Günün Melek Kartı – Hayal Gücü

dove of peaceHayal gücünüzü kullanın… Ve cevabı göreceksiniz

Arkadaşlar, bu kart Çarşamba günü yayınlamış olduğum Taç Çakra kartının bir devamı özelliği taşıyor. İsterseniz o karta da dönüp bir bakın bugün.

Melekler size yol göstermeye çalışıyorlar ve dualarınızı cevaplandırıyorlar. Ancak onların mesajları size sıradışı ve beklenmedik gelebilir, o yüzden onları anlamak için hayal gücünüzü kullanın. Neyin olup olamayacağına dair yerleşmiş fikirleri, önyargıları ve eski inanışları bırakın. Meleklerin kaynakları sonsuzdur ve eğer her şeyin mümkün olduğuna inanırsanız meleklerin sizin için bir araya getirdiği çözümü göreceksiniz.

  • Neyin olamayacağına, neyi yapamayacağınıza dair inanışlarınızı içeren bir liste yapın ve kendinizi tüm olasılıklara açmak için o listeyi yakın.
  • Elinize kağıt kalem alın ve bir beyin fırtınası yapın
  • Aklınızdaki fikirler dualarınızın cevabıdır
  • Ne kadar olanaksız görünüyorsa da o fikirleri hayata geçirmek için hareket edin, inançla hareket ettikçe yavaş yavaş yolunuzun açıldığını göreceksiniz.

Bugün Michael bize kısa bir dua veriyor:

“Sevgili Tanrım, mucizelerini yeni ve beklenmedik şekillerde görme bilgeliğini ve yaratıcılığını bana verdiğin için teşekkür ederim. Senin …… (yardım istediğiniz durumu anlatın) konusunda vereceğin yardımların tamamını şükranla kabul ediyorum. Lütuflarına teşekkürler”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/