*Yusufçuk Portalı: 14-21 Şubat – Değişim ve Yanılsamaların kırılması…

dragonflyArkadaşlar, Anna Merkaba tarafından ulaştırılan bu güzel mesaj Mor Alev Dostu tarafından çevrildi. Bu mesaj kesinlikle hala etkisi altında olduğumuz Dolunay enerjilerini ve Cumartesi günü yayınladığım melek kartının söylediklerini destekliyor. Aynı zamanda başlangıcını hissettiğimiz Sevgi Seli için yeni bir arınma portalını haber veriyor. Bu günlerde özellikle sıkıntılı, rahatsız ve huysuz hissedebilirsiniz, lütfen bunu çok ciddiye almayın ve üzülmeyin. Değişim her zaman hafif sancılı olur. Onun yerine kendinizi bol bol topraklayın ve Kutsal Anne enerjilerini çağırın. Orijinal mesaja bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İnsanlığın zaman kavramındaki takvime göre Işık ve Sevgi’ye dönüşüm saati geldiğinde, ebedi nimetlerin ve enerjilerin çiçek açtığı saat vurduğunda, gezegeninizdeki herkesin ruhlarındaki yükselişi ve muazzam değişiklikleri hissetme vaktidir.

Sevinç ve yeniden doğuş, değişim ve dönüşümün kapısı olan Yusufçuk Portal’ı, ruhunuzun kapılarını açarak, tüm yanılsamaları, sınırlamaları ve kısıtlamaları kırıp, Yaratanın ve kendi yaratıcılığınızın sonsuz gerçeğine ulaşmanıza yardımcı olmak için, sonuna kadar açılmıştır.

Bundan sonraki yedi gün boyunca bu Portal açık kalacaktır. Bu süre içerisinde Dünya’da yaşayan sizlere, arınmanızı (karma temizliğinizi) tamamlayarak, başka varlıkların olduğu gezegenlere veya eterik boyutlarda başka bir âleme uçma fırsatı verilmiştir. Bilincinizi yükseltme ve Dünya’da cenneti oluşturma arzunuzu, ilk önce ruhunuzda algılamalısınız.

Ve böylece çok sevgili ve değerli Işık çocukları, Yenidünyanın, eski çağların, göksel Işık ve Sevgi’nin temsilcileri Hathorlar olarak bizler, insanlık adına son derece avantajlı olan bu süreyi kullanmanız için sizi teşvik etmek amacıyla bugün buradayız. Bu fırsat ‘penceresi’ boyunca, ışık bedenleriniz üç kat daha genişleyecek ve enerji alanlarınız, yenilenen Işık varlığınızla titreşecek. Ayrıca huzur, mutluluk, sevinç ve Sevgi getiren muhteşem bir dalga oluşturarak, ruhunuzun derinliklerinde muazzam bir potansiyeli ortaya çıkaracaktır. Bu verimli dalga sayesinde, bolluk ve bereket tüm insanlığın yaşam alanına yayılacaktır.

Böylece, yeni Işığı ve Sevgi’yi içinize çekebilmeniz için bu Dolunay zamanı (14 Şubat), tüm göksel kapılar açılacaktır ve ilahi kaynak tarafından bir kez daha tüm insanlığa tanrı ve tanrıça olma (yaratma) imkânı bahşedilecektir. Unutmayın Sevgililer, sizler kendi gerçeğinizi ve Birliğin gerçeğini yaratan ortak yaratıcılarsınız ve rüyalarınızda veya zihninizde ilmek ilmek ördüğünüz gerçeği yaratmalı ve uygulamalısınız.

Işıksal bir bedene sahip olduğunuz gerçekliğine uyandığınızda ve uçmak zorunda olduğunuzu hissettiğinizde, uçun ve daha önce hiç görmediğiniz şeyleri görün. Yolunuzun üzerindeki her türlü engel birden, kendi benliğiniz ve etrafınızdakilerin benlikleri hakkında çok şey öğrenmenizi sağlayan, harika deneyimlere dönüşecek.

Daha fazla Işık, Sevgi, neşe, bolluk ve uyum bulunan gerçeklikte var olmanızı sağlayan sonsuz farkındalık için, bilincinizi genişleten fırsatlardan yararlanmalısınız. Zira her biriniz, yanılsamaların ortadan kalkması, Yaratanın ve kendi yaratıcılığınızın sonsuz gerçekliğine giden yolun açılması için öğrendiğiniz bilgileri, Gaia’ya ve onun üzerinde yaşayan herkese yaymak durumundasınız.

