Günün Melek Kartı – İmkansız diye bir şey yoktur

Arrival of the Flower Ship Vladimir KushHayal gücünüzü kullanın… Ve cevabı göreceksiniz.

Melekler dualarınıza cevap veriyorlar ve size yol gösteriyorlar. Ama mesajları olağandışı ve beklenmedik görünebilir, işte o zaman mesajlarını anlamak için biraz hayal gücünüzü kullanmanız gerekir. Neyin olup olamayacağı konusundaki yerleşmiş fikirler, önyargılar ve eski inanışlarınızı bir kenara bırakın. Meleklerin limitsiz kaynakları vardır ve onlar öyle bir çözüm geliştirdiler ki eğer her şeyin mümkün olduğuna inanırsanız göreceksiniz. Fikirleriniz dualarınızın cevabıdır ve siz hayallerinizin peşinden giderken cennetin tam desteği arkanızda.

Arkadaşlar, bugün sessiz zamanlarda vakit bulduğunuzda egonun sesini kısıp kalbinizi dinlemeye çalışın. Evet bıktınız ama yine söyleyeceğim, bunu en iyi meditasyonla yaparsınız ama tek yol ‘resmi’ meditasyon değildir. Birkaç derin nefesle birlikte aklınızdan bir film şeridi gibi geçen fikirlere duygularınızı kaptırmadan göz atın. Bir kısmı günlük şeyler olacaktır bırakın akıp geçsinler, bir kısmı da daha değişik bir enerji taşıyacaktır, onları takip edin. Belli ki bugün bir şeylerden ilham alacağız, sorunlarımızın çözümleri aklımıza gelecek ve tek şartı şu: İNAN, DİNLE, HAREKETE GEÇ!

Bugün size yardımcı olacak diğer araçlar ise şunlar:

  • Bir kağıt ve kalemle oturun ve beyin fırtınası yapın, önce saçma fikirler peş peşe gelebilir ama sonunda o değerli çözüm ortaya çıkacaktır
  • Zihninizi tüm olasılıklara açabilmek için sizi mutsuz eden ancak çözümünün mümkün olmadığına inandığınız ya da böyle bir çare olamaz dediğiniz şeylerin bir listesini yapın, sonra gidin onu yakın.
  • Ne kadar aşırı uç gibi görünse de fikirlerinize güvenin ve harekete geçin.
  • Bu hafta Kutsal Anne’nin şeffaf mavi enerjisini kullanmayı unutmayın. Bu enerjiyle zihniniz açılacak ve işte bu kartın bahsettiği gibi sorunların çözümünü göreceksiniz.

Bugün şöyle kısa bir duamız var:

“Sevgili Tanrım, senin mucizelerini yeni ve beklenmedik şekillerde görmem için bana verdiğin bilgeliğe ve yaratıcılığa teşekkür ederim. Yardımını şükranla kabul ve takdir ediyorum.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/