Günün Melek Kartı – Su, Deniz ve Sevgi Seli Meditasyonu

love wave

Derin mavi deniz ruhunuzla konuşuyor, sizi sakinleştirip şifa veriyor. Onun şifalı derinliklerine daldığınızı hayal etmek bile arzuladığınız sonuçları getiriyor. Bırakın su ve deniz bütün dertlerinizi ve endişelerinizi yıkayıp götürsün

Sevgili okuyucularım, bugünkü kartın varlığını bile unutmuşum. Birden bire bu sabah çıkınca “ne demek istiyor?” diye düşündüm. Ve anladım ki Sevgi Seli çok yakınımızda… Ve bizi özellikle bu güçlü su benzeri enerji ile çalışmaya çağırıyor melekler. Linda Dillon’a verilen kısa ama çok güçlü bir Sevgi Seli meditasyonu var ve aslında bu kartın anlattığı şeyi tarif ediyor. Bu meditasyonun youtube videosunu aşağıya ekliyorum, kısa bir tarifini de aşağıda yazıyorum. İngilizce bilmeyen arkadaşlar altyazı çevirisini kullanarak bu kısa meditasyonu yapabilirler. Bu meditasyon ayakta yapılan ve son derece basit ama bir o kadar da etkili bir çalışma. Bir seferde nasıl yapılacağını anlayacaksınız, daha sonra kendi başınıza video olmadan da bu çalışmayı düzenli olarak yapabilirsiniz. Uzunluğu size kalmış, ister 5 dakika, ister yarım saatinizi buna ayırabilirsiniz. Bu kartla şu anda bize doğru gelmekte olan en güçlü ve önemli enerjiyi kabul edip özümsemeye ve onu yeryüzüne demirlemeye çağırılıyoruz.

Bu kartın ek olarak söyledikleri ise şöyle: Mümkünse su kenarında vakit geçirin, yürüyüş yapın, denize girin. Deniz tuzları ile detoks banyosu yapın. Ve elinizden geldiğince bol su için.

Sevgi Seli Meditasyonu:

Bacaklarınız hafif aralık sağlamca yere basmış şekilde ayakta durun. Mümkünse baş dönmesine karşı yanınızda tutunacak masa ya da sandalye gibi bir yer olsun. Bu meditasyonun başlangıcı da biraz değişik. Ellerinizi bir araya getirin ve parmak uçlarınız birbirine değsin, avuçlarınız değil. Bunun şeklini videoda görebilirsiniz. Derin ve yavaş nefeslerle kendinizi sakinleştirin ve aklınıza gelen düşüncelerin akmasına izin verin. Kendinizi hazır hissettiğinizde aşağıdaki çalışmaya başlayın.

 1. Dilinizi damağınıza vurarak bir klik sesi çıkarın. Bu ilk sesle kutsal kalbinize gidiyorsunuz. Kalbinizin içine yerleşin ve güzelliğini görün.
 2. Hazır hissettiğinizde ikinci bir klik sesi çıkarın. Baş melek Gabriel (Cebrail)      gelecek ve onunla birlikte kalbinizin içindeki altın spiral merdivenden yukarı uçmaya başlayın. Gabriel sizi sarmalayacak ve kendinizi bir sevgi kapsülündeymiş gibi hissedeceksiniz.
 3. Üçüncü ve son defa klik sesi çıkardığınızda 13. Oktava, Yaratan’ın hem dişi hem de erkek yönlerinin bir arada olduğu kata varmış olacaksınız. Kendinizi Kutsal Anne’nin, Kutsal Baba’nın ya da her ikisinin birden kucağına ulaşmış hissedeceksiniz. Burası Tanrı’nın kalbi. Şimdiye kadar hiç hissetmediğiniz bir sevgi, rahatlama ve derin bir mutluluk hissedeceksiniz.triflame
 4. Kalbinizdeki üçlü alevin parlak ve canlı bir şekilde yandığını görün. Bu üçlü alev (resmini yanda veriyorum) pembe, mavi ve altın rengidir.
 5. Şimdi kendinizi bir kumsalda düşünün. Denize karşı duruyorsunuz ve denizin muhteşem mavisini ve hafif dalgalarını görün. O güzel güneşli kumsalda denize doğru ilerleyin. Parmaklarınızın arasında kumu hissedin. Yüzünüzde ılık güneşi hissedin. Parmak uçlarınız suya değdiğinde ılık-serin denizi hissedin. Biraz daha ilerleyin.
 6. Nerede durmak istiyorsanız orada durun. Belki tamamen denize girersiniz, belki de su dizlerinize geldiğinde durmak istersiniz. Belki de okyanusun en derinlerine girmek istersiniz. Suyun içinde durduğunuz yer bu meditasyonu her yaptığınızda farklı olabilir. Ne kadar derine gittiğinizin de bir önemi yok. Sadece size o anda doğru gelen yerde durun yeter.
 7. Etrafınızda yosunlar, yunuslar ya da rengarenk balıklar, mercanlar görebilirsiniz. Kendinize burada olduğunuz ve bu vakti ayırdığınız için teşekkür edin. Yanınızda      Michael olabilir, ya da diğer baş melekler. Etrafınıza bakın, belki bu sevgi selini özümsemeye gelen diğer insanları da görebilirsiniz. Onlarla ya da meleklerle el tutuşabilirsiniz.
 8. Vücudunuzu ışık vücut ya da büyük bir enerji balonu olarak düşünün. Bu enerji alanı son derece geniş, yarı şeffaf ve geçirgen.
 9. Şimdi denizin içinde dalgaların size doğru geldiğini ve sizi yıkadığını      hissedin. İçinizdeki bütün tortuları, kumları, olumsuzlukları, hastalıkları, kötü alışkanlıkları, sevgiye dair olmayan her şeyi yıkıyor. Akıntının gel-gitini hissedin. Sevgi seli yumuşak dalgalar halinde önden girip arkadan çıkıyor. Ve her geldiğinde şifa veriyor, olumsuzu süpürüp gidiyor. Bütün hücrelerinizi temizliyor. Bütün varlığınızı saflaştırıyor.
 10. Siz bu enerjiyi kabul ettikçe onu dünyaya da demirliyorsunuz. Huzur ve barış geliyor. Bu pozisyonda istediğiniz kadar durabilirsiniz. Bu günlük yeterince enerji aldığınızı ve verdiğinizi hissettiğinizde yavaş yavaş meditasyondan çıkın. Kendinize, melekler, Kutsal Anne’ye ve Tanrı’ya teşekkür edin.

Bu kısa meditasyonu günlük alışkanlık haline getirin.

Teşekkürler Melekler, teşekkürler Kutsal Anne!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

One comment

 1. Rüyamda da denize girip , yüzüyordum o kadar mutluydum ve huzurluydum ki.. Kartında rüyam ile bağlantılı olması gerçekten sevindirdi beni 🙂

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.