Günün Melek Kartı – Affetmeye istekli olun

16bd18f23ebc7d0b45708f99092819c4

İç huzurunuz için meleklerden zihninizi ve vücudunuzu geçmiş acılardan arındırmalarını isteyin

Şu anda aklınızda olan durumla ilgili depoladığınız geçmiş deneyimlerden ve ilişkilerden kalma bir kızgınlık var. Melekler bu kızgınlığı şifalandırarak size yardım etmeye çalışıyorlar. Bu eski kızgınlık, üzerinizde yük yaratıyor, arzuladığınız şeyleri kendinize çekmenize engel olduğu gibi benzer olumsuz durumları size çekiyor.

Bu çok önemli bir mesaj ve affetmeye biraz istekli olmak ihtiyacınız olan tek şey. Geçmişinizde yapılmış olan hareketi affetmenize gerek yok. Sadece meleklere kalbinizden ve zihninizden affetmemenin zehrini temizlemeleri için izin vermeniz yeterli. Böylece acıyı huzurla değiş tokuş etmiş oluyorsunuz. Affetmenin yararları artan gönül rahatlığı, yenilenmiş ve artmış enerji ve odaklanma becerisinde artıştır.

Affetmek için Rafael’den yardım isteyebilirsiniz. Sessiz bir yerde ya da bu gece uyumadan önce şu duayı okuyun:

“Sevgili Rafael, şu anda seni çağırıyorum. [Kişi, grup, işyeri, vs. ya da durumun adını söyleyin] affetmeyi ve fiziksel, duygusal ve enerji vücutlarımdan biriktirilmiş kızgınlığı atmak istiyorum. Ben acıyı vermek, karşılığında iç huzuruna kavuşmak istiyorum. Bu duam şu anda burada kabul edildi. Teşekkürler Rafael. Teşekkürler Tanrım”

Bunu içinizde eski olaylara karşı kızgınlık hissettiğinizde tekrarlamanız gerekebilir. Konu hakkındaki daha detaylı görüşlerim için şu yazıyı okuyabilirsiniz.

Teşekkürler Rafael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/