Günün Melek Kartı – İlahi ve Kusursuz Sağlığa Odaklanın

limon

İyi sağlığın anahtarı hastalık yerine iyi hissetmeye odaklanmaktır

Bu kart bize korkularımıza değil arzularımıza odaklanmamız gerektiğini hatırlatmak için geliyor. Hayatımızın her köşesinde olduğu gibi aynı şey sağlığımız için de geçerli. Vücutlarımız hem sevgiye hem de korkuya anında reaksiyon verirler, bu durumda lütfen sevgiyi seçin. Her hücrenize gerçek şefkat ve iyi dileklerinizi gönderin. Kendiniz ve diğerleri için kusursuz sağlığı zihninizde canlandırıp, sadece kusursuz sağlık bekleyin. Kendiniz ve sevdiklerinizin sağlığı hakkında her şeyin iyi olduğuna dair kelimelerle konuşun.

 • Sağlığınızda bir iyileşme göreceksiniz.
 • Sağlık ve şifa konusunda sezgilerinizi dinleyin.
 • Hayat tarzınızda olumlu değişiklikler yapın.
 • Sağlığınız hakkında şikayet etmek yerine olumlu konuşun.

Bugünkü kısa duamız yine Michael’dan geliyor:

“Sevgili Tanrım ve Michael, sürekli mükemmel sağlığa odaklanmamı hatırlattığınız ve beni kendimi iyi hissetmemi sağlayan davranışlara doğru yönlendirdiğiniz için teşekkür ederim.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

9 comments

 1. yeni keşfettiğim ve ilk günden beri memnun kaldığım mucize iki destekleyici keşfettim. Birincisi omega 3 tablet(balık jelle kaplı olan sığır jelle olan değil), ikincisi gece uyumadan evvel nitrik oksit kullanmak(Niteworks, nobel ödüllü). Ayrıca her sabah ve gün arası sıcak limonlu su içmek+ yürüyüş yapmak: sonuç kendinizi mükemmel hissetmek. ayrıca bu mükemmel his ile istediğiniz titreşime uyumlanmanız çok kolay oluyor, dilekleriniz reele hızlı dönüşüyor çünkü zihin hücreleri besini olan omega 3 ile beslenip tüm hücreler nitrik oksitle bomba gibi vızır vızır kan dolaşımı sağlıkla çalışıyor.

  Anbean her alanda sağlıkta zenginleşiyoruz frekansından sevgilerle

  Beğen

   1. ama değerli dostlar ilk önce beyini ikna edelim.migren veya gripal durumlarda herkes hastayım agrım var vs der ben iyiiym derim bu pollyannacılık değil tıbbi tedavidir!!deneyin hastayım galiba diyin illaki bir yeriniz agrımaya başlıyor.birde dua ederken derlet hastalıklar uzak olsun demeyin lütfen.sağlığımız mükemmel hayatım bolluk bereket dolsun diyin.evren siz ne derseniz onu verir :))

    Beğen

   2. Mor Alevciğim en kısa zamanda denemeni arzu ediyorum. Mükemmel bir ürün.
    Sevgilerimle

    Beğen

 2. bende sizinle yeni okuyupta uygulamaya başladığım bir bilgiyi paylaşmak istiyorum gece yatmadan önce bir bardak suyun yarısını suya sevgi göndererek ve onun tüm dna ve sarmallarımızı hücrelerimizi dokularımızı şifalandırmsını isteyerk içiyoruz kalan yarısınıda sabah kalktığımızda aynı duyguyla içiyoruz bende yeni başladım fakat suyun sevgi sözcükleriyle içildiğinde pozitif kristallere dönüştüğünü bilimadamları kanıtlamış.bununla ilgili videolar falan da var.çok kolay ve basit uygulanabilir.TÜM EVRENE ŞİFA SEVGİLER…. ❤

  Beğen

  1. Evet. Bu kesinlikle doğru. Bundan 6 ay kadar önce yazmıştım. Masaru Emoto’nun bu konuda 40 yıla yakın süre yaptığı araştırmalarını yayınladığı Suyun Mucizesi kitabını da herkese tavsiye etmiştim. Okurlara hatırlattığınız için teşekkürler.

   Beğen

   1. merhaba.su tam anlamıyla enerji kaynağıdır.eskiden herkeisn başucunda yatarken su olurmuş.gece bile kalkıp içilsin yada sabah ilk uyandığınızda bir bardak suyla başlayın diye.yıllardır yüksek tansiyon hastasıyım diye ilaçlar kullanan bir kişinin 2 ay boyunca düzenli su içerek tansiyonunu normale indirmesine dr bile şaşırdı.

    Beğen

    1. ah tabii dış mucizede var.ne zaman kötü hissetsem elimi yüzümü yıkarım sanki üstümden gölge kalkar nefes almaya başlarım.büyüklerimiz kabus görürsen akan suya anlat derdi :)) gerçekten evrensel tarih boyunca çok şey unutmuşuz.genlerimizde var gerçi .ve bizde bu zamanda hatırlamaya hatırlatmaya başladık.

     Beğen

Yorumlar kapatıldı.