Günün Melek Kartı – Periler Yardım Etmek İstiyor

fairy statue

Periler ruh rehberleri olarak yanınızda olduklarını, fiziksel ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hayatınızın amacını gerçekleştirmek için eğer isterseniz yardım edeceklerini bilmenizi istiyorlar

Sevgili Okuyucularım, bu kart bizi hiç ama hiç ziyaret etmemiş, aslında bu bloğu periler hiç ziyaret etmemiş. Ama bu kart elime geldiğinden beri kendi kendime gülüyorum çünkü birisi bana bundan birkaç yıl önce halka açık bir platformda periler hakkında yazacağımı söylese “Hadi canım!” derdim. Nedense bana periler sadece Andersen masallarına ya da Shakespeare oyunlarına aitlermiş gibi geliyordu bir zamanlar. Sonra onların hakkında daha çok şey öğrendikçe aslında masallar ve hikayelerin tam aksine perilerin son derece ciddi görevleri olan, güçlü ve bütünün hizmetinde varlıklar olduğunu öğrendim. Periler özellikle Gaia ile birlikte çalışırlar ve hepimizin hayatta kalması için şart olan doğal dengeyi koruma görevini üstlenmişlerdir.

Periler sizi dışarıda, tabiatta vakit geçirmeye çağırıyorlar. Dışarıda vakit geçirirken de onlara toprağı, suyu ve havayı temiz tutma görevlerinde yardım etmenizi rica ediyorlar. Onlar aynı zamanda, hayvanları da koruyup yönlendirirler.  Eğer tabiatı ya da hayvanlarını korumakla ilgili ilahi bir görev isterseniz hemen bunu perilerden isteyin. Karşınıza çeşitli fırsatlar çıkaracaklardır.

Bu kart aynı zamanda sizin para ve diğer maddi destekler yaratmayı istediğinizi gösterir. Periler size bu konuda zevkle ve mutlulukla yardımcı olmak istiyorlar. Ama bir arzuları da var: Çevreniz için iyi bir şeyler yapmaya başlayacaksınız, örneğin, şişe ve plastiklerin geri dönüşümüne yardımcı olmak, günlük hayatınızda daha çevre dostu ürünler seçmek gibi.

Bugün ya da bu hafta herhangi bir gün dışarıya çıkın Arkadaşlar ve çok fazla budanmamış, fazla bakım görmemiş bir doğa köşesi bulun. Periler böyle yerleri tercih ederler. İçtenlikle şöyle söyleyin: “Sizin varlığınızı hissetmek ve görmek istiyorum. Sizi daha iyi tanımama yardımcı olur musunuz?”  Eğer çevrenizi korumak ya da hayvanlara yardım etmek ile ilgili dürtüler ve fikirler aklınıza gelmeye başlıyorsa perilerle irtibata geçmişsinizdir. Genelde periler öncelikle sizden çevredeki çöpleri toplamanızı ister ve kendilerini size ilk böyle takdim ederler. Siz onların bu isteklerini yerine getirdikten sonra, onlar da sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için seve seve yardım edeceklerdir. Aranızdaki ilişki iyice oturduktan sonra doğada dijital fotoğraf makinenizle onların fotoğraflarını bile çekebilirsiniz, fotoğraflarda orblar ya da ışıltılar olarak belireceklerdir.

Dün Raziel bize yeni ezoterik bilgiler vereceğini söylemişti. Bugün ilk defa periler hakkında konuştuk ve ben hala kendime gülüyorum.. Bir hayat nasıl değişir!

Teşekkürler Melekler ve Periler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Şok ,şok mor alev ben gene takıldığım, biz ileri bir boyutamı geçiyoruz? güzel şeyler oluyor sanırım . Benim ikinci anahtar ı bulmam, dağbaşında köhne bir yerdetesadüfm sizce yardım lütfen cepten yazıyorum. Eksik yanlış yazılar için özürdilerim.

    Beğen

    1. Sevgili Nuray, bütün işaretler bir sonraki boyut için hazır olduğumuzu ve hatta şimdiden boyutlar arası (3-4-5) gezindiğimizi gösteriyor. Ama elbette alışmış olduğumuz 3. boyutta yapacak çok işimiz var, örneğin bugün rica edildiği gibi çevreyi korumak ve eski haline getirmek, uyanmamış dostları sevgi ve ışığımızla uyandırmak gibi. Unutmayın, hiçbir şey tesadüf değildir! Sevgilerimle…

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.