Mor Alev Gökyüzü ile Yükseliş Raporu – Ocak: Ayların Ayı

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır.
cool wave

Hayal ve arzularınıza korkularınıza verdiğiniz kadar enerji vermeye başladığınızda mucizeler gerçekleşmeye başlar.

2014 senesi söz verdiği gibi büyük bir gürültüyle giriş yaptı. Bu ay diğer aylardan farklı olarak 3 ay olayımız var. 1 Ocak yeni ay, 15-16 Ocak dolunay ve 30 Ocak yine yeni ay. Dolunay 16 Ocak sabah 06.53 de, yani dolunay ülkemizde diğerlerinden biraz daha uzun kalıyor. Doğrusu da bu ya, bizim biraz daha aydınlanmaya ihtiyacımız var.

Duyguların, duyuların ve gölgelerde yaşayan şeylerin derinlerden günışığına, aydınlığa çıktığı bir ay yaşıyoruz. Bunu hem benliğimizde hem de toplumumuzun her köşesinde görüyoruz. Size her şey  alt-üst olmuş gibi görünebilir, korkacak, endişe edecek bir şey yok. Bu blogu aylardır takip edenler bütün bu olayların beklendiğini biliyorlar. Normalde dolunay ya da yeni ay yazısı yazarken temaya uygun bir ay resmi seçerim. Ama bu sefer dün bulduğum bu harika dev dalgayı yayınlamayı uygun buldum. Bununla birkaç şeyi resmetmek istedim, dalga dalga gelen enerjiler, dalga dalga gelen değişim ve dalga dalga gelen duygular…

Farkındaysanız, meleklerden ve yükselmiş ustalardan gelen mesajların tonu son birkaç haftada değişti. İçimizdeki “Tanrı Kıvılcımını”, “Gerçek BENi”, bizim de en az onlar kadar yaratıcı olduğumuzu ve onlardan ayrı olmadığımızı bilinçli olarak tanımamızı istiyorlar. Bu ay bu konuda küçük ilk denemeler yapmak için ideal. Özellikle de bugün ve yarın dolunay enerjisinden yararlanarak istediklerinize odaklanın. En iyi sörfün en yüksek dalgalarda yapıldığını hatırlayın.

Dolunay’ın gücünü önünüzdeki yolu aydınlatmak için kullanın, Yengeç burcundaki dolunay özellikle güncellenmesi ve yenilenmesi gereken duygulara ve ilişkilere ışık tutacak. Bu sırada kendinize karşı dürüst davranmanız ve ortaya çıkabilecek negatif duygularınıza da saygı ile yaklaşmanız önemli. Ancak bu negatif duygularla hareket etmeyin, onları tanıyın, onlara teşekkür edin ve salıverin gitsinler. Dolunay’ın gücünü istemediğiniz şeyleri bırakmak için kullanın, bu istenmeyen alışkanlıklardan, istenmeyen iş, ilişki ya da artık istemediğiniz eski arabanıza kadar uzanabilir.

Bugün ve yarın hassaslığınız artacak, kendinizi topraklamaya ve dengenizi sağlamaya özellikle önem verin.

cool wave2Bu çalkantılı dönemi dolunay daha da yoğunlaştıracak, unutmayın gel-git’in en yüksek olduğu zamanlar da dolunaydır. Ufak tefek şeylere aklınızı takarak vakit kaybetmeyin, gözünüz büyük resimde olsun.

Bu dolunay Kutsal Kadın ve Kutsal Erkek enerjileri birbirlerini dengeleme yolunda bir adım daha atacaklar. İçinizde daha önce tanımadığınız duygulara şahit olabilirsiniz. Erkek okuyucularım, özellikle size sesleniyorum: Merhamet, anlayış ve sevginin yeni oktavlarını içinizde hissedebilirsiniz. Bunlar son derece pozitif gelişmeler, birer kadın haline gelmiyorsunuz, aynı alıştığınız gibi korumaya ve bakmaya devam edeceksiniz ama hayatınızı adadığınız bütün bu aktivitelerin özü değişmeye başlıyor. Tolerans, anlayış ve alışılmadık çözümler getirmeye başlayacaksınız. Kendinizden şüphelenmeyin.

Bütün okuyucularım, bu iki gün biraz yavaşlayın, kendinizi dinleyin. Kendinize özen ve hislerinize saygı gösterin. Bu dolunay için söylenebilecek en güzel şeyi en tepede yazdım. Hayallerinize güç verin!

Mor Alev

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

5 comments

Yorumlar kapatıldı.