Günün Melek Kartı – Sebze ve meyve yemeye ağırlık verin

apple basket

Taze sebze ve meyveler taşıdıkları yüksek yaşam gücü ile enerjinizi yükseltir, ruhani gelişiminize yardımcı olur.

Arkadaşlar, bu kartı çekince anladım ki yine doktor Baş Meleğimiz Rafael burada ve özellikle son dönemde grip geçiren ya da gribe yakalanma riski olanlarımız için çok basit bir şey hatırlatıyor: Sağlıklı beslenin!

Yüksek titreşimli besinler her zaman sebze, meyve ve kuruyemişlerdir. Eğer organik olabilirse bu besinlerin frekansı katlarca yüksek olur. Lütfen bu kış mevsiminin ortasında hem çeşitli salgın hastalıkların geçiş yaptığı, hem de yükseliş enerjilerinin vücudumuzda çeşitli ağrı, sızı, baş dönmesi gibi yan etkiler yaptığı bu dönemde elinizden geldiğince hayvansal gıdadan bitkisel gıdaya geçiş yapın. İçinde kimyasallar ve şeker olan besinlerden uzak durmaya çalışın.

Bu gibi zamanlarda kendimizi tamamen ruhani gelişimimize vermek ve bizi taşıyan vücudumuza yeterince ilgi göstermemek sıklıkla düştüğümüz bir hatadır. Ancak hem ruhun hem de vücudun birlikte ilerlemesi, rahat, mutlu ve sağlıklı yaşamın anahtarlarından biridir. Unutmayın, buraya “insan” hayatı yaşamaya geldik ve bu vücutları biz seçtik. Şimdi ona iyi bakmamız gerekiyor.  Vücut enerjiniz yükseldikçe psişik güçleriniz de yükselecektir.

Bu arada şimdi aklıma geldi; Büyük ihtimalle aranızda bu yılın başında rejime başlayıp biraz kilo vermeyi kararlaştıran arkadaşlar da var. Bu sizler için de bir mesaj olabilir. Protein yüklü hayvansal gıdaların yoğun olduğu bir rejim yerine lütfen dengeli bitkisel besinlerin olduğu bir diyeti tercih edin. Hedefinize daha rahat ulaşacaksınız.

Şu anda rahatsızsanız, diyetinizi değiştirmek ve sağlıklanmak istiyorsanız ya da kilo vermek arzusundaysanız lütfen Rafael’in enerjilerini çağırın. Sizi en iyi ve en rahat şekilde sağlığınıza ve hedeflerinize ulaşacağınız şekilde yönlendirecektir. Bu yönlendirme iştahınızı dizginlemek için yöntemlerden, karşınıza ihtiyacınız olan doktor, terapist ya da en taze sebzeleri satan bir manav keşfetmeye kadar pratik ve hayatınızı kolaylaştıracak şekilde olabilir.

Teşekkürler Rafael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

3 comments

  1. Sevgili mor melek mesajlarınız hergün beni anlatıyor sanki…Okudukça moral buluyorum. Dün grip oldum üzerine bugün bu mesaj geldi. Sizinle tanışmayı iple çekiyorum. (sayılı gün çabuk geçer ) Sevgiler….:)

    Beğen

  2. Ben günlerdir mide hazımsızlığı çekiyordum…durumu bu kartla çözdüm ki sebze düşkünü olduğum halde…Hemen diyet ve daha fazla yeşilliğe yöneldim, bugün hiç ağrım sızım yok.
    Sanki gün içindeki sorunlara cevap verir gibi geliyor bana çektiğiniz kartlar 🙂

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.