Günün Melek Kartı – Güven

Temizliği böyle yapmamıza artık izin yok!
Temizliği böyle yapmamıza artık izin yok!

Yaşamın bir amacı olduğuna güvenin

Arkadaşlar, bana gelen mektuplarda, genel olarak etrafımda ve toplumumuzda çok fazla miktarda öfke, kendini kurban olarak hissetme, hayal kırıklığı ve bunun sonucunda olur olmaz her şeye saldırma eğilimi gözlemliyorum.  Bu kısır çembere ister istemez hepimiz kapılabiliriz. Dün yine güneş patlamaları rekor düzeydeydi, Merkür Akrepte geri gitmeye 10 Kasım’a kadar devam edecek. İçimizde hiç tanımadığımız bir isyan duygusuna, kendimizde olduğunu bilmediğimiz tuhaflıklarımıza ve başkalarına ister istemez yapabileceğimiz haksızlıklara şahit olabiliriz. Burada bizden zor olan isteniyor: GÜVEN. Görmediğimiz, dokunamadığımız, tadını alamadığımız bir şeye güvenmemiz ve inanmamız gerekli: TÜM BUNLARIN BİR AMACI VAR!

Bu duygu fırtınalarını boşu boşuna yaşamıyorsunuz. Bakın, ay tutulması kesinlikle üzerine düşen görevi yapıyor, düğmeye bastı ve hızla bizi ileriye sardı. Şimdi bu negatif duyguları geride bırakmamız için bize bir şans veriyor. Bu duygular sadece bu hayata ait değil, temizliğimizde öyle bir noktaya geldik ki şimdiye kadar sadece bu hayatla ilgili olumsuzlukları temizlerken, şimdi bu dünyada geçirmiş olduğumuz binlerce hayatla birikmiş negatifi temizlemeye başladık. Buna ülkelerin, milletlerin ve çeşitli kurumların temizlenmesi gereken karmaları da katılınca şu yaşadığımız temizlik festivaline dönüşüyor. Bana bazı okuyuculardan öyle mesajlar geliyor ki “Bu da nereden çıktı şimdi?” diyorum. Cevabı: “Nereden çıkacak? Temizlenmesi gereken karmadan çıktı, hem okuyucunun karması hem de benimki birleşmiş!”

Bu evrende böyle bir şey bir daha yaşanmayacak. Daha önce yazmıştım, yeni okuyucular için yine yazıyorum. Karma artık sona eriyor, sona erdiği için de ruhunuzun şöyle bir şey söyleme şansı yok: “Bu hayatta almam gereken dersleri alamadım, şu hatalar, bu yanlışları yaptım, keşke x kişiye daha anlayışlı davransaydım, vs. vs.,  hayatımın amacına ulaşamadım, artık bir dahaki sefere 3 boyutlu, zıtlıkların yaşandığı Dünya gezegeninde doğduğumda onları hallederim” Çünkü 3 boyutlu Dünya gezegeni sona erdi. Dünya 5 boyutlu enerjilerle yaşarken biz de ona yetişmek için yarışıyoruz.  İşte o yüzden buraya gelmeden öyle iyi bir plan yaptık ki yanlışa yer yok. Amacımızdan başka yöne atılan her adım, söylenen her negatif kelime derhal dönüp bize bir ders veriyor, dersi almadıysak bir daha, ve bir daha…

Bize olduğunu düşündüğümüz hiçbir şey bize dış güçler tarafından yapılmıyor. Hepsi ama hepsi bizim kendi planımız dâhilinde koyduğumuz alarm zilleri, uyarılar. Çok sıkı planlamacılar olduğumuzu eklemeliyim! Bazen benim de “bu işe hiç kalkışmasaydık, ne derdim vardı bu zıtlıklar gezegenine geldim, her gün başka bir olayla ilgileniyorum” dediğim oluyor. Çok güçlü varlıklar olmasaydık bu zamanda burada olmazdık. Siz, ben, hepimiz… Onun için güvenin lütfen ve dünkü kartın dediği gibi endişe edecek hiçbir şey yok, bu işi başaracağız. Yardımcılarımız da melekler, rehberler, yükselmiş ustalar, Tanrı, melek gibi arkadaşlarımız, buraya birlikte gelmeyi seçtiğimiz ailelerimiz ve yüksek benliğimiz. Bir küçük karttan bu kadar çok kelime çıkarttım ama bu çok önemli bir konu.

Bugün güveniniz sınava tabi tutulabilir. Tepki vermeden önce durun. Nefes alın. Bir saniye iyi, on saniye daha iyi, başka bir ortama kaçabilirseniz daha da iyi. Karşılaştığınız şeyin ne anlama geldiğini düşünecek vaktiniz varsa düşünün, yoksa anlayışlı olmaya ve sevgiyle tepki vermeye karar verin. Meleklerden yardım isteyin.

Kartımız diyor ki:

Etrafınızdaki kargaşayı gördüğünüzde onun altında bir anlam yattığını ve bunun ilahi tasarımın bir parçası olduğunu hatırlayın. Zamanlar zor olduğunda tüm dünyanın size karşı çalıştığını ve hiçbir şeyin adil olmadığını düşünebilirsiniz. Gerçek şu ki bakış açınız henüz sorunlarınızı bir perspektife koyacak kadar genişlememiştir.

Yaşınız ilerledikçe, sizi bunaltan ya da dayanılmaz bulduğunuz şeylerin sadece minik birer aksilik haline geldiğini görmüşsünüzdür. Bu gördüğünüzden çok daha fazlası olduğuna lütfen güvenin ve buna sihirli deneyimler de dâhil. Dünyanın ne kadar dengeli bir yer haline gelme potansiyeli olduğunu göreceksiniz.

Bu kartı güçlü kalmanız, sebat etmeniz ve kendinize inanmanız için bir işaret olarak algılayın. Bu dünyanın size şu anda bilebileceğinizden çok daha fazla ihtiyacı var.

Arkadaşlar, zihninizin netleşmesi ve güveni tekrar bulmak için Kutsal Anne’nin şeffaf mavi enerjisi ideal. Tüm bu tutulma enerjilerinden yorulduysanız, bırakın Lovanda’nın sevgi kapsülü sizi sarmalasın.

Teşekkürler İndigo enerjisi!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

2 comments

  1. Sevgili Müjdelen,
   Hoşgeldiniz. Bu blog her isteyene açık. Her gün yeni yazıları görmek isteseniz birkaç şey yapabilirsiniz: 1- Sol taraftaki sütunda olan “Takip et” butonuna tıklayarak abone olabilirsiniz, o zaman her yeni yazı için küçük bir email alırsınız. 2-Facebook ya da Twitter dan takip edebilirsiniz. 3- Sık kullanılanlara ekleyip istediğiniz zaman bizi ziyaret edebilrsiniz.
   Arşivlere girip eski yazıları da okuyabilirsiniz.
   Sevgilerimle
   Mor Alev

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.