Archangel Sandalphon- Natalie Glasson aracılığı ile:Yükseliş Sürecine Hizmet Etmek İçin, Hayvanlar Âlemi’nin Bilinç Uyanışı…

don't… move… a… muscle...Arkadaşlar, bugün biraz havayı değiştirip Gaia’nın diğer varlıklarına odaklanıyoruz. Hepinizin birer hayvan hayranı olduğunuzu sanıyorum. Onların bize olan katkıları gözle gördüğümüzden çok daha fazla. Sandalphon bize hayvanlar alemi ile birlikte çalışmamız için burada harika bir dua ve meditasyon da veriyor. Mor Alev Dostuna her zamanki gibi çok teşekkürler. Bu mesaj Nathalie Glasson tarafından iletilmiştir. Orijinal İngilizcesine buradan ulaşabilirsiniz.

Dünyevi Gerçekliğinize ve Yükseliş yolculuğunuza yardım etmem için, Sevgimin ve desteğimin görev alanı, sizleri de kapsayacak kadar genişletildi. Ben, Dünya’nın koruyucusu, Baş Melek Sandalphon’um. Dünya’nın evrimleşmesine yardım ederken, onun Yaratıcı ile enerjisel bağlantısını da oluşturuyorum. Baş Melek Metatron ile birlikte, Dünya üzerinde meydana gelen Yükseliş sürecindeki sayısız Işık Değişimlerine destek veriyorum. Ben, Yaratanın Işığını, Sevgisini ve Bilincini Dünya’ya demirleyen bir çapayım. Amacım, Dünya Ana’nın Yükseliş sürecine yardımcı olmak ve aynı zamanda, onunla birlikte bu yolculuğa çıkan herkesi korumaktır.
Benim en önemli ilgi ve hizmet alanlarım, Yaratıcının tüm Evrenlerinde meydana gelen bütün değişimlerden haberdar olup, bu kozmik değişimlerin Dünya’ya nasıl yansıdığını ve bu değişimlerin herkes üzerinde yarattığı etkileri denetlemek ve bildirmektir. Ayrıca Yaratıcının Dünya ile ilgili İlahi planı üzerinde çalışmak, Dünya ve İnsanlığın farklı boyutlara geçişlerinin kolay ve uyum içinde olması için, onları cesaretlendirmektir.
Dünya üzerinde yeni bir Değişimin oluştuğunu sizlerle paylaşmak, benim için bir zevktir. Bu değişim, Dünya Ana’nın ve İnsanlığın yüksek titreşimli boyutlara geçişini desteklemek için, muazzam bir Işık ortaya çıkardı. Şu anda Hayvanlar Âlemi de, bu önemli geçiş sürecinden geçmeyi kabul ederek, Dünya’ya yarar sağlıyor. Dünya üzerinde fiziksel bedenlere sahip Ruhlar olarak sizler, Sevgi’yi kabul etme ve somutlaştırma aşamasından geçiyorsunuz. Ve bunu, Kolektif Bilinç olarak, hiç olmadığı kadar kapsamlı bir şekilde yapıyorsunuz.
İnsanlık, Kolektif bir Enerji’dir. Her biriniz, Ruhsal Evrim sürecinize odaklanarak, Kolektif Enerjiye katkıda bulunuyorsunuz. Böylece, geniş bir Sevgi kitlesi oluşturarak Dünya Ana’nın boyutsal geçişine yardımcı oluyor ve Yeryüzünde, Cennetin yaratılmasına imkân sağlıyorsunuz.
Dünya üzerinde yaşayan her Varlık, değişim geçirerek daha geniş bir Sevgi alanına doğru ilerledikçe, gerçek bir dönüşüm patlaması yaratılacak ve herkes aynı anda yeni bir Gerçeklik ve Yeni bir Dünya’ya kavuşacaktır. Bazıları bu süreç içine, adeta basamak taşları döşeyerek yolu kolaylaştırabilir ve değişimi hızlandırabilir. Ve bunun sonucu olarak, Dünya çapında büyük bir değişim yaratabilir. Şu anda herkesin Sevgi evrimleşmesine yardımcı olmak için, yolu kolaylaştırma görevini Hayvanlar Âlemi üstleniyor.
Hayvanlar Âlemi bir süreden beri, bazı değişimlerden geçiyor. Dünya üzerindeki hayvanların etkili bir boyutsal geçiş yapabilmeleri için onlara yardım eden Melekler ve Işık Varlıkları, çok özel olan bu dönemi beklediler. Sizlerin özveriniz ve desteğiniz sayesinde Dünya, bu denli etkili bir geçişi meydana getirebilecek titreşimlere ulaştı.
Önümüzdeki senelerde, Dünya’nın titreşiminin belli seviyelere yükselebilmesi için, sizin kendi titreşiminizi yükseltmeniz gerektiği konusundan sıkça bahsedeceğiz. Zira herkesin Sevgi ile bütünleşmesi için, aşılması gereken 325 geçiş seviyesi var. Sevgi’nin tüm Dünya’da benimsenmesi, Yaratanın tüm farklı canlılarının kozmik bir düzeyde uyum içerisinde tutulmasını sağlayan, Mahatma Enerji’sine ve Titreşimine bağlıdır.
Mahatma Enerji’sinde, 325 aşama vardır ve bunlar, şu anda Dünya’nın içinden geçtiği bileşim sürecinin aşamalarını sembolize etmektedir. Her ne kadar küçük değişimler zamanla büyük değişimler meydana getirse de, Mahatma Enerjisinin her aşaması, doğrudan büyük değişimler oluşturur. Büyük değişimler, evrimleşme sürecinde önemli kilometre taşlarıdır. Hayvanlar Âlemi’nin Bilinç uyanışı, 94 üncü seviyede meydana gelir ve bu seviye, tüm hayvanları etkileyen büyük değişim aşamasıdır.
Hayvanlar Âlemi, Dünya’nın evrimleşme süreci boyunca her zaman Işığı ve Sevgi’yi alıp, Yeryüzüne demirleme işlemini üstlendiler. Onlar aynı zamanda, kozmik ve antik bilgeliğin koruyucuları olarak görev yapıyorlar. Ayrıca Sevgi ve Işığı sadece tüm İnsanlıkla değil, Dünya Ana ile de paylaşmak ve bu Enerjileri, Yaratanın Evrenine geri yansıtmak için uygun zamanı bekliyorlar. Sadece bu nedenden dolayı bile, Hayvanlar Âlemi’nin ne kadar yararlı olduğunun farkına varmak ve onların değerini bilmek gerekir. Hele şu anki Yükseliş sürecinde tüm hayvanlar, daha önce hiç olmadığı kadar Işık Bilincine uyanıyorlarsa…
