Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Siz Güçlüsünüz, Kabul Edin

Processed with VSCOcam with c2 presetAthena

Güçlü olmaktan korkmayın. Siz kendinize ve diğerlerine yararlı olacak şekilde merhamet ve sevgiyle güçlü olmayı biliyorsunuz.

Gücünüz sevgiden, Tanrı’nın sevgisinden kaynaklanıyor. Siz Yaratanın yansıması olarak dünyaya geldiniz ve sizin de Tanrı gibi sınırsız gücünüz var. Gücünüzü kötüye kullanmanız mümkün değil çünkü kalp çakranız bir çiçek gibi açıldı. Hayran olduğunuz, hem erkeksi hem de kadınsı enerjileri dengeli olarak taşıyan, güçlü ve dengeli bir kişiyi düşünün. Böyle bir güç çok güzeldir. Aynı zamanda dengeli güç sizin altıncı hissinizi ve ruhani hayatınızı da olumlu yönden etkiler. Siz sağlam ve güçlü bir ışık işçisisiniz ve Tanrı sizin gücünüzü kabul edip göstermenizi istiyor.

Arkadaşlar, bugünkü kısa bir mesaj.  Birazdan güneş tutulması zirve noktaya varacak. Hayatınızdaki bütün güzel şeyler için şükretmeyi unutmayın.

Teşekkürler Athena!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 replies »

  1. ^ x v = *

    metnınızın bende uyandırdıgı cagrısım bu oldu.

    sevgıyle kalın

    EFLATUN 🙂

    Beğen