Günün Melek Kartı – Hassaslık

daisy chainArchangel Haniel

Şu anda enerjilere ve duygulara karşı fazlasıyla hassassınız. Kendinize ve duygularınıza saygı ile yaklaşın.

Arkadaşlar, üzerimizden bütün yoğunluğu ile geçen Ekinoks enerjileri bence bizi biraz yorgun bıraktı. Yükseliş  semptomları da geçen gün yazdığım gibi geri döndü. Çünkü bu enerjilerin görevlerinden biri de ruhsal, mental ve fiziksel hassaslığımızı artırarak farkındalığımızı yükseltmek. Ama daha önce hissetmediğimiz şeyleri fark etmeye başlamak da yan etkiler yaratıyor. Örneğin ben hayatımda ilk defa bu hafta sonu bahar nezlesi oldum. Çok uzun yıllardır yeşil ve doğayla iç içe yaşayan birisi olarak bu bana imkansız gibi geliyor ama değilmiş!

Dün yayınladığım küçük alıntı “bulmacanın parçaları yerine oturacak” diyordu. Onu dostum Wes Annac’ın blogunda okur okumaz yayınladım, çünkü son haftalarda gerçekten mana veremediğim saçma şeyler başıma geliyor. Benim büyük inancım benzer şeylerin hepimiz tarafından yaşandığı. Siz de birden bire, bir şeylere karşı alerji geliştirdiniz mi? Ya da hiç alışık olmadığınız baş ağrıları yaşıyor musunuz? Ya da hiç sizinle ilgisi olmayan bir şeyden dolayı suçlanıyor musunuz? Tamamen yanlış anlaşılma, alınganlık veya akla hayale gelmez yeni gerçeklerle karşılaşıyor musunuz?Bulmaca devam ediyor. Örneğin, daha garantisinin ortalarındaki yeni bir bilgisayar neden aniden bozulur? Servis neden defalarca hata yapar ve her seferinde laptop bir başka arıza ile geri gelir? Ya da neden Cumartesi günü yayınladığım “Dünya Günü” yazısı için bir buçuk ay boyunca gözüm Nisan 22 tarihini gördüğü halde bunu beynim algılamadı, ben o günün Mart 22 olduğuna inandım dolayısıyla size yanıltıcı bir bilgi vermiş oldum? Peki global açıdan bakarsak, neden kayıp Malezya uçağı bulunamıyor? Gözümüzün önünde durup da bizden saklanan gerçekler neler? Bugünkü enerjileri kullanarak bunların kesin cevabını bulmaya niyetliyim (Belki uçak hikayesi hariç! 🙂 )

Arkadaşlar, bugün kendimize iyi bakalım. Hem hedefe kilitlenirken hem de sezgilerimizi değerlendirelim. Bu hafta sonu dananın kuyruğu kopacak. Yeni ayla birlikte yeni bir hayata kesin olarak başlayacağız. Yavaş yavaş hafta ortasından itibaren ritmimizi yükseltmemiz gerekecek.

Haniel bizim doğal döngülerimiz, ruh hallerimiz ve ritimlerimizi saygı ile karşılamamıza yardım eder. Tüm yönlerimizi, güçlü, zayıf ve gölge olsun ruhumuzun her yüzünü kucaklamamıza yardımcı olur. Kendinizden emin olmadığınız zamanlarda ya da kendinizi beğenmediğinizde onu çağırın. Haniel kendinizi takdir etmenizi ve şu anda ne kadar mükemmel ve güzel olduğunuzu görmenizi sağlar.

Haniel bugün için diyor ki:

Hassaslık çok güçlü ve güzel bir yetenektir. Hassaslığınız sizin durumlar ve kişiler hakkında gerçeği görmenize yardımcı olur. Bu hislere, öngörülere ve  önsezilere güvenmeniz ve onların rehberliğinde hareket etmeniz sizin için önemli. Hassaslığınızı geliştirmek için doğada vakit geçirin. Sert durumlardan ve sert kimyasallardan sakının. Evde ya da işte durumunuza uygun aktivite, arkadaş, yiyecek ve içecek seçiminde bana danışın. Derin duygular hissetmenizin hiçbir kötü yönü olmadığını bilin. İkimizi birlikte etrafımızda çok güzel mavi-beyaz ışıkla gözünüzde canlandırın. Bu ışık düşük enerjileri sevgiye dönüştürür ve diğer insanların duyguları ile kendi duygularınız arasında bir ayırım yapmanızı sağlar.

Bugün sezgileriniz size kesinlikle doğruları söyleyecek!

Teşekkürler Haniel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Her zaman teşekkür edemiyorum,fakat çok beğeniyorum ve çok çok teşekkür ediyorum.Meditasyon ve Transformasyon hakkında bilgi istiyorum.

  Beğen

  1. Sevgili Erkan, ben teşekkür ederim. Sayfanın sol tarafında KONULAR başlığı altında kategori olarak meditasyon konusunu görebilirsiniz. Orada okuyabileceğiniz pek çok yazı var. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Sanki hergün benim için yazıyorsunuz.Çaresizlik ne kötü bir durum ama umudum hep var sayenizde..Tesekkurler,

  Beğen

 3. merhaba.son 5 gündür ani gelen kulak çınlaması( tansiyon değil kontrol ettik)bir anda kafama vurulmuş gibi anlık bir baş acısı,birden gelişen mutluluk ve ağlama isteği hepsinde ve aklıma gelen her anda bu zamanda burda olduğum ve BUNLARI ANLAYABİLDİĞİM İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.DİLERİM HERKES BUNLARI YAŞAR VE ANLAR ,KELİMELER ANLAMSIZ KALIYOR O KADAR GÜZELKİ

  Beğen

 4. Siz de birden bire, bir şeylere karşı alerji geliştirdiniz mi? Ya da hiç alışık olmadığınız baş ağrıları yaşıyor musunuz? Ya da hiç sizinle ilgisi olmayan bir şeyden dolayı suçlanıyor musunuz? Tamamen yanlış anlaşılma, alınganlık veya akla hayale gelmez yeni gerçeklerle karşılaşıyor musunuz?Bulmaca devam ediyor. Örneğin, daha garantisinin ortalarındaki yeni bir bilgisayar neden aniden bozulur? Servis neden defalarca hata yapar ve her seferinde laptop bir başka arıza ile geri gelir? doktora gittim diş tedavisine orda okadar kötü oldum ki hiçbişey yapmadan ayrıldım.çıkınca da midem bulandı kötü oldum ne oluyor bize..:)

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.