İlk Yardım Ekipleri – Taryn Crimi aracılığıyla Melek Rehberler

van depremArkadaşlar, bu mesajı “Mor Alev Dostumuz” benim ricam üzerine çevirdi. O da “İlk Yardım” ekibinden buna emin olun. Bu yazıyı özellikle elimden geldiğince erken yayınlamak istedim çünkü siz okuyucularım arasında hepimize yıllardır çok şey öğreten Yoga Öğretmenleri, Nefes Çalışması Hocaları, Reiki Ustaları, Melek Koçları ve şu anda büyük ihtimalle atladığım pek çok kişi az gidilen yolları seçtiler. Tüm alaylar , küçümsemeler ve engellemelere karşın kendi yollarından şaşmadılar ve bizim için birer kurtarıcı oldular. Hepinize büyük teşekkür borçluyuz.  

Bu mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bu mesaj bugün, bazılarınızın özellikle ilgisini çekmiştir. Biz de bu mesajı, tam da sizinle paylaşmak istiyoruz. Yani, daha ilk yayınlandığı gün okuyanlar veya zamanı gelip hazır olduklarında bu mesajı arayıp bulan, sizlerle. Bu mesaj özellikle sizlere iletilmiştir.

Bu büyük değişim zamanı, bazılarınızı epey zorlayabilir. Öyle ki, daha fazla devam edemeyeceğinizden şüphe duyabilirsiniz. Yüzyıllar önce birilerine ışık tutmayı kabul etmiştiniz. Oysa şimdi, ışığınızı tekrar ortaya çıkarıp çıkaramayacağınızdan emin değilsiniz. Hâlbuki geçmişinizde yol gösterici olmayı seçen, diğerleri rüyalar âlemindeyken, uyanan Sizlerdiniz.

Sizler geçmişinizde, Yol gösterici, Işık taşıyıcıları, Işık işçileri gibi, birçok isimle anılıyordunuz. Ancak bugün size, bizim sizi nasıl algıladığımızı, anlatacağız.

Gezegeninizde bazılarınız “ilk yardım ekipleri” diye adlandırılır. Diğerleri tehlikeden kaçıp uzaklaşırken, onlar birilerini kurtarmak için, tehlikeye koşan kişilerdir. Tehlikeli ve zor durumlarda, önce onlar koşarlar ve yine en son onlar ayrılırlar. Kurtarılacak kimse kalmadığından emin olduklarında veya yardıma ihtiyacı olan kimse kalmadığında,  oradan uzaklaşırlar. Sizler, şu anki yükseliş dönemimin ruhsal “ilk yardım” ekiplerisiniz. Ruhlarınızın, üst boyutlara geçebilme yeteneği olmasına rağmen birilerini, içinde bulunduğunuz illüzyondan uyandırmaya devam ediyorsunuz.  Hala uykuda olanların güvenli bir şekilde uyanıp üst boyutlara geçmelerine yardımcı olmak için, geride kalmayı seçtiniz. Sizler, herkesin fark edebileceği fener ışığı olmayı seçtiniz. Zira her ruh, karanlık bir odaya uyanır.

Bazılarınız bu dönemde, diğerlerinden önce dünyadan ayrılmayı seçtiler. Sizlerin işi, daha zordu.  Ancak boşuna mücadele etmediğinizi bilin. Sizler, diğerlerinin arkadan gelebilmesi için yolu açtınız. Sık ağaçlarla kaplı bir ormanın içinden geçen patikada ilk yürüyen kişi, epey zorlanır. Siz patikada ilk yürüyen kişi olmayı seçtiniz, zira zorlukların üstesinden gelebileceğinizi biliyordunuz.

Yaşadığınız illüzyondan uyanırken, etrafınızdaki insanların hala uykuda olduklarını göreceksiniz.  Çoğu kez, hala uyuyor olmanın ve sadece rüya gördüğünüzü henüz algılamamış olmanın, daha mı kolay olduğunu merak ediyorsunuzdur. Aslında, illüzyonun içinde yaşarken gerçeğe uyanmak, aynı zamanda da, rüya âleminden kopabilmek için henüz yeterince uyanmamış olmak, çok zordur. Bunun neden böyle olduğunu sizinle paylaşmak istiyoruz.

Siz bu yolu, ruhunuz için bir “oyun” veya “deneyim” olsun diye seçmediniz. Üst boyutlara geri dönmek isteyen her ruhun, istediği anda yükselebileceğine kesinlikle inandığınız için, seçtiniz. Sizler, karanlıkta kalanların yardım çağrısına kulak verdiniz ve seve seve gönüllü oldunuz. Çoğu, çok uzun yıllardan beri bu illüzyonun içindeydi. Şimdi, rüya görenleri uyandırma ve onlara her şeyin sadece bir rüya olduğunu, hatırlatma vaktidir.

Böylece bu mesaja ilgi duyan sizler! Biliniz ki sizi takdir ediyoruz. Bizler de geçmişte, devam edemeyeceğinizi hissettiğiniz anda sizin yanınızda olmayı ve sizi cesaretlendirmeyi, kabul etmiştik.  Her ne kadar sizin yerinize bu yoldan yürüyemesek te, sizin yanınızda yürümeyi seçtik. Lütfen şunu bilin. Siz dünyayı, farkına vardığınızdan daha fazla değiştiriyorsunuz. Siz “ilk yardım” ekibisiniz.

Sizlere koşulsuz sevgilerimizi ve yapacağınız her şey için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Sevgi ve Işıkla

Biz sizin Melek Rehberleriniz.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

4 comments

  1. “Bu büyük değişim zamanı, bazılarınızı epey zorlayabilir. Öyle ki, daha fazla devam edemeyeceğinizden şüphe duyabilirsiniz….”
    Dün tam bu duygular içindeyken bu mesaj geldi, mesajı bugün tekrar tekrar okudum, size,”Mor alev dostu”na ve melek rehberlerimize sonsuz teşekkürler

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.