Sevinçle yeni kendiniz olun – Archangel Michael

f084c574ac1f61d0736f1eeb24077e29Ron Head tarafından 28 Temmuz 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bir defa daha size Sirius yıldızının ufukta yükselmesi ve Aslan burcuna girilmesiyle işareti verilen antik çağlardan kalma geleneksel yeni yılın enerjilerinden bahsetmek üzere geliyoruz. Bu Aslan Kapısıdır. Bu sefer Aslan Kapısı gökyüzünde son derece ender ve hayırlı hizalaşmalar eşliğinde geliyor. Hep beraber Aslan Kapısının bile normalde getireceğinden çok daha büyük kozmik enerjiler getiriyorlar.

Sizden birkaç gün evvelki son mesajımızda istediğimiz gibi, bu zamanda lütfen içinize dönün. Kalbinizi bulun. Orada bulduğunuz hislerle uzanın ve üzerinize yağan enerjileri şükran ve sevgiyle alın.

Bu enerjiler sizin varlığınızın temelini değiştirecek ve değiştiriyor. Ama sizden ısrarla istediğimiz kabullenme ve şükran, bunu hem fiziksel hem de diğer vücutlarınız için çok daha güçlü yapacak hem de değişiklikleri zarif ve kolay bir şekilde yaşamanızı sağlayacak. Bu değişikliklerin bir çoğu size zaman zaman rahatsızlık verdi. Bu ne sizin ne de bizim tarafımızdan arzulanan bir şey.

Bu sevgi enerjisini sevgi ile karşılayın. Coşkuyla karşılayın. Dualarını etmiş olduğunuz yeni gerçekliğin içine kendinizi atın. Sevinçle yeni kendiniz olun. Daha büyük parçalarınızı yeryüzündeki büyük parçalarınız olmaya davet edin. Bu yeni ışık sizi bu beceri için hazırlıyordu. Hayır, daha tamamlanmadı, ama açık işaretlerini gördüğünüzde cesaretlendirici ve  zevkli bulacağınız bir başlangıcı mümkün kıldı.

Kendinizde bundan daha da fazlasıyla karşılaşırsanız ve şarkı söyleyip dans etmek isterseniz, lütfen yapın. Çok yakında pek çokları size katılacaklar. Dünya eski ve arzulanandan çok uzak yüzünü gösterdiğinde, bu sizin o görüntüyle geri adım atmanızı engelleyecek. Değişim bazen çok darmadağınık ve karışık olabilir.

Sizin de dediğiniz gibi ‘Gözlerinizi hedeften ayırmayın’. Buraya yapmaya geldiğiniz şeyi yapmaya devam ederken, biz de kendi görevlerimizi yerine getiriyoruz. Birlikte sizin Yeni Dünyanızı inşa ediyoruz. Kalplerinizde huzurla kalın ve siz bu enerji kapısından geçmeye devam ederken yine konuşacağız.

Size, ailemize iyi günler diliyoruz.