17 Kasım 2013: Dolunay Boğa Burcunda

Blue Lotus - Full MoonYarınki dolunay ışığı zengin ve sıcak bir şekilde aklımızdaki konuları tamamen aydınlatacak. Yıldız konfigürasyonları yüzünden tüm bir ay sanki bir dolunaymış gibi geçerken bu dolunayın enerjisi ile çifte dolunay etkisi altında kalacağız. Bunun en iyi yönü bizi bilinmedik yeni alanlara, yeni deneyimlere taşıması. Geçen bir hafta boyunca Venüs-Plüton enerjisi bütün ilişkilerimizi temelinden sarsıp geçti, o etkiden kurtulmak hepimize iyi gelecektir. Bu rahatlamayı sağlamak için  matriksin tüketimi besleyen materyal dünyasına değil uyumu besleyen doğal dünyaya odaklanın. Tüketicilik eksiklik ve yokluk hissini beslerken, doğa bolluk hissini pekiştirir. Doğa bizi eksiksiz yapar.

Dünyanın ruhu Gaia’nın pek çok yüzü vardır ve bu ay Gaia Tanrıça Nilüfer ve Tanrıça Sınırsızlık yüzünü taşıyor. Şu anda olasılıklar sınırsız. Nilüfer çiçeğinin taç yaprakları gibi biz de olasılıklara açığız. Onların geleceği yeri açık tutuyoruz ve yaşantımıza davet ediyoruz. Biz umut taşıyoruz.

Gaia bizi hayata tekrar aşık olarak onun insanlık için taşıdığı umutlarına ortak olmamızı bekliyor. Bunu istiyor musunuz? Bu hayatı daha yüksek bir perspektiften yaşamayı kabul etmek demek. Kendinizi serbest bırakıp nerede olduğuna bakmadan güzelliği bulabilir misiniz? Nilüfer çiçeği çamurda büyür. Hedefi içindeki potansiyelini iyi kullanmaktan doğan memnuniyettir, güzelliktir.

Yukarıdaki yorum Andrew Foss’a aittir. O kadar çok beğendim ki hiç kendi yorumumu katmadan çevirip yayınlamak istedim.

Hatırlayacaksınız, bu hafta sonu ve önümüzdeki günlerde bize verilen görev duygusal, enerjik ve fiziksel detoks. Ve melekler bize bu ev ödevini harika bir zamanlamayla verdiler. Dolunay istemediğimizi arkada bırakmak için mükemmel zamandır. Dolunay Meditasyonunuza ve duanıza detoks niyetlerinizi de ekleyin ve bu enerjinin potansiyelini kullanın.

Mutlu bir dolunay dilerim.

Mor Alev

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

6 comments

 1. Sevgili Mor Alev ben Boğa burcuyndanım.neler yapmam lazım?
  Nasıl meditasyon yapayım?tavsiyelerinize şimdiden teşekkür ederim.
  Sevgiyle kalın. Iyi geceler.

  Beğen

  1. Sevgili Ayşe, Dolunay’ın Boğa burcunda olması sizi burç olarak olumlu etkiliyor. Hayatınızdaki çözülemez olayları daha net ve berrak göreceksiniz. Çözüm bulmanız kolaylaşacak. Bu Dolunay mutlaka doğayı ve yeryüzünü takdir edin, kalbinizi doğanın harikalıklarına açın. Şu eski yazıda yazdığım tüm adımlar bu dolunay için de geçerli. http://wp.me/p3e0k3-2Hw Oradaki adımları takip ederek meditasyonunuzu yapın.
   Sevgilerimle, Mor Alev

   Beğen

   1. Siz muhteşemsiniz:) !!!çok teşekkür ediyorum.Dolunay hepimiz için tüm güzelliklere vesile olsun.iyi pazarlar. Sevgiler.

    Beğen

 2. mor alev. işimle ilgili sıkıntılarım mevcut. bu dolunayda nasıl bir meditasyon yapabilirim ve nasıl dileyebilirim. gerginlik ve negatif enerji doluyum malesef. ne yapmamı önerirsiniz..

  Beğen

  1. Sevgili İkbal, bu sayfada Ayşe’ye verdiğim cevap sizinkiyle aynı. Bu gece istemediğiniz şeyleri Mor Alev enerjisi ile dönüştürün. Ayşe’nin cevabındaki linke tıklayın. Mutlu bir gece dilerim.

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.