Günün Melek Kartı – Oynayın

mfreeman cat

İşi bir süreliğine bir kenara bırakın. Endişelenmeyin, biz sizin sorumluluklarınızı yerine getirmenize yardımcı olacağız.

Arkadaşlar, melekler bugün günlerden Perşembe, işim var, toplantım var mazeretlerini dinlemiyor. Diyorlar ki yo-rul-du-nuz! Yorgun ve bitkinken yaptığımız işten zevk alamayız, enerjimizin tükendiği noktada hata riski artar. Durun ve melekler ne diyor onu dinleyin:

Oyunculuk, tasasızlık ve neşe enerjinizi yükseltecek böylece işlerinize yeni bir perspektif ve dinamizmle geri döneceksiniz. Melekler sizin oynamaya ihtiyacınız olduğunu görüyorlar ve bu yüzden bu kartı gönderiyorlar. Son zamanlarda çok çalışıp çok endişeleniyorsunuz ve ruhunuz biraz neşe ve eğlence için çığlık atıyor. Yorgunluk, huysuzluk ve depresyon da sizin uzun zamandır biraz molaya ihtiyacınız olduğuna dair diğer işaretlerdir. Boş vaktiniz olmasını beklemeyin, çünkü gününüze eğlenceyi bugün aşılayabilirsiniz. Basit keyifler, şapşallık anları, bir arkadaşla gülmek ya da komedi filmi seyretmek gibi şeyler çok fazla zaman ya da para gerektirmeyen eğlencelerdir. Eğlence ve oyun çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de hayatlarının bir gerekli parçasıdır. Böyle aktiviteler daha sağlıklı yaşamamızı sağlarken arzularımıza da daha çabuk sahip olmamıza yarar. Eğlence dengeli bir yaşamın önemli bir parçasıdır.

  • İyi vakit geçirmekle ilgili suçluluk duygularınızı meleklere verin.
  • Siz mutluluk, neşe ve keyfe layıksınız.
  • Şu anda ne yapıyorsanız durun ve gidin biraz eğlenin
  • İş dışı aktiviteleriniz rekabete değil eğlenceye ağırlık versin.

Arkadaşlar, dünya siz bir gün çalışmazsanız başınıza yıkılmayacak bugün biraz eğlenin, melekler öyle emrediyor.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/