Günün Melek Kartı – Hayal Gücü

banksy - flower

Hayal gücünüzü kullanın… Ve cevabı göreceksiniz

Melekler size yol göstermeye çalışıyorlar ve dualarınızı cevaplandırıyorlar. Ancak onların mesajları size sıradışı ve beklenmedik gelebilir, o yüzden onları anlamak için hayal gücünüzü kullanın. Neyin olup olamayacağına dair yerleşmiş fikirleri, önyargıları ve eski inanışları bırakın. Meleklerin kaynakları sonsuzdur ve eğer her şeyin mümkün olduğuna inanırsanız meleklerin sizin için bir araya getirdiği çözümü göreceksiniz.

Arkadaşlar, Pazartesi gününden beri karar vermeden geriye çekilip bilgi toplamaya ve kalbimize danışmaya davet ediliyoruz. Bugün tekrar cevabın içimizde olduğu söyleniyor bize. Bana “meleklerin işaretlerini nasıl anlayabilirim” diye soran arkadaşlar, geçen hafta melekler size “Dinleyin” demişti, bu hafta “Kalbinizin gözüyle görün” diyor. Bunu en kolay şu aşağıdaki yöntemlerle yapabilirsiniz:

  • Neyin olamayacağına, neyi yapamayacağınıza dair inanışlarınızı içeren bir liste yapın ve kendinizi tüm olasılıklara açmak için o listeyi yakın.
  • Elinize kağıt kalem alın ve bir beyin fırtınası yapın
  • Aklınızdaki fikirler dualarınızın cevabıdır
  • Ne kadar olanaksız görünüyorsa da o fikirleri hayata geçirmek için hareket edin, inançla hareket ettikçe yavaş yavaş yolunuzun açıldığını göreceksiniz.

Bugün Michael bize kısa bir dua veriyor:

“Sevgili Tanrım, mucizelerini yeni ve beklenmedik şekillerde görme bilgeliğini ve yaratıcılığını bana verdiğin için teşekkür ederim. Senin …… (yardım istediğiniz durumu anlatın) konusunda vereceğin yardımların tamamını şükranla kabul ediyorum. Lütuflarına teşekkürler”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/