Günün Melek Kartı – Kararsızlık

Book yogaMerlina

Aklınız karışmış ve kararsızsınız çünkü elinizde yeterince bilgi yok.

Arkadaşlar, enerjiler her yönden geliyor. Özellikle Merkür’ün Akrepten çıkıp Yay’a girmesiyle etrafımızda büyük bir hızlanma göreceğiz. Hızla olaylar akarken kendinizi birden bire aklınız karışmış, ne yapacağınızı bilmez halde bulmanız olası. Öyle olunca da zamansızlık baskısıyla yanlış seçimlere doğru gidebilirsiniz. Durun! Baskılara boyun eğmeyin ve düşünün. Panik modunda o karşımıza çıkan olaylarla başa çıkmaya çalışmak ve değişimi zorla yaşamak yerine kontrollü, yavaş ama emin adımlarla ilerlemeyi seçin. Konu ile ilgili bilgi toplayın. DİNLEYİN! Etrafınızdaki ve vücudunuzdaki işaretlere dikkat edin. Sonra kendinize güvenerek karar verin.

Merlina diyor ki:

Kendi kuyruğunuzun peşinde koşuyormuşsunuz gibi geliyor, bir o seçeneğe bakıyorsunuz, bir bu seçeneğe. Bu kararsızlık sizi tüketiyor sevgili dostum! Aklınızın karışık olması iyi bir karar verebilmek için yeterli bilgiye sahip olmamanızdan kaynaklanıyor. Seçeneklerinizin hepsi birbirine benziyormuş gibi geliyor, bunun sebebi konuyla ilgili daha çok bilgiye ihtiyacınız olması.

Önce Tanrı ve meleklerden size rüyalarınızda bilgi vermelerini isteyin. Sonra duygularınızın size rehberlik etmelerini isteyin. Önünüzdeki yollardan hangisini seçerseniz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz? Kendi vücudunuzu dinleyin. A seçeneğini düşününce midenizde düğümlenme, çenenizde kilitlenme hissediyorsanız, B seçeneğine geçin, bakın nasıl hissediyorsunuz. Şu anda görmediğiniz seçenekler de olabilir, arkadaşlarınızla, güvendiğiniz kişilerle de konuşun ama kararı en sonunda siz verin.

Ben Merlina’nın sözlerine şunu eklemek istiyorum: Diğer kişileri denklemden çıkarın, onların ne düşüneceği, nasıl hissedeceğini siz tahmin edemezsiniz; ettiğinizi sanırsınız ama bu mümkün değil, çünkü onlar da her gün değişiyorlar. Kendi mutluluğunuza odaklanın. Sizi sevenler sizin mutluluğunuzu görünce çok sevinecekler. Kararsızlıkla ilgili yazımı okuyun, orada da pek çok yöntem göreceksiniz.

Teşekkürler Merlina!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

  1. Bunu yazmak istemiyorum.Yani aslında karasızım.Ama kendimi anlatmalıyım.Depresif olduğumu belirtmeliyim.Yaşam enerjimde düşüş.bunu halledebilirmiyiz.Desteği nerden bulurum.Cinsel isteksizlik sonra.Eve kapanma bir süredir.Sosyal ortamlardan uzak durma.Aile içinde ilşkilerde zayıflık.Konuşmuyorum bile.Birşeyelr beni sinir ediyor.

    Beğen

    1. Sevgili Özgür, Son 2 günde yazdığınız 3 mesajdan sadece buna yazmaya karar verdim, çünkü kendinize karşı bir dürüstlük seziyorum. Size haftalar önceki tavsiyemi tekrarlamak istiyorum. Bu konuyla ilgili mutlaka ama mutlaka bir UZMAN la görüşmelisiniz. Despresyon son derece sık görülen ve utanılacak bir yanı olmayan bir hastalıktır. Tedavisi de kolaydır. Yeni çıkan, yan etkileri çok az olan anti-depresif ilaç tedavisi verebilirler, bu doktorunuzun takdirine kalmış. Ancak önce bir psikiyatr, psikolog ya da psikoterapistle görüşmeli ve durumunuza tam teşhis konmasına izin vermelisiniz. Sonra ek çalışma olarak Reiki, yoga, nefes dersleri alabilir, kendi ilerlemenizi çok hızlandırabilirsiniz. Bu arada mutlaka melek enerjileri ile çalışın. Özellikle Rafael’in Zümrüt Alevi size iyi gelecektir. Bundan 6 ay sonra yine yazarsanız sizinle çalışmamız mümkün olabilir. Sevgi ve şifa dileklerimle, Mor Alev

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.