Günün Melek Kartı – Kendinizi Affedin

sunday afternoon, steve hanksKendinizi affedin, pişmanlıkları geride bırakın. Yanlış olan hiçbir şey yapmadınız!

Baş Melek Michael (Mikail) suçluluk duygusunun aradığınız mutluluğa ulaşmanızı engellediğini görüyor. Geçmişte olmuş olan şeyler için kendinizi suçluyorsunuz. Ama artık bunları salıvermenin vakti geldi. Özellikle pişmanlık duygusu ve “keşke” ile başlayan cümleler sağlıksız ve yararsızdır. Gerçekte, yanlış olan hiçbir şey yapmadınız. O zamanki bilginiz ve becerilerinizle elinizden gelenin en iyisini yapıyordunuz.

 • Kendiniz hakkında sevecen bir şekilde düşünün ve konuşun.
 • Geçmişi zihninizde döndürüp dolaştırmayı bırakın.
 • Kendinizi ve durumu şifalandırmak için kızgın olduğunuz kişilere iyi niyetlerinizi gönderin.
 • Diğer insanların duygularını ve davranışlarını kontrol edemeyeceğinizi bilin.

Michael bugün bize şu kısa duayı veriyor:

“Senden kendimi suçlamayı geride bırakmak ve kendimi affetmek için yardım istiyorum. Lütfen başkalarına karşı hissettiğim zehirli kızgınlık ve korku duygularını salıvermem için beni yönlendir. Kendimi merkezde, dengeli ve huzurlu hissetmem için bana rehberlik ettiğin için teşekkür ederim Michael. Teşekkür ederim Tanrım.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

 1. Ne demiş atalarımız?
  Sen seni bil sen seni, eğer sen seni bilmez isen patlatırlar enseni. Kendimizi affetmek için önce kendimizi bilmeli, tarafsız bir gözle bakmalıyız kendimize.
  Dost selamlar ve sizi de benim sayfamda görmek dileğiyle…

  Beğen

 2. bu gun gecmısıle ılgılı benı rahatsız eden her seyı bırakıyorum. ve oyle olsun ve oldu.
  bu gun ıtıbarı ıle benı mutlu edecek herseye kendımı acıyorum. ve tum sevdıklerım ve onların onların onların…… sevdıklerını mutlu edecek herseye evrenı acıyorum. sevgı, saygı, barıs, bırlık, dırlık, bolluk ve berekete, huzura, dıngınlıge, gelecek guzel ebedı gunlere kendımı ve evrenı acıyorum. kabul edıyorum. ve oyle olsun.

  ve sızın ıcın mor alev ayrıca bol enerjı ve yenı fıkırler temennı edıyorum.

  sevgıler

  EFLATUN

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.