Günün Melek Kartı – Kalbinizi dinlerseniz varlık ve bolluğa giden yolu göreceksiniz

38001ce2d059dafb15219b363e69e3dfRochelle

 

Kalbinizin rehberliğini takip edip onurlandırdıkça bolluk ve zenginlik size doğru geliyor

 

Bana yazarak maddi sıkıntılarını paylaşan pek çok okuyucum var. Şu anda sadece Türkiye’de değil, bütün dünyada sıkıntıların en başında bolluk ve bereket geliyor. Sanki sağlığın önemi ikinci sıraya düşmüş gibi hissediyorum. Bunlar tabii ki bizim yarattığımız gerçekler. Bu kart bu blogda daha önce de yayınlandı. Ancak bugün bana verdiği mesaj öncekilerden biraz daha farklı.

Hepimizin yüksek benliği, melekleri, rehberleri ve kalbi bizimle konuşuyor. Onların sesi yumuşak ve sevecen. Biz bu yarattığımız 3 boyutlu dünyada kim daha çok bağırırsa onu dinlemeye alıştık ve bize verilen yardımları, öğütleri, yeni fikirleri sırf bas bas bağırmıyorlar diye dinlemiyoruz. Halbuki çözümler hemen burada, içimizde ve büyük ihtimalle de gözümüzün önünde ve biz görmüyoruz. Kalbimizi dinlemeyi bir alışkanlık haline getirmeliyiz. Meditasyon, dua edip cevap beklemek, sessiz yürüyüşler, enerji çalışmaları ve nefes alıştırmalarının hepsi buna hizmet eder. Şimdi size aşırı birşey söyleyeceğim: Eğer meditasyon yapmazsanız, kalbinizi herhangi bir metotla dinlemeye çalışıp bunu günlük yaşantınıza sokmazsanız o hep aradığınız maddi rahatlık, bolluk ve bereket bir hayal olarak kalır. Etrafınızdaki başarılı insanlara bakın, hepsi birşeyden ya da bir yerden ilham almıştır, sevdiği, zevk aldığı bir işle meşguldür. O ilham, meleklerin fısıltısından başka birşey değildir. Bir de ‘ben işimi sevmiyorum ama para için yapıyorum’ diyen insanlara bir bakın. Hepsinin yarattığı sözde güvenlik duvarları bir gün yıkılır. Ya ilerleyemezler, ya paralarının bereketi yoktur ya da her gün sırf para için yaptıkları o iş onları hasta eder, sağlıkları bozulur.

Eğer bugün ilk defa kalp dinleme çalışması yapacaksanız derhal bir mucize fikirle çıkmayı beklemeyin, bu da mümkün ama olmayadabilir de. Başkalarının çok karşı çıkacağı ya da belki güleceği bir fikirle de ortaya çıkabilirsiniz. Hiç önemli değil, zamanla o fikirler yontulacak, yerine oturacak ve elinizde bir iş planı olacak.

‘Mor Alev, sen ne diyorsun benim ay sonunu getirecek param yok!’ diyorsanız da lütfen yukarıdaki egzersizleri yapmaya başlayın. Ama bunun yanında acil yardım için ‘X tarihte X ödememi hiç sıkılmadan ve tam olarak yapmayı niyet ediyorum’ gibi bir niyet tutun. Bunu niyet ederek meditasyon yapın ve bu niyetinizi evrene bırakın gitsin. Bundan sonra tekrar tekrar bu dileğe geri dönmeyin. İnanın ve güvenin, güven çok önemli. Sonra da gözleriniz ve kulaklarınız açık olsun. Çünkü niyetiniz size fırsatlar şeklinde geri gelecek, o fırsatı yakalayın ve kullanın. Yani sırf dilemek değil ama dileğin sonunda harekete geçmek de gerekiyor. Bazen beş dakika içinde bile niyetinize bir cevap alabilirsiniz. Açık olun, geleni kabul edin. Bugün Gabriel’in Altın enerjisi ile çalışabilirsiniz, Jophiel’in enerjisi de son derece uygun. Onun yanısıra bu blogda pek çok kalp dinleme ve meditasyon yazıları var, lütfen onlardan da yararlanın. Hadi hepimiz bolluk ve rahatlığa erelim!

Şimdi kartın söylediklerine geri dönelim: Kartımız ‘sizin mali destek için ettiğiniz duaları duyduk’ diyor. Cennet sizi destekliyor.  Paranın Tanrının bütün çocuklarına sağladığı bolluğun bir simgesi olarak görüldüğüne inanın. Paranın etrafını sarıp sarmalayan olumsuzluklar sadece insanoğlunun zihninden geliyor. Para cennette bir değiş tokuş enerjisi olarak görülüyor, ve onlar bizim ana ihtiyaçlarımızı gidermek zorunda olduğumuzu da biliyorlar. Her sevecen ebeveyn gibi Tanrı da tüm çocuklarının rahat, güvenlikte ve mutlu olmasını ister. İşte size koruyucu melek göndermesinin sebeplerinden biri de bu.

Rochelle diyor ki:

‘Mali durumunuz suçluluk ve diğer negatif inanç ve duygulardan dolayı tıkanıklık yaşıyordu. Ben sizin parayla ilişkilendirildiğiniz negatifliğin çoğunun iyileştirilmesi ve  geride bırakılması için yardım ettim. Lütfen benim size burada yardım etmek için bulunduğumu bilin, böylece siz de diğerlerine yardım edebileceksiniz. Benim size ne kadar çok vermeme izin verirseniz, siz de etrafınızdakilere o kadar verebileceksiniz. Çok yakın gelecekte ihtiyaç duyduğunuz herşeyi yaratabileceksiniz. Ancak bu gerçekleşene kadar lütfen size yardım etmeme izin verin, kalbinizi dinleyin.’

Teşekkürler Rochelle!

 

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir

 

Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

 

One comment

Yorumlar kapatıldı.