Hilarion: “Bu, Yeryüzü sakinleri için uyandırma çağrısı”

Holding the earthArkadaşlar, bir başka Mor Alev Dostu dün bu Hilarion mesajını bize göndermiş. Hilarion bir yükselmiş ustadır ve Gazze’li Hilarion olarak da bilinir, özellikle bilim insanlarına yardımcı olduğu söylenir. Hilarion’un mesajlarını taşıyan pek çok kişi var ancak bu kişilerin en iyi bilineni Marlene Swetlishoff’dur ve her Pazar günü onun mesajlarını sabırsızlıkla bekleyen pek çok ışık işçisi var. Bu haftaki mesajı kalbimize ve günlük hayatımıza birlikte seslendiği için çok özel. Bu çeviriyi yapan Mor Alev Dostu Amerika’da yaşıyor, İzmir’deki sevdikleri için bu mesajı çevirmiş ve blogda paylaşmak isteyebilirim diye bana da göndermiş. Çok da isabetli olmuş! Amerika ve İzmir’deki dostlarımıza kalpten sevgiler ve çeviri için teşekkürlerimizi yolluyorum. (Moral Evinde mutluluklar!) Bu mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgililer,

Değişimlerin hızla artacağı bir döneme doğru ilerliyoruz ve bu çok fazla bilginin paylaşıldığı bir dönem olacak, öyle ki olanları kavramaya çalışmaktan insanlığın başı dönecek. Bu materyallerin birçoğunun yayılmasında medyanın katkısı olacak. Bu, Yeryüzü sakinleri için uyandırma çağrısı ve uyanan insanlığın kalplerinde  ve ruhlarında çok sayıda ışık yanacak. Bu, hazırlanmakta olduğunuz zaman, ve  insanlar olanları anlamaya çabalarken Yeryüzünün enerji alanını dengede tutabilmek için sizin sakinliğiniz ve dengeniz çok gerekli olacak.

Birçoğunuz Yeryüzünde bulunuş nedenini ve amacını hatırlamaya başlayacak, ve farkedilmeden ve tantanasız, hergün yaptığı ışık çalışmalarını sessizce yapmaya devam edecek.  Yeryüzü görevlilerimizin de durumu hep bu şekildeydi ve bu her birinizin farkilmeden neredeyse görünmez kalmanıza yardım etti. Önümüzdeki dönemde bu değişmeye başlayacak, çünkü siz, dünyanın ışık işçileri, yaydığınız ışık nedeni ile daha farkedilir olacaksınız ve çevrenizdekiler çehrenizdeki bu değişimin ne olduğunu merak edecekler. Her biriniz sevgi ve neşe, barış ve uyum frekansı yaydığınızda insanlar ellerinde olmadan etkilenecekler ve sahip oldukları anlayış seviyesine bağlı olarak çok farklı şekillerde cevap verecekler.

Dile getirilen sözler aracılığı ile simya sihirbazlığı yapmak çok daha önemli hale gelecek, çünkü bu çalışma, devamlı niyet etme ve tekrarlama ile desteklenen bir odak çalışmasıdır. Birçoğunuz bu çabalara günlük olarak bağlı kalmanın önemini anlamaya başlıyorsunuz, çünkü dünyada ve çevrenizde kendini gösteren sonuçları görüyor ve deneyimliyorsunuz. Mümkün olduğunca an’da kalın ve fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal esenliğinizi koruyun. Diğerlerine yardım edebilmeniz için önce kendinize özen göstermeli ve kendinizi sevmelisiniz, ve gezegen üzerinde bu yaşamdaki rolünüzün farkına varmanız bakımından da bu zaruri. Her an için elinizden gelenin en iyisini yapın ve bir sonraki adımınız için gereken teşvik ve rehberliği alacağınıza güvenin.

Son deforme kalıplar da içinizden çözülüp salıverildikçe, birçoğunuz şimdi daha fazla enerji taşıyabiliyorsunuz; daha önce olduğundan çok daha fazla ışığı içinize çekme, özümseme ve birleştirme yetisine sahipsiniz. Her biriniz, önünüze gelen işlere gösterdiğiniz disiplinli odağınız ile gezegende pek çok iyi şeyler başarabilecek muazzam birer enerji santralisiniz. Herkesin en yüksek hayrı için en iyi sonuçları almak ve deneyimlemek üzere, Işık Aileniz tarafından daima yol gösterildiniz ve yol gösterilmeye devam edeceksiniz. Bu dünyada yalnız başına yürüyen tek bir kişi bile yok aranızda, gerçek şu ki, Yeryüzündeki günlük yaşamınızda sizinle birlikte yürüyenlerin sayısını bilseniz birçoğunuz şok olurdu.

Her gün kendinizi bizim varlığımıza uyumlamaya çalışın, ve tek başınıza düşünmeye ve kendinizle sohbete zaman yaratın. Sizi sarmakta olan hava, yüksek boyutlardan yaşam formları ile dolu. Siz doğaya uyumlandıkça, ileriye giden en iyi yol için bilgi, teşvik ve rehberlik  alacaksınız. Bazen gereken tek şey olduğunuz yerde bulunmanızdır, çünkü oradaki varlığınız daha yüksek bir amacı yerine getirmektedir. Çevrenizdeki işaretlerin tarafsız ve önyargısız gözlemcisi olun ve kalbinizden gelen yönlendirmeleri takip edin. Güvendesiniz, seviliyorsunuz ve daima korunuyorsunuz. Sakin tavrınızı içinizde ve dışınızda, olduğunuz evrenin sihirli ve altın çocuğu gibi koruyun, doğru zaman geldiğinde önünüzdeki yol otomatik olarak açılacak.

Gelecek haftaya dek…

Ben Hilaron’um

İngilizce telif hakkı Marlene Swetlishoff’a aittir. http://www.therainbowscribe.com

Telif Hakkı© 2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

 

 

3 comments

Yorumlar kapatıldı.