Günün Melek Kartı – İç-Rehberlik ve Sezgiler

TO THE SAFE HAVEN by Vladimir Kush

İçinizden gelen rehberlik gerçek ve güvenilir

Michael kendinizden çok emin olmadığınızı ve biraz da kafanızın karışık olduğunu biliyor. İşte bu yüzden size bu kartı bir onaylama olarak gönderiyor: Siz net bir şekilde düşünceleriniz, fikirleriniz ve hisleriniz yoluyla onun sözlerini gerçekten duyuyorsunuz. Son zamanlarda harekete geçmek istediniz ama yanlış bir adım atmaktan korktuğunuz için geri çekildiniz. Bu kart o düşündüğünüz değişiklikleri yapmanın sizin için güvenli olduğuna dair bir teyit olarak geliyor. Bu kart günlük hayatta şu anlamlara da gelebilir:

 • Aklınıza gelen yeni fikir dualarınızın cevabı, o fikri hayata geçirin
 • Size gelen duygular geçerli ve gerçek
 • Eğer bir kişiye ya da bir duruma karşı içinizde güven hissi yoksa, o duygulara dikkat edin
 • İç rehberliğinizle yönlendiriliyorsunuz, şu anda son hedefin neresi olduğunu göremiyorsanız da onu takip edin.

Michael bize bugün şu duayı veriyor:

“Dualarımda istediğim ilahi rehberliği berrak bir şekilde duymama, görmeme, hissetmeme ve bilmeme lütfen yardım et. Egomun yoldan çekilmesine izin vermeme yardım et ki,  hem kendi yararım, hem de etrafımdakilerin yararı için bilgeliğin bana bir nehir gibi aksın..  Teşekkürler Tanrım”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Blogunuz muhteşem! yazdığınız yazılar, günün kartları öyle zamanlarda denk geliyor ki tam da cevap oluyor veya anlamlandırıyor o anda içinde bulunduğum durumu. Hep yazmaya devam edin sizinle tanışmış olduğum için çok mutluyum sevgiler..

  Beğen

 2. Bilgilerinizle bana yardım edebileceğinizi düşündüğüm bir husus var. Yarın akşam yola çıkıyorum. Gün içerisinde görüşme imkanımız var mıdır detaylıca konuşabilmek adına?
  Sevgi ve selamlarım ile…

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.