Günün Melek Kartı – İlginç ve Yeni bir Fırsat

902e5c3e1a0b4feb44d708cc8e6151ffAteş Ası

Fırsat önünüzde, onu tanıyın, cesaretinizi toplayın ve harekete geçin!

Haftanın ikinci fırsat kartı. Arkadaşlar, gözlerimizi açıp bu fırsatlar neymiş görmemiz gerek, etrafınızda olan olaylara, söylenen şeylere ekstra dikkat edin. Bazen fırsatlar şu resimdeki buz dağı gibidir, küçük bir şeymiş gibi görünürler ve gözden kaçabilirler.

Keşfedip geliştirmeniz gereken yeni bir fırsat var. Girişimcilik, cesaret, macera hevesi, iyimserlik ve heyecan bugün ortaya çıkacak. Sabırsızlık da hissedebilirsiniz onu dizginlemeye çalışın, uygun gördüğünüz anda da harekete geçin. Bu kart getirdiği fırsatlarla iradenizi, kanaatlerinizi ve ahlaki değerlerinizi de yükseltecektir.

Özellikle iş hayatında yeni olasılıklar ortaya çıkabilir.

Bugün gelen yeni fikirleri hevesle takip edin. Şu an hayallerinizi gerçekleştirmek üzere risk almak için doğru zaman. Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız bunu hemen yapın!

Teşekkürler Michael ve Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/