Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Korunma Kalkanı ve Kendini Güvende Hissetmek

energy field

Kendinizi sert ya da korku temelli enerjilerden korumak için çevrenizde şifalı bir kapsül olduğunu gözünüzde canlandırın. Durum ne olursa olsun tamamen korunuyorsunuz, bunu hatırlayın

Bu sabah geçen Salı gününe çok benzeyen bir kart çektim, “Güvendesiniz” diyordu. Bildiğiniz gibi bu mesajlar için bazen meleklerle tartışmaya girerim, “Olur mu, daha onu Salı günü söyledik, bugüne özel bir şey yok mu?” Ama hep melekler kazanır: İkinci kart da “Korunma Kalkanı” diyordu. Arkadaşlar, anlaşıldı ki bu dönemde kendimizi dışarıdan gelen olumsuzluklara karşı mutlaka ekstra önem vererek korumalıyız. Bugün yine son 3 haftada olduğu gibi Pandora’nın kutusunun açılmaya devam ettiği, insanların olumsuzluklara odaklandığı bir gün olabilir. Etrafımızdaki olumsuzluklara odaklandıkça biz de huysuzlaşabiliyoruz, negatif negatifi çeker unutmayın. Büyük ihtimalle akşam haberlere canı sıkılan insanlar alakalı alakasız konularda patlayabilir, asabi davranabilir, gelecek korkusu onları sarabilir.  Açıkça söyleyeyim, bizim gibi normal insanların fiziksel olarak yapabileceği pek bir şey yok! Ancak, tabii ki bu bir illüzyon. Bugün yayınlayacağım Michael mesajını mutlaka okumanızı rica ediyorum. Çünkü, bizim için bir şey yapmamak anlamına gelen meditasyon ve dualar yapılabilecek en iyi ve en doğru şey.  Bugün mutlaka ama mutlaka Michael’la korunma kalkanınızı güçlü bir şekilde çekin ve kendinizi aynı zamanda topraklayın. Etrafınızda olanlara aldırmadan gününüze odaklanın. Şimdi bu iki kartın da söylediklerini aktarıyorum:

Kendinizi korunmasız ya da kırılgan hissedebilirsiniz ancak melekler şunu bilmenizi istiyorlar ki korkularınızla meşgul olmak onları sadece daha da güçlendirir. Vücudunuz ve enerjiniz mıknatıs gibidir. Diğer insanların enerjisini emmek ve onları kendinizde tutmak çok kolaydır, işte bu yüzden melekler sizinle birlikte bir takım halinde çalışarak vücudunuzu, evinizi ve işinizi negatif enerjiden arındırmak ve bir koruma kalkanına almak istiyorlar. Sonra da sizinle birlikte bunu bütün Dünya için yapmaya davet ediyorlar.

Melekler bu kartı bize getirdi çünkü enerjilere olan hassaslığımız gitgide artıyor.  Bu hassaslık da diğer kişilerin enerjilerinizi oldukça çabuk emmeniz anlamına geliyor, sonuçta yorgunluk, odaklanmakta zorluk, huysuzluk ya da düpedüz anlamsız bir mutsuzluk hissedebilirsiniz.  Sağanak yağmurda dışarıya şemsiyesiz çıkmayacağınız gibi, böyle bir duygusal sağanakta bir enerji şemsiyesi kullanmak önemlidir.

Eğer negatif enerjiler hissediyorsanız veya etrafınızda tartışan, birbiriyle rekabet eden ya da kötü, olumsuz kelimeler kullanan kişiler varsa kendinizi bir koruma kalkanına almanız hayati önem taşır. Vücudunuzu sizi koruyan bir enerji kapsülü içine alın, hatta Michael’ın kalkanını bile ödünç isteyebilirsiniz.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

1 reply »

  1. sevgili mor alev
    her sabah başmelek mikailden kendimi, çocuklarımı, sevdiklerimi hatta ülkemi ve dünyayı koruma kalkanının içine almasını istiyordum.. sonrada bundan eminim ama bazen insan işaret ister yaa bugünkü, kartınız bana bu işareti gösterdi:) çook teşekkür ederim her zaman olumsuz enerjilere karşı korunmaya ihtiyacımız var:)) ve bunu bize öğrettiğin, haberdar ettiğin için sana da çook teşekkür ederim:)
    sevgilerimle

    Beğen