Hafta Sonu için Melek Kartı – İlahi Zamanlama

seahorse divers watchTüm dualarınız duyuluyor ve adım adım cevaplanıyor, tam olması gereken zamanda.

Arkadaşlar, haftaya indigo kartları ile başlamıştık, indigo kartları ile bitirelim dedim. Biz indigoların en büyük özelliklerinden biri sabırsız olmalarıdır. Yani dua edip, bir iki enerji çalışması yapıp sonra da hemen “Hani nerede? Neden olmadı? Olamayacak mı?” dediğimiz çok olur. Melekler bu hafta sonu bize her şeyin sırayla olduğunu hatırlatıyor. Aynı kimya gibi bazı isteklerimizi bu 3 boyutlu fiziksel dünyaya getirmek için enerjilerin belli bir ‘kaynama  noktasına’ varması gerekiyor. Kaynama noktası özellikle evrensel çekim yasasını kullandığımızda çok daha çabuk gelir, yani benzer şeyler birbirini çeker. Konu hakkında olumlu düşünmek, konuşmak, davranmak ama en önemlisi olumlu hissetmek istediğimiz sonucu bize yakınlaştırır. Sabırsızlık yapıp arzumuzun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini sorguladığımızda, enerjilerimizde ister istemez bir düşüş yaşanır çünkü araya şüphe ve “ya olmazsa” korkusu girmiştir. Bu hafta sonu pek çoğunuz ya tatile gittiniz ya da daha sakin geçecek bir 10 günün başlangıcındasınız. Bu dönemde özellikle işiniz ile ilgili bir durgunluğa girileceği kesin. Elimizde de daha çok boş vakit olacak. Boş vakitlerinizi neşe, mutluluk ve keyifli şeyler yapmak üzere harcayın, oturup tüm henüz gerçekleşmemiş isteklerinizi sıralayıp, sonra da “belki de olmayacak” diyerek kendinizi olumsuzluk spiraline kaptırmayın. Lütfen bulunduğunuz anı yaşayın, gelecekteki mutluluğunuzun şu anki size bir yararı yok. Ama şu anki ruh halinizin gelecekteki mutluluğunuzu yaratmakta büyük rolü var. Bulunduğunuz anda mutlu olun.

Kartımız diyor ki:

Bu kart aklınızda çözüm bekleyen durumların sadece etraftaki şartlardan çok daha fazlası olduğu için geciktiğini gösterir. İlahi zamanlama, hayatınızın dinamikleri tamamen hazır olmadan hiçbir şeyin gerçekleşmeyeceği anlamına gelir. İlahi zamanlamaya pek çok faktör etki eder, buna diğer insanların özgür iradeleri ile yapmış olduğu seçimler de dahildir. Eğer dilekleriniz yanlış zamanda gerçekleşirse, şartlar doğru olmayacak ve sonuçlar kalıcı veya uzun süreli olmayacaktır.

İlahi düzene güvenin ve bilin ki dileklerinizin gerçekleşmesi ve indigo misyonunuzun başarılı olması için doğru yoldasınız. İnancınızı güçlü tutun ve sizi harekete çağırabilecek rehberliğe, işaretlere de açık olun. Adım adım dualarınız gerçekleşecek.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/