Hafta Sonu için Melek Kartı – Özgürlük

running water

Artık size yararı olmayan şeyleri bırakın, kendinizi özgür kılın

Sevgili okuyucularım, işte yine aynı tema ile devam ediyoruz ve yine bir cesaretlendirme, yardım ve biraz da ısrar geliyor bu hafta sonu için. Melekler kendimizi özgür kılmamızı istiyorlar. Bunun sebebi olarak da aklınızdaki soruların cevaplarını daha fazla özgürleşerek  bulabileceğinizi söylüyorlar.

Eski ve bize artık yaramayan alışkanlıklardan, kendi kendimize yarattığımız bariyerlerden ve enerjimizi emen ilişkiler, durumlar ve kısır döngülerden kendinizi sıyırmak ve yerlerini yeni ve daha sağlıklı şeylerle doldurarak kendinizi özgür kılmak sizin elinizde.

Bu kart aynı zamanda sizin içinizdeki özgürlük çığlının da duyulduğunu, bütün işi tek başınıza yapmak zorunda olmadığınızı, sizi bağladığını düşündüğünüz zincirlerden kurtulmanız için eğer yardım isterseniz hemen melekleri yanı başınızda bulacağınızı ve hayatınıza değişimin geleceğini söylüyor.

Siz birilerinin kontrol edildiğini, yönetilip yönlendirildiğini hemen sezebilecek kadar gelişmiş öngörüye sahipsiniz. Bu arada gereksiz kurallar ve kısıtlamaları da çok çabuk görme konusunda yaratılıştan gelen bir yeteneğiniz var. Ama bazen de bilmeden kendi kural ve kısıtlamalarınızı kendi üzerinizde baskı yaparak yine kendinize uyguluyorsunuz. Artık hayallerinizi kontrol etmekten vazgeçin! Geçmişi, gereksizi geride bırakın, kendinizi özgür kılın. Ve BÜYÜK düşünün! Bunu hem kendiniz hem de gezegenimiz için yapın.

Meleklere size rehberlik etme izni verin, onlar size destek için beraberlerinde evrenin sonsuz bilgeliğini getirecekler.

Bu konuda üç gündür konuştuğumuz için daha fazla bilgi eklemeyeceğim. Ben de kendimi özgürleştirmem gereken şeyler buldum, bu hafta sonu onların üzerinde çalışmaya devam edeceğim. Kendinizi yorgunluktan bayıltana kadar bu işin üzerinde durun demiyorum ama önemli bir konu olduğu için biraz düşünmek, birkaç şeyi niyet etmek ve bu niyetlerinize uygun hareketleri seçmek size çok iyi gelecektir. Bu hafta sonu toksinleri ve gereksizin ağırlığını elinizden geldiğince üzerinizden atın, haftaya biraz daha hafif ve yenilenmiş başlayın. Sonra bu büyük temizlikte adım adım ilerlemeye devam edersiniz. Dün yazmış olduğum tüm melek enerjilerinden yararlanabilirsiniz.

Bu kartla ilgili söylemem gereken ikinci şey ise bunun yüksek derecede indigo enerjisi taşıyan bir kart olduğu. Siz, genç ve her zaman genç kalmayı başaran indigolar, gerçek anlamda özgürlük için önce kendinizi özgür bırakmanız gerekiyor! Başaracağınızdan eminim.

Teşekkürler Michael ve Indigo Enerjisi!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

  1. s.a sizinle çalışırsak başarıya,bolluk ve berekete ulaşmamız mümkünmü?

    Dahası da var

    Beğen

    1. Sevgili Özgür, Benimle çalışırsanız hayatınızı rahatlatacak metotlar öğrenirsiniz. Ancak başarı, bolluk ve bereketi hayatınıza kendiniz çekersiniz. Herkes kendi gerçeğini kendi yaratır. Sevgilerimle, Mor Alev

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.