Günün Melek Kartı – Sağlıklı Beslenme

vegi dressTaze sebze ve meyveler size yüksek yaşam enerjisi sağlar ve ruhani frekansınızı yükseltir

Arkadaşlar, bugünkü kartı 1 Kasım olması dolayısıyla bir heyecanla çektim, bakalım önümüzdeki ay nasıl olacak diye ve karşıma beslenme tavsiyesi çıktı! Dün size yeşil besinler yemenizi önermemiş olsam “melekler dalga mı geçiyorlar” diyeceğim ama geçmiyorlar.

Bu  sonbahar-kış geçiş dönemi sağlığımız açısından çok önemli. Kasım ayı çok hareketli geçecek bir aya benziyor, bu harekete ayak uydurmamız enerjik, duygusal ve eterik vücudumuzu  sağlıklı tutmamıza ne kadar bağlıysa da, fiziksel vücudumuzun da olabilecek en iyi şekilde çalışıyor olması çok önemli. Fiziksel vücudumuzu sağlıklı tutmanın ilk adımı neyi ne kadar yediğimizi kontrol edip bazı sağlıksız alışkanlıkları sağlıklı alışkanlıklarla değiştirmemizle başlar.

Kartımız şunları söylüyor:

Büyük ihtimalle bu mesajı meleklerinizden altıncı hissinizle duydunuz. Melekler vücudunuzu ve ruhani gelişiminizi sadece yüksek titreşimli besinlerle yiyerek onurlandırmanızı istiyorlar. Bu kimyasal katkı maddeleri içermeyen organik yiyecek ve içecekler tüketmek demektir. Çekim gücü yasası size yardımcı olacak ve önünüze bu tarz besinleri uygun fiyata çıkarmaya başlayacaktır.

Melekler diyetinizdeki değişikliklerin kolay ve rahat olması için iştahınızı ve canınızın özellikle istediği yiyecekler konusunda size yardımcı olacaktır. Meleklerinizden sağlıklı ve ucuz besinler bulmak için yardım isteyin.

Daha fazla taze meyve ve sebze yedikçe psişik algılarınız çok daha berraklaşacak ve enerjilere karşı daha hassas olacaksınız. Bu hassaslık çok fazla gelirse meleklerinizden sizin için bir enerji kalkanı çekmelerini isteyin. Melekler enerjik olarak açık kalabilmeniz için sizi daha sakin ve nazik durumlara ve ilişkilere yönlendirecektir.

Sağlıklı beslenme ile ilgili bir duamız var bugün:

“Baş Melek Rafael, şu anda seni çağırıyorum. Senden iştahımı ve aşermelerimi düzenlemeni ve bu sayede sadece sağlıklı yiyecek ve içeceklere doğru yönelmelerini istiyorum. Şu anda sağlıksız olan her türlü şeye olan bağlarımı salıveriyorum, kendi sağlıklı vücudumu onurlandırmaya kollarımı açıyorum. Lütfen her zaman saf, yüksek titreşimli ve ilahi yaşam gücü enerjisi ile dolu besinleri seçmem için bana yardım et. Teşekkürler Rafael. Teşekkürler Tanrım.”

Tekrar teşekkürler Rafael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/