Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Kişisel Güç ve Sorumluluk

Freedom

Bu durumu siz yarattınız ve değiştirecek güce de siz sahipsiniz.

Hmm, neden Michael’dan fırça yemiş gibi hissettim acaba? Ama bazen mesajı anlamak için böyle bir uyarının gelmesi şart.

İçinde bulunduğunuz ve hoşunuza gitmeyen durum ne ise onu düşünün. Bu kart sizin güçlü bir yaratıcı olduğunuzu hatırlatmak için geldi. Siz İlahi Yaratan’ın resminde yaratıldınız. Siz pasif bir kurban değilsiniz! Bu durum ve bu ilişkideki her şeyin üstesinden gelecek ve her şeyi değiştirecek beceriye ve hakka sahipsiniz! Bununla birlikte diğerlerini suçlamaya ya da kontrolünüzün onların elinde olduğuna inanmaya devam ederseniz olduğunuz yerde saplanmış kalırsınız. Tanrıyı ve Michael’ı yardıma çağırırsanız ve size verilen işaretleri, gösterilen yolu takip ederek  olayları elinize alırsanız, her şeyi mucizevi bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Günlük hayatımızda bu kart şu kısa mesajları veriyor:

 • Kendinizi ve başkalarını suçlamaya bir son verin
 • Canınızı sıkan durumla ilgili kişi ile açık ve dürüst bir konuşma yapın
 • Adım adım bir yapılacaklar listesi yapın ve bunu günde bir ya da iki adımı hayata geçirerek takip edin
 • Bugün hayallerinizi gerçekleştirmek için bir ya da daha fazla adım atın

Şimdi düşününce bu mesajın ay tutulmasının genel teması ile ne kadar uyumlu olduğunu görüyorum: “Uyanın! Ağırlığı üzerinizden atın. İşe koyulun! Ciddi ciddi hayallerinizi nasıl gerçeğe dönüştüreceğinizi planlayın.” Bence bu kart bize o enerjilerin devam ettiğini, her zaman istediğimiz şeylere ulaşmak için kendimize çekidüzen verip harekete geçmemizi söylüyor. Tekrar okumak isterseniz bağlantısını buraya ekliyorum.

Bugün yine bir duamız var:

“Senin gücüne güvenmeme izin verdiğin için ve bana benim kişisel gücümü hatırlattığın için teşekkür ederim. Lütfen yaratmak ve şifa vermek istediğim şeyleri bu konuyla ilgili herkese huzur ve iyilikler getirecek şekilde gerçekleştirmem için bana yol göster. Teşekkürler Tanrım”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

2 replies »

 1. Beni üzen kıran yaralayan o kadar çok sey var ki. Önceden insanlar duvarlarıma çarpabiliyordu ama su an hayır diyemiyorum ona güçsüz hissediyorum kendimi karşısında isteklerimi açık açık söyleyemiyorum çünkü yanında mutluyum sahte bir mutluluk mu nasıl kurtulacagım bu durumdan ve geçmişimi nasıl temizleyeceğim doğru yol nerde ve ben neden hayal kuramıyorum.

  Beğen

  • Sevgili Ayşe,
   Bugün verdiğim dua ve aynı zamanda ay tutulması için verdiğim dua da sizin için yazılmış gibi. Sıkıntılarınızı meleklere verin. Kutsal Anne’nin uçuk mavi enerjisini kullanın ki zihniniz netleşsin. Biraz rahatlayınca aklınıza türlü çözümler gelecektir. “Neden” sorusuna takılmayın, “ne dersler alabilirim”, “buradaki fırsat kapısı nedir”, “bundan sonraki adımlarım ne olmalı”, “ben gerçekten ne istiyorum” sorularına yoğunlaşın. Olayların çok üzerine gitmeyin, önce kendinizi merkeze alın, çözüm yolu düşünün sonra harekete geçin.
   Sevgilerimle, Mor Alev

   Beğen