Baş Melek Gabriel (Cebrail) den Yaz Gündönümü Mesajı: Kalbinizin Yıldız Kapısının Açılışı – Shanta Gabriel

sunflower_by_lombrascuraSevgili Dostlar Yaz Gündönümü yazılarını Gabriel’den (Cebrail) bir mesajla bitiriyoruz. Bu mesaj da kullanabileceğiniz bir aktivasyon içeriyor. Daha önce söylediğim gibi, bu enerji bir süre daha bizimle kalacak ve etkileri kaybolmayacak, onun için bu aktivasyonu/duayı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Çeviriyi yapan Mor Alev Dostu ve mesajı ileten Shanta Gabriel’e çok teşekkürler.  Mesajın orijinal İngilizcesine buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgililer,

Bu güçlenmiş Kutsal oluşum sürecinde, Göksel olaylarla bağlantılı olarak, yeni Portallar açılmaktadır.

Bu olaylardan bir tanesi de, 21 Haziran tarihinde gerçekleşecek ve Kalbin Yıldız kapısını açacak olan, Gündönümü Portalı’dır.

Bu 2014 Gündönümü Yıldız Kapısı, Dünya’da yeni bir “erdem ve öğreti” seviyesini ortaya çıkarmak amacıyla, Yükselmiş Üstatlar Kurulu ile Baş Meleklerin birleşmesine vesile olmuştur.

Nisan ayında aktive olan Işığın gücüyle, Yeryüzüne atılan kadim tohumların içindeki kodlar, şimdi uyanıyor. Bu tohumlar, Mayıs ayı boyunca Toprak Ana’nın kalbine demirlendi. Böylece insanlar, bu Gündönümüyle birlikte, yeni bir derinliğe ve farkındalığa uyanacaklar.

Dikey hizalanma seviyesinde meydana gelecek olan bu aktivasyon- Dünya üzerinde bulunan herkesin uyanması için- insan varlıklarının, Yükselmiş Üstatlar ve Baş Meleklerle bağlantısını gerçekleştirecek. Bu güç, daha önce hiç görülmemiş bir şekilde, Kaynak (Tanrısal) Enerjiye bağlantıyı sağlayacak.

Bunun anlamı; artık Ruhunuzun sesi, kalp gücü sayesinde yepyeni bir şekilde duyulacak. Kutsal Varlığınız ile bağlantı kurabilmeniz, hiç olmadığı kadar kolaylaşacak.

Mayıs ayı boyunca Doğa’nın (Toprak Ana) derinlikleri, Yeryüzü Âlemleri için, destekleyici Bilince erişim izni verdi.  Bu destekleyici Bilinçle bağlantınızı aktive etmek için, Gündönümü Işığını Dünya’ya demirleyeceksiniz. Bu Portal’dan geçtiğinizde, Kutsal Anne’nin Işığını, öz benliğinizin kalbine demirleyeceksiniz. Hücresel yapınız, Yeryüzü ile uyumlu olan yeni bir bant genişliğinde titreşecek. Bu Kadim uyanış kodları, Gündönümü Işığının gücüyle her tarafa saçılacak. Hangi Yarımküre’de yaşarsanız yaşayın, hepinizi etkileyecek.

Kalbin Yıldız Kapısı’nın açılışını onurlandırmak için yapacağınız Gündönümü meditasyonuna yönelik, size bir dua sunulmuştur:

Kutsal Oluşum,

İçimizde uyanan Yeni Hayatın eşiğinde Bir olarak dururken ve İlahi Işığın gücüne adım atarken, bizi güçlü ve cesur kıl. Böylece Işığı, Dünya’nın uyanışı için demirleyebilelim.

Hayatımızı daha fazla Gerçeklik ve Farkındalıkla onurlandırmamız için, kalbimizin bilgeliğine erişmemizi mümkün kıl.

Kalplerimizin Yıldız Kapısı’nı açan bu Portal’dan geçerken, aklımızın tarafsız kalmasına ve hayatımızın gerçekliğini aydınlatan Işık dolu farkındalığı kazanmamıza izin ver.

Tüm insanların, Öz Varlıklarının farkına varmalarını ve böylece hepimizin SEVGİ içinde yaşamamızı sağla.  Teşekkürler.

 Ve öyle oldu.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/