Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Kanatlarınızı Açın!

Pawel KopczynskiArchangel Ariel

Sakın kendinizi geride tutmayın. Zamanlama mükemmel ve yükselmeye hazırsınız!

Arkadaşlar, geçen haftayı Baş Melek Ariel ile bitirdik ve bu haftaya da onunla başlıyoruz. Bu kart şimdiye kadar iki defa çıkmış, biri Ağustos’ta ve diğeri Kasım ayında. O zamanki olayları hatırlamaya çalıştığımda gördüm ki bu kart cesaretlendirilmeye en ihtiyacım olan zamanlarda ortaya çıkıyor ve o günlerde aldığım kararlar sayesinde mutlaka bir ya da iki hafta sonrasında güzel hareketlenmeler yaşıyorum. Ariel’e kulak verin lütfen.

Değişim ihtimali ve her zaman alıştığınız hayatın biraz ötesine geçmek gözünüzü korkutuyor olsa da çok yükseklerden uçmaya hazırsınız. Yeni fırsatları kucaklayın ve kalbinizin ve hayallerinizin peşinden gitmenizin sizin için artık güvenli ve emin bir yol olduğunu bilin.

Sevgiye, hizmete ve ruhunuza odaklanın. Alaycılardan, sizi sürekli olumsuzca eleştirenlerden sakının. Şunu unutmayın, engelleri zafere çevirirken pek çok kişiye de ilham kaynağı olacaksınız.

Ariel çok güçlü bir baş melektir. Bolluk, varlık, dünyevi ihtiyaçlarımızın giderilmesinin yanı sıra çevre ve doğa ile de son derece  ilgilidir. Taşıdığı renk altın, taşı Citrine’dir. Sembolü aslan olan Ariel bugün size aslan resimleri, aslan oymaları ve diğer aslan figürleri ile seslenebilir.

Teşekkürler Ariel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

12 replies »

 1. Günaydın Mor Allev, açtığınız kartlarla çoğunlukla, o kadar büyük paralellikler yaşıyorum ki., hep yüzümde bir tebessüm oluyor. 🙂 herkese bol gülücükler, huzurlar diliyorum.
  Teşekkür ederim Mor Alev.
  Melek

  Beğen

 2. Her önerilen taşı bulup alıyorum ve çocuklarıma hediye ediyorum. Onlar üzerlerinde taşıyorlar ve çok Uğur getirdiğine inandılar. Tabii ben de öyle. Bugün önerilen taşı da özellikle alacağım. Ayrıca altın rengi olması çok ilgimi çıktı. Çünkü yıllardır, oğluma doğum gününde altın zincir alacağımı söylüyorum. tesadüf mü bilemem, bu yıl alabildim. Çok severek takıyor… Teşekkürler Ariel, teşekkürler Mor alev…

  Beğen

 3. bu kart geçen sefer çıktığında, gerçekten tesadüfen ve çok alakasız bir yerde bir aslan resmi görmüştüm. bu sabah yine aynı mesajı okuduktan sonra, “bu kez aslan falan göremem herhalde” diye düşünmüştüm. halbuki bu sabah haber başlıklarına göz atmak için girdiğim sitede, önce sanal bir reklam açıldı ve bu reklamda, amblemi aslan olan bir araba markası tanıtılıyordu. önemsemeden kapattım ama şimdi algılıyorum ki, ben yine bir aslan figürü gördüm:) o zaman ne diyelim? “merhaba sevgili başmelek ariel, bize bolluk, bereket ve en önemlisi sevgi getir”. teşekkürler sevgili mor alev.

  Beğen

 4. Çalıştığım şirketin amblemi aslan , çok ilginç özel bişey beklemem veya yapmam gereliyormu Mor Alev

  Beğen