir. Çünkü bu süreçte, önyargısız olma ve Yaratan’ın varlığına güvenmeyi idrak ediyoruz.

Üçüncüsü; Yaratan’ı ve Tanrısal olan her şeyi, kendi gerçekliğinizde oluşturmanız gerekiyor. Bu mevcut Çağ’da, sizi bundan alıkoyan hiçbir şeyin olmadığının farkına varmalısınız.

Çünkü artık dışsal olaylar, yeni gerçekliğiniz üzerinde daha az etkilidir. Uzak geçmişin “Karmaları” neredeyse yok denilecek kadar azalmıştır ve enerjilerinizi temizleyen derin bir arınma süreci gerçekleşmektedir. Sizler şu anda, sanki yeni bir tarlaya oluşum tohumlarınızı ekiyormuş gibisiniz.

Toprak artık, oluşturmak istediğiniz her şey için çok bereketli. Artık Varlığınızda ve gerçekliğinizde, Yaratanı, İlahi Benliğinizi ve gerçeği yaratabilirsiniz. Yaratan’ın da ulaşmanızı istediği nokta, budur.  Kalbinizle ve içinizdeki saf gerçeklikle yarattığınızda, Dünya üzerinde Sevgi Çağı’nı da yaratmış olacaksınız.

Dördüncüsü; Yaratan’ın ilahi iradesine uyumlu olan her şeyi gerçekleştirmenizin mümkün olduğunu, Varlığınıza ve bakış açınıza yerleştirmeniz gerekiyor.

Eğer iyileşmeye ihtiyacınız varsa, bu artık mümkündür. Zaman ve süreç size kalmıştır. (Lütfen “Yaratan’ın ilahi iradesi” cümlesini dikkate alalım ve her türlü hastalıkta, önce doktorumuza görünelim). Şayet bolluk ve bereket istiyorsanız, artık bu da mümkündür. Zaman ve süreç size kalmıştır.

Ruhunuzun doğru yolundan sizi saptırmadığı sürece, oluşturmak istediğiniz hiçbir şey, sizin için erişilmez değildir. İstemediğiniz bir şeyi oluşturduğunuzu fark etmişseniz, stres yapmadan, ona bağlanmadan ve kargaşa yaratmadan, oluşturduğunuz şeyi salıvermeniz ve yenisini oluşturmanız mümkündür.

Bu size, gerçekliğinizde herhangi bir sınırlama olmadığını göstermektedir. Ayrıca, içinizde özümsemeniz gereken, güçlü bir bakış açısıdır. İnsanlık, gerçekten herhangi bir sınırlama olmadığı bilincini kabul etmeye başladığında, içinde bulunduğunuz Dünya’nın kısıtlamaları da basitçe çözülecek ve yok olacaktır.

Ancak, sadece tek bir sınırlama olduğunu söylemeliyiz. O da, Yaratan’ın İlahi İradesidir. Yaratan’ın ilahi iradesi, arzu ettiğiniz şeyi oluşturmanızı ve ona ulaşmanızı engelleyen veya sizi ondan alıkoyan, gerçekliğinizdeki tek titreşimdir. Çünkü Yaratan’ın ilahi iradesi, sizi tüm Bütünlüğünüzle tanır. Ve Ruhunuzun neyi deneyimlemek istediğini ve neyin size en derin huzuru getireceğini, kesinlikle bilir.

Dolayısıyla; Şayet istediğiniz bir şey oluşmamışsa, bunun sebebi Yaratan’ın İlahi İradesidir. Oluşturmak istediğiniz şeyin, belki de size mutluluk getirmeyeceğinin farkına varmanız da, sonuçta bir kazançtır.

Bunun yanı sıra, İlahi zamanlama diye bir yasanın da var olduğunu anlamanız gerekiyor. Bazı dileklerinizin gerçekleşmesi, belki istediğinizden daha uzun sürebilir. Ya da zamanlama uygun olamadığı için, beklenti içinde olduğunuz süreç zarfında gerçekleşmeyebilir. Bu durum genellikle, ‘belli enerjilerin, olayların, ya da insanların doğru yerde ve doğru zamanda olmadıkları’ şeklinde yorumlanır. Aslında bu, odaklandığınız dileğinizi Varlığınız ve gerçekliğinizle tamamen kabul etmeye henüz hazır olmadığınızı gösterir.

Beşincisi; Bu yükseliş ve oluşum sürecinin en önemli kelimesinin ve deneyiminin, “Kabullenme” olduğunu anlamanız gerekiyor. Deneyimlemek istediğiniz dilekleri oluşturmak için, gereken her şeyi yapmış olabilirsiniz. Ancak onları tüm Varlığınız ve gerçekliğinizle kabullenmeye hazır değilseniz, o zaman da fiziksel olarak gerçekleşmezler.

Eğer onları kabul edemiyorsanız, bu da genellikle, önce salıverilmesi gereken bir şeye tutunuyorsunuz demektir. Örneğin, tam anlamıyla sağlıklı olmayı deneyimlemiyorsanız, o zaman kendinizin sağlıklı bir Varlık olduğunu kabul etmeye, henüz hazır değilsiniz demektir. Onun yerine belki de, sağlıklı olmaya layık olmadığınız duygusu gibi, olumsuz enerjilere tutunuyorsunuzdur.

Tutunduğunuz enerji “değersizlik” duygusu olduğu için, böylece onu oluşturuyorsunuzdur. Bu enerjiyi salıverdiğinizde ve değerli olduğunuza inandığınızda, o zaman arzu ettiğiniz sağlığınıza kavuşmak, doğal olarak daha kolay olacaktır.

Dolayısıyla önce kendinize şu soruları sormalısınız;

“Oluşturmak üzere olduğum şeyi, gerçekten kabul etmeye hazır mıyım?” Eğer hazır değilseniz, o zaman;  “Ben hangi olumsuz enerjilere tutunuyorum veya olumlu enerjilerin yerine, fark etmem ve salıvermem gereken hangi enerjileri kabul ediyorum?”

Bu oluşum süreci ve sizi desteklemek için ortaya çıkan enerjiler, daha önce Dünya üzerinde hiç olmadıkları kadar güçlüler. Artık Dünya’da Sevgi Çağı’nı yaratan, yaratıcı bir Varlık olmanızın zamanı geldi.

Meleklerin dualarıyla…

Baş Melek Rafael ve Baş Melek Metatron

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

  1. Süper siniz mor alev sizle tanismama sebep olan herkese tesekür ediyorum…muhtesemsiniz SEVGI isiginiz bol olsun sevgiyle kucakliyorum sizi😍😍😍😍😍

    Beğen

  2. Muhteşem ötesi bir mesaj daha iyiki varsınız Mor Alev, Sonsuz teşekkürler 🙂

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.