Günün Melek Kartı – Dışarıya Çıkın!

peace meditationBaş Melek Michael dışarıya çıkıp tabiatla ilişkinizi güçlendirmeniz mesajını veriyor.

Taze hava İlahi olanın sesini daha rahat ve net duymanıza yardımcı olur, doğal ortam vücudunuzu ve zihninizi rahatlatır. Bütün bunlar sonuçta stresinizi ve endişelerinizi azaltacak ve kendinize daha yüksek titreşimli olay ve insanları çekmenizi, daha yüksek gerçeklikler yaratmanızı sağlayacak. Dışarıya çıkmayı çok çeşitli şekillerde size ödeme yapan bir yatırım gibi düşünün!

 • Yeni bir dış mekan hobisi edinin
 • Dış mekanda spor ve egzersiz yapın, yürüyüş ya da koşu gibi
 • Ev ve ofisinizde bitkiler ve diğer doğal şeyler barındırın
 • Hayat amacınız doğayı korumak ve hayvan haklarını savunmak gibi şeyleri de içeriyor
 • Pencereleri açın, evinize ve ofisinize taze, temiz hava dolsun.

Arkadaşlar, biliyorsunuz kartlar çıktığında arşivden geçmişe bakıyorum ve o günlerde neler olduğunu, bu kartların bize daha başka neler söylemiş olabileceğine bakıyorum. İnanmayacaksınız, bu mesaj bize 1 Haziran 2013 günü de gelmiş! Ve ben hiçbir şeyin tesadüf olduğuna inanmıyorum. Onun için bence bu “dışarıya çıkın” mesajının ikinci bir anlamı daha var. Siz hangi mesaj size anlamlı geliyorsa onu kendinize uygulayabilirsiniz.

Dün yine kargaşa yaratan enerjilerden bahsetmiştik, artık şaşkınlıktan ağzımızın bir karış açıldığı günler bile geride kaldı, her gün akla hayale gelmeyecek yeni şeyler duyuyoruz, daha da duyacağız. Bütün karma ve negatif enerji temizlenene kadar bu kargaşa sürecek. Kendinizi serbest bırakın, evrenin akımına uyum sağlayarak süzülün, çok fazla negatif tepki vermemeye çalışın ancak bu oturun evde ve hiçbir şey yapmayın demek değil. Haklarınızı savunun, ayaklarınız sağlam olarak yere bassın. Prensiplerinizden asla ödün vermeyin ve ruhunuza, kalbinize aykırı olan şeylere “evet” demeyin. Bakın, dünkü kart bizi korkuyu geride bırakmaya davet ediyordu! Sevgi Seli hazırlığı devam ediyor. Lütfen, toplu meditasyonumuzu unutmayın. Her gece bu meditasyonla önce kendiniz sevgi alın, sonra ülkemize ve dünyamıza sevgi verin.

Bu arada bu kartla çok alakalı olduğunu düşündüğüm bir duyuru yapmak istiyorum. Bir okuyucum şöyle yazmış: “Hükümet sokak hayvanları koruma yasasını iptal edip, sokak hayvanlarını yasal olarak toplayıp deneylerde kullanma yasası çıkardı. bu durumda sokaklardaki tüm kedi ve köpekler toplanacak ve deneylerde kullanılmak üzere şirketlere satılacak. Barınaklar da boşalacak. Bu yasanın iptali için 2 Mart Pazar günü Kadıköy’de toplanılacak. Ben ve ailem de orada olacağız inşallah. Bu yasanın iptali için hayvanların güvenli ve sağlıklı bir ortamda yaşamasını sağlamak için tanıdığım herkesi ortak bir duaya, meditasyona, şifa çalışmasına davet ediyorum .”

Lütfen her gece yaptığımız Sevgi Seli meditasyonunda sadece sokak hayvanlarını değil, güzel Gaia’nın bize sunduğu tüm deniz, hava ve kara varlıklarını kapsayın. Yeryüzüne ve onun eşsiz doğasına Sevgi Selini yönlendirmeyi unutmayın. Hepinize Sevgi Seli meditasyonuna katıldığınız için çok teşekkür ederim.

Michael’ın bize verdiği dua bugün şöyle:

“Sevgili Tanrım, beni dışarıda daha fazla vakit geçirmek için hareketlendirdiğin ve doğayla aramdaki bağı güçlendirip beni rahatlattığın için çok teşekkür ederim.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

4 comments

 1. Sevgili Mor Alev, teşekkür ederim hayvanlar için duyurunuza….
  Sevgiler,
  Melek

  Beğen

 2. Dünyamızın kütüphaneleri olan balinaları katleden Japonya’nın başına gelenleri ve bu olaylardan sonra hepsinin nasıl okyanus kenarına gelip sulardan af dilediğini, en önemlisi de ne büyük bir bilinç atlaması yaşadıklarını hepimiz gördük!dilerim aynı şeyleri bu şekilde tecrübe etmek zorunda kalmayız- tüm duyarlı dostlara kalpten teşekkürler!

  Beğen

 3. SEVGİSİZ-LİK NE BÜYÜK ATEŞ Kİ

  İÇİNE İNSANLARI, TARİHİ,HAKLARI,CANLARI,MASUMLARI…ATTILAR
  YETMİYOR CANAVARLARA YARADAN ARMAĞANI HAYVANLARI
  ATMAYA DEVAM ETTİKLERİ ALEVLERE KENDİLERİNİN DÜŞMESİNİ
  İSTEMEYEN KALBİMİZİ BİLİYOR ALLAH…BİZİM GİREMEYECEĞİMİZ
  KURTARMA HAREKETİNDE O CANLILAR ÇIĞLIK ATAR KURTARIN DİYE
  ÖZELLİKLE KÖPEKLER REFLEKSLERİ İLE ATEŞE ÇUKURA UÇURUMA
  ATLAYARAK ÇIKARMAK İÇİN BİR AN DÜŞÜNMEZLER

  ÇÜNKÜ YARGILAMAZLAR YAŞAM KUTSALDIR VEREN ALIR ANCAK

  Beğen

 4. hayvanları, yasamı, varlıgı korumak adına 2 Mart Pazar günü Kadıköy’de ve Turkıye de ve Dunyanın her yerınde sızlerle olacagım.

  dualarım, enerjım, ısıgım, rengım, muzıgım sızlerle
  nefesım varlıgımda, varlıgım evrende ve o her yerde
  aslında herkez olması gereken yerde olması dılegıyle

  sevgılerımle

  EFLATUN

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.