Fiziksel bedenlerinin enerjik titreşimleri, Dünya’nın, Sevgi Çağının ve hepinizin şu anda dilediği Sevgi Dünyası’nın yeni titreşimleriyle hizalanmak ve Birliğin içinde var olmak için değişiyor. Bu değişim onların, Yaratanın kalbinden doğan ve güçlü Şifa Titreşimleri içeren yeni Sevgi Bilincine uyanıyor olmalarından kaynaklanıyor. Dünya üzerindeki Hayvanlar Âlemi, adeta kristalleşiyor.
Artık her hayvan, içinde barındırdığı bilgeliği ortaya çıkarması için, yönlendirildi. Bu demektir ki, titreşiminize uygun bir hayvanla bağlantı kurduğunuzda, aydınlanmanız için antik ve kozmik bilgeliğini sizinle paylaşacaktır. Ayrıca İlahi rehberlik almışsa, sizi koruyacaktır. Hayvanlar Âlemindeki ruhların renkleri parlatıldı ve artık eskisinden daha fazla ışıldamaları buyruldu. Bu ruhların renkleri öyle farklı, öyle mucizevi ki, o renkler ortaya çıktığında Yaratan’ın tüm ifadesini oluşturan Enerjileri yaratırlar.
İçlerinden bazı hayvanlar ruhlarının renklerini ortaya çıkaramazsa, o zaman Enerji oluşumunun tamamlanması engellenecektir. Hayvan ruhlarının renkleri, tek bir Bilinç ve tek bir Enerji olarak birleşip parladığında, bu bile boyutsal bir geçiş meydana getirebilir. Tüm hayvan ruhlarının Bilinci, Dünya’ya nüfuz ederek onun şifalanması için zemin oluşturacak, bu sayede Dünya Ana’nın değişimi aktive olup, o da kendisinin üzerinde Sevgi’nin demirlenmesi ve enerjisel yapısında etkinleşmesi için, harekete geçecektir.
Daha sonra Işık, sizin şimdiye kadar hiç deneyimlemediğiniz bir yoğunlukta, Dünya’ya ve onun üzerinde yaşayan Yaratanın tüm canlılarına, akacaktır. Bu, Sevginin oluşması ve etkinleşmesi için, çok önemli bir süreçtir. Zira İnsanlığın, Hayvanlar Âlemi’nin gerçekliğini görmesini de sağlayacaktır. Ve böylece, hayvanlara verilen zararlar, eziyet ve ihmal etme gibi davranışlar, ortadan kalkacaktır.
İnsanlık ile Hayvanlar Âlemi arasındaki Denge, yeniden kurulacak ve Sevgi oluşacaktır. En önemlisi de, İnsanlık ve Hayvanlar Âlemi arasındaki fiziksel ve ruhsal düzeyde minnet ve takdir duygusu, yeniden ortaya çıkacaktır. Böylece herkesin içini, derin bir Barış ve Huzur duygusu kaplayacaktır.
Ben, Archangel Sandalphon olarak, biraz zaman alacak olan bu süreçte herkese yardımcı oluyorum. Ve sizleri, Hayvanlar Âlemi’nin bu boyutsal geçiş sürecinde, onları desteklemeye ve enerjinizi göndermeye davet ediyorum.
Birkaç derin nefes alarak Meditasyona başlamanızı ve kendi Ruhsal Enerjinizle etrafınızda bir Işık Balonu ve Işık Kozası oluşturmanızı rica ediyorum. Kalbinizden yayılan ve ruhunuzun tüm renklerini barındıran Işığınızın sizi, kutsal bir ışık kozası şeklinde sarmaladığını imgeleyin.
“Şimdi Baş Melek Sandalphon’u, Ruhsal ışık kozamı Yaratanın kalbinden çıkan, özellikle Hayvanlar Âlemi ve İnsanlık için tasarlanmış olan Yeni titreşimler ve Sevgi Bilinci ile doldurması için çağırıyorum. Hayvanların boyutsal geçişine ve herkes için yararlı olan hizmetlerine yardımcı olabilmem için, Yaratıcının Işık ve Bilincine aracı ve çapa olmama izin ver. Rehberliğin ve yardımların ile Hayvanlar Âlemi’ne yönelik Sevgi’nin artması için destekçi olmama izin ver, (sevgili) Baş Melek Sandalphon ve (sevgili) Yaratan.”
Bunları söyledikten sonra benim, yani Archangel Sandalphon’un, Varlığınızın içine kanalize ettiğim Işığın, kutsal kozanızın içinde yayılarak Dünya’nın tüm hayvanlarını sarması ve koruması için tüm sınırların ve engellerin ötesine geçtiğini hayal edin.
Onları kucakladığınızda, ihtiyaçları olan Işığı aldıklarına odaklanın ve gözlemleyin. Sizin desteğiniz onlara, Dünya’da yeni bir Bilinç oluşturmak için kendi ruh renklerini geliştirmelerini sağlıyor.
Belki onlarla konuşuyor, onlara minnet, şükran ve Sevgi gönderdiğinizi, daima yanlarında olduğunuzu söylüyorsunuz. Belki insanlar ile hayvanlar arasında var olan gerçek Sevgi ve Uyumun, yeniden oluşacağı zamanlardan bahsediyorsunuz.
Bu Meditasyon süreci, istediğiniz kadar uzatabileceğiniz güçlü bir süreçtir. Sonra da, kalbinizin içindeki Işığın titreşiminin farkına varın ve ruhunuzdan geri dönmenizi rica edin.
Bugün sizlerle paylaşmak için rehber olarak gönderildiğim bilgiler, bunlardı. Ayrıca Sevgi Çağında, Sevgi’den kaynaklanan veya Sevgi’nin yaratılması gözetilerek yapılan tüm girişimler, diğer girişimlerden daha hızlı ve kolay oluşacağını da söylemek istiyorum. Bu, yeni Gerçekliğinizi yaratmadan veya yeni bir projeye başlamadan önce vereceğiniz kararlar sırasında, aklınızda bulunması gereken önemli bir Noktadır.
Ben, size sonsuza dek ve her zaman destek olmak için, buradayım,
Archangel Sandalphon

