İnşaat şimdi başlıyor. Ve sizin şu anda durduğunuz yerde başlıyor – Archangel Michael

Arkadaşlar, bu bugün yayınladığım ikinci Michael mesajı. Daha önceki mesajda söylediğim gibi meşguliyetten dolayı bu çevirilerde biraz geç kaldım ama şimdi yine Ron’un hızına yetişiyoruz.

Michael bu mesajı Halloween ya da Türkçesi (bence film çevirmenleri tarafından uydurulmuş) Cadılar Bayramı olan 31 Ekim gecesi ve 1 Kasım günü için özellikle verdi. Halloween eğlence endüstrisi tarafından ele geçirilmeden binlerce yıl önceden beri var olan bir bayramdır ve “All Hallows Eve” yani “Bütün Azizler Gecesi” olarak şükranlarımızı sunmak üzere kutlanmaktaydı. Hıristiyanlık bu bayramı bir gün sonraya taşıyarak yine azizlerin kutlandığı bir güne çevirdi. Bu gece  3 boyutlu dünyada yaşayan bizlerle, diğer boyutlardaki varlıkların (yani melekler, artık yaşamayan sevdiklerimiz, yükselmiş ustalar vs.) arasındaki perdenin inceldiği ve iki tarafın birbirine çok yakın olduğu kutsal bir gece olarak görülür. Eğer Michael mesajlarını sürekli takip ediyorsanız bu mesajın başlığı sizi heyecanlandırmış olabilir, eğer önceki mesajları henüz okumadıysanız şu mesajı okumanızı tavsiye ederim.

Ron Head tarafından 31 Ekim 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

autumn sunsetGeleneksel olarak Azizler Günü olarak kutladığınız bu günde ruhen yanınızda olmak için geliyoruz. Bugünü yeryüzünde vücudu olmayanlarla iletişim günü olarak düşünüyorsunuz. Ve hepimiz buraya size bu günün aramızdaki iletişim için yeni bir başlangıcın işareti olduğunu söylemek için geliyoruz.

Kendi titreşimlerinizdeki yükselişten dolayı bizi kendinize her zamankinden çok daha fazla yakın hissedeceksiniz. Biz aynı sizin gibi her zaman her yerdeydik ama bu en iyi şu kelimelerle tarif edilebilir: Siz bizim daha yakınımıza doğru çekildiniz. İşte bu yüzden bu yıl kutlayacak gerçek bir sebebiniz var.

Daha önce birbirinden farklı habercilerin birbirinden farklı mesajlarda söylemiş olduğu gibi son derece kritik önem taşıyan gökyüzü hizalanmaları ve enerji değişimlerinin olduğu dönemlerden geçen çetin bir yola çıkmak üzeresiniz. Sizin değiminizle olayın en civcivli anında, olayların tam ortasındasınız. Bu kanalın kendisini de onun için bazı şeylerin değişeceği konusunda uyardık (Ron’dan bahsediyor) ve hepiniz de bu çeşit şeyler beklemelisiniz. Yaşadığınız ne olursa olsun geleni kucaklayarak ve kalbinizde şükranla karşılayın.

Başarmakta olduğunuz şeyler için size şükranlarımızı gönderdiğimiz gibi, siz de bu fırsat için Yaratanınıza şükranla cevap verin. Belki bu içinden geçtiğiniz evrimleşmeyi son derece net bir şekilde görebiliyorsunuz, ama biz sizi yine de temin etmek istiyoruz ki siz evrimleşiyorsunuz.  Ve diğerleri için hızlandırıcı görevi de görüyorsunuz.

Bazılarını olduğunuz yerde yarattığınız ve bazılarını da bu zamanda ortaya çıkması için çok önceden planladığınız yeni kısmetler, yeni fırsatlar şimdi hayatınızda su üstüne çıkacak. Onları arayın. Çevrenizde size katılmak için bekleyen diğerleri de var, ya da belki bu zamanda getirdiklerinizi bekleyenler var. İleriye adım atın, dışarıya adım atın, yeni dünyanıza adım atın ve onu istediğiniz şey yapın.

İnşaat şimdi başlıyor. Ve sizin şu anda durduğunuz yerde başlıyor. Sizin yapabileceklerinizle başlıyor. Kendinizden yapabileceklerinizden fazlasını beklemeyin. İhtiyaç duyulan sadece budur. Kalplerinizdeki sevgi, içinizden akan Yaratanın sevgisi gerisini halledecektir.

Sevgi olun. Neşe olun. Yakında yine konuşacağız. Bizim pek çok sesten doğru ve sürekli olarak sizinle konuştuğumuzu fark etmenizin zamanı geldi, bazen izin verdiğinizde sizin sesinizle bile konuşuyoruz. Dinleyin. Kalbinizin bizim sözlerimizi söylediği kişileri dinleyin aynı zamanda kendinizi de dinleyin.

Şimdi üzerinizde nimetler var. İyi günler.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/