Günün Melek Kartı – Tarafsızlık

 wind by rhads

Aklınızı meşgul eden durumdan ruhunuzu uzaklaştırın

Şu anda içinde bulunduğunuz durumla öyle içli dışlı oldunuz ki hiçbir şeyi objektif olarak göremiyorsunuz. Bu kart sizin bir adım geri gidip büyük resmi görmenizin vaktinin geldiğini söylüyor. Michael bu olayı çevreleyen duygulardan kendinizi koparmanız gerektiğini söylüyor ve bunu yapmanıza da yardım edecek. Michael aynı zamanda bu deneyimi kişisellikten çıkarmanız için sizi yönlendirecek böylece diğerlerinin davranışlarından alınmayacaksınız. Bu da sizin savunma amaçlı tepki vermenizi engelleyecek , onun yerine hareketleriniz sevgi ve bilgeliğe dayanacak.

Şu anda bu konuyla ilgili insanlardan uzaklaşmak için kendinize biraz zaman tanıyın. İşin çözümünü hemen bilmek zorunda değilsiniz çünkü detaylarla melekler ilgileniyor. Şu anda asıl önemli olan sizin iç huzurunuza bir giriş kapısı bulmanız ve böylece yeni ve size yardımcı olacak fikirlere ulaşacaksınız.

Bu kartın günlük hayattaki olası anlamları şunlar olabilir:

  • Diğer insanların tartışmalarına karışmayın, bırakın durumu kendileri çözsünler
  • Bir başkasının yükünü taşımadan şefkatli olun
  • Michael’dan enerjinizi temizlemesini isteyin
  • Sağlıksız bir durum ya da ilişkiyi terk etmenin zamanı geldi

Arkadaşlar, dünkü ego kartından sonra bugün başka bir desteden bu kartın çıkması çok anlamlı geldi. Çünkü ego bir şeye taraf olmaktır, bir şeylere bağlanmak ve bağımlılıktır. Oysa bugün Michael’dan bu bağların gerekli olmadığını ve tarafsız merkezde durursak durumları çok daha kolay deşifre edip yolumuzda ilerleyebileceğimizi duyuyoruz. Bugün işte, evde ya da aile ile ilgili durumlarda kendinizi geri çekin. Egonuz buna karşı durmaya çalışacaktır, aklınızdan “Ne hakla”, “O kim oluyor”, “Bu haksızlık”, “İnsanlar nankör”, “beni hiç düşünmüyorlar” vs. vs. gibi şeyler geçebilir, bu egonun sesidir. Böyle kelimeleri duyduğunuzda hemen olaydan kopmaya karar verin. Başka şeylere dikkatinizi verin, duygularınızı aşırı uçlardan merkeze çekin. Durumlar çok daha kolay çözülecektir.

Aynı şeyi şu anda devam eden toplumsal kargaşa için de tekrarlamak istiyorum. Bir haftadır gün geçmiyor ki bir başka kirli sır ve haksızlık ortaya çıkmasın. Şu an ruhunuz için bir şeylere taraf olmak doğru değil. Duygularınız çok kolay negatife doğru koşabilir ve çekim gücü yasası dolayısıyla daha fazla negatifi kendinize çekebilirsiniz. Onun için gazetelerden ve haberlerden uzak durmaya çalışın, biraz kendinize “haber tatili” verin. Bilgisiz ya da habersiz kalın demiyorum ama birazcık uzaklaşın.

Bugün Michael bize çok faydalı kısa bir dua veriyor:

“Sevgili Michael, senden mavi alevden yapılmış enerji kılıcınla benim negatif durumlar ve korkuyla olan bağlarımı kesmeni rica ediyorum. Böylece her durumda ve her yerde huzurun kalbimde yattığını bileceğim ve merkezde kalacağım. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/