Günün Melek Kartı – İşaretleri Görün

Find a coinEvet, aldığınız işaretler cennetten geliyor. Yolunuza tüy, bozuk para ve diğer işaretleri biz bırakıyoruz ki böylece sevildiğinizi ve asla yalnız olmadığınızı hatırlayın.

Arkadaşlar, bu kart bizi ilk defa Ocak ayında ziyaret etmiş ve bugün de bir dönüş yapıyor. Ben bu kartın dün yayınladığım kartla da alakalı olduğunu düşünüyorum. Hepimizin sezgileri hiç olmadığı kadar güçlendi. Dün bize söylendiği gibi sezgilerimizi onurlandırmamız gerekiyor. Ancak bu güçlü sezgilere alışık olmadığımız için şüpheye düşüyoruz, o yüzden de bu üç boyutlu fiziksel dünyamızda bir işaret görmek istiyoruz. Bana bu konuda çok yazıyorsunuz. Aslında içimizdeki sesi dinlemeye başlasak bu işaretlere hiç ihtiyacımız yok. Ama yine de bugün melekler bize yardımcı olacak bir bilgiyle geliyorlar, o çok arzulanan işaretlerin etrafımızda olduğunu ve etrafımıza biraz daha dikkatle bakmamızı söylüyorlar.

Melekler bize bu kartı veriyor çünkü son zamanlarda aldığımız işaretleri anlamamızı istiyorlar. Bu işaretler tüyler, kelebekler, kuşlar, maden paralar ve size melekleri düşündüren pek çok başka tekrarlanan görüntüler olabilir.

Bu işaretleri bize gönderiyorlar çünkü yakınımızda olduklarını bilmemizi istiyorlar. Onlar bizi koruyor, seviyor ve yönlendiriyorlar. Bugün gözlerinizi dört açın arkadaşlar, bir işaret görürseniz şu iki şeyden biri olabilir:

  • Bu işaretleri gördüğünüzde doğru yolda olduğunuzu onaylıyorlar.
  • Kalbinizdeki arzuya doğru giden yolu size işaret ediyorlar.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

2 comments

    1. Sevgili İpek, bu işaretler çok çeşitli şekillerde gelebilir. Örneğin bir gazete manşeti, radyoda çalan bir şarkı, ya da bir yabancının size beklenmedik bir şeyler söylemesi gibi… Eğer size işaret gibi gelen şey bir nesne ise onu alıp “bu güzel işareti saklıyorum ve meleklerimin ve rehberlerimin her zaman yanımda olduğunu biliyorum” diyebilirsiniz. Kalbinizden ne geçiyorsa onu yapın. Sevgilerimle…

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.