Bu Hafta Sonu Yaz Gündönümü Enerjilerinden En İyi Şekilde Yararlanalım…

sun salutationSevgili Okuyucularım, Bu hafta sonu için melek kartı çekmiyorum çünkü olanlar zaten belli. Son birkaç gündür Yaz Gündönümü enerjileri hakkında yazıyorum. Bu yazıyı hazırladığım Cuma günü itibariyle artık her yer bize Melekler, Galaktikler, Yükselmiş Ustalardan gelen çok benzer mesajlarla kaynıyordu. Gelen enerjilerin etkisi 3-4 gün sürecek. Sizlere aşağıda bu hafta sonu için birkaç öneride bulunmak istiyorum.

Beklenen şey bu enerjilerle DNA mıza kadar büyük bir değişim yaşamamız, hücrelerimizin yenilenmesi ve gereksiz eski enerjileri geride bırakmamız.

Gereksiz eski enerji derken şunları kastediyorum: Kızgınlık, affedememek, kırgınlık, aklımızda dönüp dolaşan eski acı anıların izleri, ayrımcılığın her şekli (yani ırkçılık, dini, milliyetçi, cinsel ayrımcılık, vs), kıskançlık, saygısızlık, özsaygı, özgüven ve özsevgi eksikliği gibi bütün negatif inanışlar, duygular ve düşünceler. Eski enerjilerin yaşamımızdaki belirtileri olan yoksulluk, hastalık, depresyon ve anlaşmazlık halleri de enerjiler temizlendiğinde kendiliğinden olumluya doğru bir dönüşüme girecek.

1. Ne olursa olsun, ne kadar meşgul, unutkan, üşengeç hissederseniz hissedin, lütfen kendinizi bu enerjilere şükranla açmayı niyet edin. Sadece bu bile yardımcı olacaktır.

2. Sabah erkenden Michael (Mikail)’dan sizi, sevdiklerinizi, evinizi, işinizi, vs.,  koruma kalkanına almasını isteyin.

3. Çakralarınızı sabah kalkar kalkmaz dengeleyin. Bunun uzun bir işlem olduğunu düşünen arkadaşlar, size bir cevabım var: “Hayır, değil.” Hatta diş fırçalamaktan kısa sürüyor. Size yakın gelen herhangi bir melek enerjisini çağırın (örneğin Mor Alev) ve çakralarınızı yukarıdan aşağıya dengeleyip temizlemesini rica edin. Bunu zihin gözünüzle görebilir ya da fiziksel vücudunuzla hissedebilirsiniz.

4. Kendinize bu hafta sonu sakin ve sessiz zaman boşlukları ayırın, 10-15 dakika da olsa yeter. Sessizce oturun, her zamanki düşünceler gelip sizi rahatsız edecektir, bırakın onlar aksın. Bir mum ışığına, doğada bir çiçek ya da yaprağa, veya kendi nefesinize de odaklanabilirsiniz. Kendinizi iyice rahatlattığınızda Zadkiel’in bize dün verdiği şu duayı okuyabilirsiniz:

“Yüksek yönlerimi selamlıyorum. Öz Varlığımı selamlıyorum. Yüksek Bilincimi selamlıyorum. Vücudumun her hücresine Sevgi’yi davet ediyorum. Ve her hücremin titreşimini, Ruhumun saf Özü, Kaynağın saf Özü ile uyumlanmasına izin veriyorum. Ve Kaynakla bağlantılı tüm yüksek titreşimlere uyumlanmayı kabul ediyorum. Şimdi ve sonsuza kadar. Ve şu anda saf Sevgi Öz’ü, bedenimin her uzvuna, her hücreme, her parçama ve benliğimin her yönüne nüfuz ediyor. Şimdi ve sonsuza kadar tüm parçalarımla bütünleşiyorum. Benliğim, Kaynakla uyumlu ve ben bu titreşimlere kendimi alıştırıyorum. Şimdi ve daima… Ben saf Öz’üm. Ben, Kaynağın Öz’üyüm. Şimdi Kaynağı, eksiksiz ve tam olarak deneyimliyorum. Sonsuza kadar, her zaman ve şimdi…”

Teslimiyeti seçin. Bu sürede enerjileri daha iyi emeceksiniz ve sürenin bitiminde duş almışçasına taze hissedeceksiniz.

5. Baş dönmesi, akıl karışıklığı veya yoğun baskı yaşarsanız hemen topraklanın. Artık topraklanmayı çok iyi öğrendiniz. Mümkünse doğaya çıkarak, değilse evde topraklanabilirsiniz.

Yaz Gündönümü tam olarak neler getirecek bilemiyorum. Bildiğim tek şey hepimiz değişiyoruz ve bu seferki değişim daha da yüksek tonlarda olacak.

Hepinize muhteşem bir hafta sonu diliyorum.

Mor Alev

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

  1. teşekkürler mor alev.. topraklandık.. huzurdayız bugün tüm enerjileri aldık kabul ettik…güzelliklere sevgiye tam gaz… bize yardımı olan herşeye ve herkese teşekürler.. çok şükür..
    sevgilerle..

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.