Her biri güçlü birer varlık olan sizlere, bunu ne kadar tekrar etsek azdır. Ancak bu durum gerçekten de böyledir.  Bunun böyle olduğunu tam ve doğru şekilde kavramayan bazılarınız için, Dünya’yı değiştirmek mümkün değildir. Zira her birinizin güçlü, sınırsız ve enerjilere yeni bir yön vermek için gelen göksel varlıklar olduğunu ve Gaia’nın üzerinde yaşayan herkese yeni düşünce kalıpları getirdiğini, farkına varmanız ve kavramanız gerekir. Sizler, bu güzel ruhlara koşulsuz Sevgi’nin yeni bir anlayış içinde gelişmesine yardımcı olmak amacıyla buraya geldiniz. Onların unutkanlık esaretinden, tüm insanlık tarihindeki hatalı davranışlardan ve kendilerinin bireysel yanlış hafıza kayıtlarından kurtulmalarına yardımcı olmak için buradasınız. Ve de Yeniçağa ebedi *OM’u getirmek için burada bulunuyorsunuz.

Böylece, Dolunay’la birlikte size sunulan fırsatları değerlendirip, bilincinizde kendinizi bir Yusufçuk sineğine dönüştürün. Sevgililer, kanatlarınızı korkusuzca açın, kalplerinizin içinden uçuşa geçin ve bilincinizin genişlemesini sağlayarak, Işığın yolunda duran her şeyi değiştirin ve dönüştürün.

Biz daima sizinleyiz. Sizi seviyoruz. Şimdilik Hoşçakalın.

*Hathor, Mısır mitolojisi’nde en önemli tanrıçadır ve Samanyolu galaksisini temsil eder. Aynı zamanda aşk tanrıçası olarak da bilinir.

*Yusufçuk, aşktaki tutkuyu, bağlanmayı ve ne pahasına olursa olsun vazgeçmemeyi sembolize eder. Ateşe âşık olan Yusufçuk, aşkı uğruna bile bile kendini ateşe atar. Ateş gökyüzüne yükselirken, Yusufçuk narin vücudu ile ateşin etrafında dans etmeye başlar ve ateşle bir bütün olur. Tıpkı bir âşık gibi ateşe dokunmak, ona yakın olmak isteyen Yusufçuk, onun bir parçası olmanın verdiği mutlulukla kendini sonsuz aşkının kollarına bırakır.

*OM, Hinduizm’de ve çoğu Hindistan’a özgü bazı başka inanç sistemlerinde, dinsel ya da mistik etkisi olduğuna inanılan sözcüklerin (mantra) en kutsalı sayılan hecesidir. Sanskrit dilinde birlikte o sesini veren a ve u ünlüleriyle m sesinden oluşur. Bu üç ses yeryüzü, gökyüzü ve gök katlarından oluşan üç dünyayı; Brahma, Vişnu ve Şiva’dan oluşan üç büyük Hindu tanrısını; Rig, Yacur ve Sama adlı üç kutsal veda metnini simgeler. Böylece Om hecesi gizemli biçimde bütün evrenin özünü temsil eder. Hindu ayinlerinde dua, ilahi ve meditasyonların başında ve sonunda söylenir.

Bu bilgiler, Vikipedi ve diğer sitelerden alıntı ve derlemeleri içermektedir.

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
Enhanced by Zemanta

3 comments

 1. Merhabalar,Oncelikle paylastiklariniz icin sonsuz tesekkurler.Sadece yazilarin harfleri daha buyuk olursa takip etmek cok daha kolay olacak.
  Birde kutsal Anne ile ilgili daha detayli bilgi verirseniz sevinirim.
  Yolunuz sevgi ile daima acik olsun.

  Beğen

  1. Sevgili Ufuk, eğer browser’ın ayarlarını düzenlerseniz harfleri daha büyük görürsünüz. Bu harf büyüklüğü cep telefonu, tablet ve bilgisayar için standarttır. Ayarlarla oynamak bütün platformlarda sıkıntı yaratacaktır. Kutsal Anne ile ilgili bilgileri Melek Enerjileri sayfasındaki bağlantılardan bulabilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.