*Mahatma enerjisi, 1987’de Dünyada çok özel bir olay olan Harmonik Uyumlanma sırasında, Ulûhiyetten direkt olarak gelen eşsiz İlahi bir dağıtım vasıtası ile tüm insanlık için elde edilebilir oldu.
Mahatma Enerjisi, biz ‘Spiritüel Uyanış Çağı’na ve kavrayışa girerken, Dünya üzerinde bizim için şimdi ulaşılabilir olan enerjilerin en önemlisidir. Mahatma Enerjisi, bizimle Ulûhiyetimiz arasında Tanrı Bilinçliliğinin 352 seviyesinin tümü boyunca bir Işık köprüsü inşa eden direkt bir hattır. İnsanlığın tarihinde daha önce asla bu bağlantı Dünya üzerinde elde edilebilir olmadı. Mahatma Enerjisi biraz Mor ile birlikte Altın – Beyaz renktedir, çok ince ve yüksek frekanslıdır, kendi titreşimimizi yükseltir, Spiritüel ilerlememizi kolaylaştırır.
Bu bilgiler, koşulsuz- sevgi isimli bir Web Sitesi’nden bir paragraf alıntısıdır. Hiçbir kelimesi veya cümle yapısı değiştirilmemiştir.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

 

2 comments

  1. Bu meditasyonu yaparken sımsıkı sarıldım köpeğime…Zaten sokakta, doğada, uzakşarkta…Her yerdeki hayvanlara olan sonsuz hayranlığım bu mesajla daha da katlandı..Onların evrimleşmemizde büyük katkısı olduğunu hep sezinlemişiimdir.
    Mesaj için sonsuz teşekkür ederim.
    Doğa ve hayvansız bir evren eminim sevgi, şefkatten öte bomboş ve tatsız olacaktı, herşey mükemmel bir dengenin ürünü

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.