Günün Melek Kartı – Tabiatın İyileştirici Gücü

blissful seaArkadaşlar, bu sabah kartları çekerken ilginç bir şey oldu. “Kendinizi topraklayın” kartı çıktı, ben de yeni mesaj istedim çünkü aynı şeyi size son haftalarda belki bininci kez söylemek zorunda kalacaktım. İkinci mesaj “Bugün doğada yalnız vakit geçirmeye çalışın” oldu. Ben de bu sefer meleklerle azıcık takıştım, “bugün Pazartesi, aylardan Kasım, kim gidip ağaçların dibinde sessizce oturacak” diye. Ve üçüncü kartı çektim “Denizin derin mavisi ruhunuzla konuşuyor, size şifa getiriyor, sizi sakinleştiriyor” dediler. Anlayacağınız, melekler Pazartesi, iş günü, okul günü falan dinlemiyorlar, beni pes ettirdiler. Bugün mutlaka elinizden geldiğince doğayla yakın olmanızı istiyorlar. Benim anladığım bugün belli bir astrolojik hizalanma da olmadığı halde büyük bir enerji girişi daha olacağı. Ayaklarımızın yerden kesilip tamamen kendimizi duygular, şaşkınlıklar ve hatalar denizinde kaybetmememiz için dengeleyici tabiata yakın olmak bugün çok isabetli bir hareket olacak. Eğer bunu fiziksel olarak yapamıyorsanız, beyninizin gücünü kullanın, doğayı kendinize çağırın.

Şaşkınlık, dalgınlık, aşırı tepki verme ya da yanlış anlamaların olmaması için lütfen kendinizi topraklayın. Bunun çok kolay yolları var, artık hepiniz biliyorsunuz.

Deniz, göl, nehir kıyısındaysanız kısa bir yürüyüş yapın. Sessizce dalgaları, suyun akımını ve özgür martıları seyredin. Eğer güney bölgelerdeyseniz ve hava müsaitse denize bile girebilirsiniz, çok iyi gelecektir. Denizin size şifa verdiğini unutmayın, havadaki iyonları nötralize eder, içinde yüzdüğünüzde iyot ve daha bir çok yararlı mineral alırsınız. Vücudunuz esner ve  inanılmaz rahatlatıcıdır.

Eğer yapabiliyorsanız, öğle tatilinizde, gün içinde parklardan geçmeye çalışın, kendinizi doğaya yakın hissettirecek ne varsa bugün yapın. Balkondaki çiçeklerle ilgilenmek bile yardımcı olacaktır. Meleklerden böyle bir ısrar gelince ciddiye almak gerek.

Hiçbiri olmadı diyelim, bir beş dakikalığına denizde yüzdüğünüzü ya da güneşin altında sessiz bir yerde oturduğunuzu hayal edin. Gaia’ya teşekkürlerinizi sunun.

Bugün bol bol su için.

Mutlu bir hafta dilerim.

Teşekkürler Gaia!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

5 comments

 1. günlerimi kendi problemlerime çare arayarak geçirirken tesadüfen sizin sitenizle tanıştım. zor durumdayım, kendime bir çıkış yolu arıyorum. Yıllardır evde küçük hikayeler yazıyorum ama bir türlü herhangi bir yayıncıya ulaşamıyorum. Ulaştıklarım ise hikayelerimi yeterli bulmuyorlar. Hem kısmetimin açılması için hem de dah iyi bir yazar olabilmek için meleklerden yrdım istiyorum. bunun için ne yapmalıyım? lütfen bana yardımcı olun zor durumdayım

  Beğen

  1. Sevgili Işık,
   Melek Enerjileri sayfasına gidin. Orada Melek Gabriel’in ve Jophiel’in enerjilerini anlatan sayfalara bakın. Biri yaratıcılık, diğeri iletişim için son derece faydalı yardımlar yapan meleklerdir. Onlarla çalışın.
   Başarılar, Mor Alev

   Beğen

   1. çok tşekkür ederim . bu kadar kısa sürede bir cevap alacağımı hiç ummuyordum.

    Beğen

    1. Eğer o anda inernetteysem ve işlerim yoksa oldukça hızlı geri dönebiliyorum. Bazen de geri yazmam birkaç günü bulabiliyor…

     Beğen

Yorumlar kapatıldı.